Με εκνευρίζει

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.983
Reaction score
41.318
είσαι και αναπληρωματικό...τυχερούλα!
Στις προηγούμενες ευρωεκλογές ήμουν κύριο μέλος και...το μοναδικό που πήγα από τα κύρια και ήρθε και 1 αναπληρωματικό μέλος που ήταν μανούλα και έλειψε τη μισή μέρα, βγάλαμε όλη τη μέρα εγώ και η δικηγόρος και με λίγη βοήθεια από τους κομματικούς αντιπρόσωπους. Το χρέος στην πατρίδα.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Οι ροχάλες, από κ@λ@γερους και ποδοσφαιριστές, οι γόπες με το πρόσχημα ότι δεν υπάρχει τασάκι ή θα βρωμίσει το αυτοκίνητο, οι κώλοι που πιάνουν δυο καθίσματα και εξακολουθούν να κινούνται σε λεωφορεία/αεροπλάνα, οι γύφτοι που θεωρούν αυλή τους το διπλανό πάρκο και παρκάρουν και το toyota, οι ανεγκέφαλοι περιστεριώτες με τα κάμπριο και τα στέρεα, οι παπάδες και τα γαμ@μεγάφωνα στις εκκλησίες, οι αυτόματες καμπάνες και οι μη αυτόματες, οι ρομαντικοί νοσταλγοί της επταετίας.. :rolleyes:
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
είσαι και αναπληρωματικό...τυχερούλα!
Στις προηγούμενες ευρωεκλογές ήμουν κύριο μέλος και...το μοναδικό που πήγα από τα κύρια και ήρθε και 1 αναπληρωματικό μέλος που ήταν μανούλα και έλειψε τη μισή μέρα, βγάλαμε όλη τη μέρα εγώ και η δικηγόρος και με λίγη βοήθεια από τους κομματικούς αντιπρόσωπους. Το χρέος στην πατρίδα.
Δηλαδή πρέπει να πάω,ε;
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.857
Reaction score
83.971
* Αυτοί που έχουν σίγουρες "λύσεις" για τα οικονομικά προβλήματα ευρύτερης κλίμακας και σε προσωπικό επίπεδο το μόνο που έχουν καταφέρει είναι να χρωστάνε.

* Οι διάφορες γωνίες που "εμφανίζονται" από το πουθενά μέσα στο σπίτι και χτυπάμε κεφάλι, πόδια, χέρια κλπ.
 


Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
Δε σας έχει τύχει άπλυτος στο ασανσέρ, γι' αυτό μιλάτε...
:lol:



δε μου χει τυχει χαχαχαα δυστηχως..... Αλλα μου χει τυχει να μπαινω κ να χει βγει αυτος πριν καμμια ωρα!!! Ιδια αισθηση χαχαχααχαααα οπως μπηκα βγηκα!!!! :lolsign:
 

Μηνύματα
29.335
Reaction score
23.419
Η ΝΑΧΕΙ ΚΛΑΣΕΙ ΓΕΡΟΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ ΜΕΣΑ......



ΚΑΙ ΑΠ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΝΑ ΒΡΩΜΑΕΙ ΠΡΟΧΩ ΣΚΑΤΟΦΑΡΜΑΚΙΛΑ.....
 



Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
...οι ανεγκέφαλοι περιστεριώτες με τα κάμπριο και τα στέρεα, οι παπάδες και τα γαμ@μεγάφωνα στις εκκλησίες, οι αυτόματες καμπάνες και οι μη αυτόματες...:rolleyes:
Γιατί δεν μιλάς και για τις εξατμίσεις στα μηχανάκια;:oops:
Γιατί δεν μιλάς και για τις εξατμίσεις στα μηχανάκια;:whistling:
Γιατί δεν μιλάς και για τις εξατμίσεις στα μηχανάκια;:o
Μήπως δεν σε συμφέρει;:hunter:
Μήπως δεν σε συμφέρει;:vinsent:
Μήπως δεν σε συμφέρει;:smg:
 




VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Οταν μπαινω στην κοινοχρηστη αποθηκη και για να φτασω τα πραγματα μου, πρεπει να την αδειασω ....
 






Μηνύματα
2.459
Reaction score
1.724
έχω θέμα.
Δεν εκνευρίζομαι με τίποτα.
Δηλαδή έχω χρόνια να νευριάσω.

Κάθε 24ωρο που ξεκινάει είναι υπερπολύτιμο και δε χαραμίζω δευτερόλεπτο για κανένα φούστη.

Μήπως έχουν πάθει τα νεύρα μου?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.871.447
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top