Με εκνευρίζει

Μηνύματα
1.941
Reaction score
373
Εμενα μου τη δινουν αυτοι που νομιζουν οτι ξερουν περισσοτερα απο μενα.
Σιγα ρε φιλλλαρακι, παρ'το αλλιως, βρηκες.
 



Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
εγω απο τοτε που περασα τον ατλαντικο .... εχω ξεχασει να εκνευριζομαι χαχαχαχαααααα :lolsign:

εκει που μου τη σπαει και πραγματικα θελω να της πως τραβα μωρη λουλα πισω στη πρωτη ταξη ειναι στα ταμεια οταν πας να πληρωσεις..... Εχει κατι 16 δολλαρια της δινω 21 γιατι δεν αντεχω να συλλεγω μονα και εκει ξεκιναει το βραχυκυκλωμα ...... :(

Ε: "γιατι μου δινετε 21?"

A: "για να μου δωσεις 5ρικο πισω δε θελω μονα.....

E: μα και με το 20ρικο κανετε τη δουλεια σας....

A: Δε τη κανω γιατι δε θελω να γεμισω μονοδολλαρα...

Ε: Μα δε ξερω αν μπορω να παρω 21 δολλαρια?

Α: Γιατι μωρη δε ξερεις τον αντιχρ%$*^% σου μην ερθω μεσα και σου αλλαξω βαλβολινες εσενα κ του δασκαλου που σε μαθαινε και τον υπευθυνο που σε προσελαβε να μου σπασεις τα νευραααα??? :roflmao: :roflmao: :roflmao:


οπως βλεπετε καταφερα και αυτοεκνευριστηκα χαχαχαχααααα :lolsign:
 

Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
περιττο να σχολιασω τι γινεται αμα πεσει τιποτα $21.32 και χρειαστει να δωσω και τα 32 λεπτα εεεε χαχαχαχαχαααα εχουν καλεσει 911 χαχαχαχαααα και ορκωτους λογιστες!!! :help:
 

Μηνύματα
27.373
Reaction score
25.413
Ε τώρα και συ ψάχνεις μυαλό σε Αμερικανάκι ? σε ταμείο?
Αλλαξε χώρα παλληκάρι μ . :D
 

Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
Ε τώρα και συ ψάχνεις μυαλό σε Αμερικανάκι ? σε ταμείο?
Αλλαξε χώρα παλληκάρι μ . :D

και που να δεις την αλλη τη χ@μουρ@ να περνει ενα πατακακι κ τσιγαρα και να θελει να πληρωση με επιταγη..... Και να μη βρισκει στυλο κ μετα ο στυλος να μη γραφει κ μετα να μην βλεπει καλα το συνολικο ποσο ασε ασε παω να παρω τα χαπια μου συγχυστικα παλι :banned:


Παρακαλω καποιος να κλεισει το νημα αρκετα εχουμε υποφερει χαχχααχαααα
 



Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΣ.......


ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ....:o


οταν το χα πει αυτο σε εναν καθηγητη μου στο πανεπιστημιο μου χε απαντησει....

"Μακη τεκνον μου να ξερεις σε καθε οροφο υπαρχει παντα ενας μ@λ@κ@ς. Το συντομοτερο τον εντοπισεις τοσο καλυτερα για σενα."

Οποτε και κει πανω με τοσους που εχουν μαζευτει εδω κατω ολο και κανενας θα ξεφυγε απτον Αι Πετρο κ θα περασε μεσα χαχχαχααχχααααα :gotcha:




Το προβλημα με τους βερους αμερικανους ειναι να μη βραχυκυκλωσει το γραναζι..... Αμα γινει τρεχα γυρευε μανουαλ μετα...
 

Μηνύματα
705
Reaction score
995
Εμένα πάλι μου τη δίνουν τα έξοδα.
Και ο μήνας, που μένει πολύς μήνας στο τέλος των χρημάτων.
Και μετά μου τη δίνει η πιστωτική που δεν αδειάζει.
Και μετά η κρίση.
Και η χώρα.
Και οι Έλληνες.
Και εγώ.
Και οι συμπλεκτικοί σύνδεσμοι ακολουθούμενοι από προσωπικές αντωνυμίες.
 

Μηνύματα
27.373
Reaction score
25.413
O μήνας καλά κάνει και σου την δίνει , στο τέλος των χρημάτων φυσικά , αλλά !, οι συμπλεκτικοί σύνδεσμοι (ούτε peygeot να είχες) , και οι προσωπικές αντωνυμίες γιατί? τι σου έκαναν ? , εκτός και έχεις peygeot. :gamer:
 

Μηνύματα
705
Reaction score
995
Περιγράφω το "Και εγώ" που έγραψα παραπάνω.
Κοινώς άμα αρχίσω όλα μου φταίνε :)
 

Μηνύματα
522
Reaction score
408
εγω απο τοτε που περασα τον ατλαντικο .... εχω ξεχασει να εκνευριζομαι χαχαχαχαααααα :lolsign:

εκει που μου τη σπαει και πραγματικα θελω να της πως τραβα μωρη λουλα πισω στη πρωτη ταξη ειναι στα ταμεια οταν πας να πληρωσεις..... Εχει κατι 16 δολλαρια της δινω 21 γιατι δεν αντεχω να συλλεγω μονα και εκει ξεκιναει το βραχυκυκλωμα ...... :(

Ε: "γιατι μου δινετε 21?"

A: "για να μου δωσεις 5ρικο πισω δε θελω μονα.....

E: μα και με το 20ρικο κανετε τη δουλεια σας....

A: Δε τη κανω γιατι δε θελω να γεμισω μονοδολλαρα...

Ε: Μα δε ξερω αν μπορω να παρω 21 δολλαρια?

Α: Γιατι μωρη δε ξερεις τον αντιχρ%$*^% σου μην ερθω μεσα και σου αλλαξω βαλβολινες εσενα κ του δασκαλου που σε μαθαινε και τον υπευθυνο που σε προσελαβε να μου σπασεις τα νευραααα??? :roflmao: :roflmao: :roflmao:


οπως βλεπετε καταφερα και αυτοεκνευριστηκα χαχαχαχααααα :lolsign:
χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα πωπω μου τοθυμησες μετα απο πολλα χρονια... και στη αγγλια τα ιδια....
 


Μηνύματα
3.730
Reaction score
89
χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα πωπω μου τοθυμησες μετα απο πολλα χρονια... και στη αγγλια τα ιδια....

να σου πω το πονο μου τωρα που το λες και κει μια φορα το χα παθει!!! και να μου μιλαει η κουνιστρα κ με μια προφορα περιεργει να μη καταλαβαινω τι λεει αναθεμα την κ να θελω να γελασω γιατι κουναγε κ τα χερια σα το Γαβαλα χαχαχαααααα κ αντε βγαλε ακρη....

Τελικα μου φαινεται πρεπει να ειναι ελληνικο φαινομενο αυτο χαχαχαχααα :lolsign:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.850
Reaction score
83.928
* Τα εστιατόρια που σερβίρουν ό,τι είναι έτοιμο, και καταλήγεις να ξεκινάς με κρέας και να τελειώνεις με πατάτες και τυροπιτάκια.

* Το σελοτέιπ που κλείνουν τα κουτιά με τα γλυκά στα ζαχαροπλαστεία, κι όταν σε πιάσει η λιγούρα για γλυκό, πρέπει να ψάχνεις για μαχαίρι ή να κάνεις τα γλυκά ομελέτα στην προσπάθεια για ν' ανοίξεις το κουτί.
 



Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Αυτό κι αν μ' εκνευριζει......

image.jpg


Αει σιχτίρ...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.661
Μηνύματα
2.871.075
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top