Project ''Projectορας''



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.939
Reaction score
41.205
Για πες τώρα πως παίζουν τα m-audio?
Είναι νωρίς και δεν έχω διαμορφώσει πλήρως ακόμη άποψη.
Γενικά είναι άδικη η σύγκριση με τα προηγούμενα που είχα (acoustic zen adagio) από την άλλη όμως για τα 300 ευρώ (600 το ζευγάρι) και με τους ενισχυτές μέσα πιστεύω ότι παίζουν εξαιρετικά. Αν κάποιος δεν έχει απαιτήσεις στη μουσική και θέλει απλά να παίζει (και σε υψηλές στάθμες) και τα χρησιμοποιεί πιο πολύ για ταινίες όπως εγώ νομίζω ότι είναι άριστη επιλογή καθώς και οπτικά κάθονται εύκολα σε ένα σπίτι και έχουν αρκετό όγκο (και 8αρι γούφερ φυσικά) για να κατεβαίνουν χαμηλά και να ακούγονται γεμάτα.
Πάντως νομίζω ότι θέλουν το στρώσιμο τους, την πρώτη φορά που τα άκουσα ψιλοαπογοητεύτηκα, στη συνέχεια όμως και ώρα με την ώρα γίνονται καλύτερα. Θα έχω πάντως πιο ασφαλή γνώμη όταν στήσω και οθόνη και κάτσω να δω μια ολόκληρη ταινία.
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.888
Reaction score
2.079
Σίγουρα θέλουν το στρώσιμό τους.Εκ πρώτης άποψης όμως θα τα χαρακτήριζες λαμπρά,ουδέτερα ή μουντά?
 








Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.720
Κόψε ένα ξύλο για την ώρα, βάλε και λίγο duct tape κι είσαι έτοιμος!
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.939
Reaction score
41.205
κρίμα...και ήρθε και ένας φίλος και βοήθησε και έφυγε όλη η χαμαλοδουλειά και έμεινε αυτή η μ@λακία...και δεν έχει απαντήσει και στο mail ακόμη ο γερμανοκινέζος :smg:
 
  • Like
Reactions: PPG

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.939
Reaction score
41.205
μου το πάει γύρω-γύρω ο γερμανοκινέζος. Ξεκίνησε με κάτι χαζοερωτήσεις τύπου ήταν εντάξει η συσκευασία και έψαξες καλά; :o κάποια στιγμή καταλήξαμε ότι θα μου έστελνε το κομμάτι αύριο αλλά μόλις πριν λίγο μου έστειλε πάλι mail ότι είναι μεγάλο το κόστος της αποστολής και ότι θα πρέπει να ψαχτούν με την μεταφορική να τσεκάρουν το βάρος της αποστολής και ότι θα πάρει χρόνο αυτό. Του έστειλα ένα χεστήρι και ελπίζω να συμμορφωθεί αλλιώς θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα :mad::mad::mad:
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
την πιθανοτητα να μην εχει μπει εξαρχης την απορριπτει?
στον ενα η καθετη στον αλλο η οριζοντια στις 4 οθονες η μια δωρο( για τον κατασκευαστη ομως:o)
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.939
Reaction score
41.205
την πιθανοτητα να μην εχει μπει εξαρχης την απορριπτει?
στον ενα η καθετη στον αλλο η οριζοντια στις 4 οθονες η μια δωρο( για τον κατασκευαστη ομως:o)
αυτό έλεγε μέχρι πριν λίγο ότι δεν γίνεται να λείπει και κάτι τέτοια...μετά από 3 mails και μερικές φωτογραφίες και links εδώ στο topic μάλλον έστρωσε...τώρα είμαστε ότι θα το στείλει άμεσα και ότι λυπάται 8-), δεν είχε καταλάβει που έμπλεξε μάλλον!

γιατί; είχε συμβεί και σε άλλον αντίστοιχο περιστατικό;
 
  • Like
Reactions: PPG



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.939
Reaction score
41.205
Άντε και μια φωτογραφία από αυτές που ξέρω ότι αρέσουν στα φιλαράκια, να πάρω κάνα like να πάνε τα φαρμάκια κάτω :laugh::laugh::laugh:

20140720-IMGP3710.jpg


έχω στρώσει πολύ καλώδιο αυτές τις μέρες και ακόμη δεν έχω τελειώσει :smoke:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.260
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top