Ηλεκτρονικό τσιγάρο


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Προς κατόχους Kayfun Lite + (original μόνο)... ισχύει?

If you remove the airflow grub screw from the base of a genuine kfl+, you will see a small green ball. Svoemesto put this in to stop the atty whistling.
 
Last edited:












Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Από την ταραχή μου τις 2 πρώτες αντιστάσεις τις έκαψα στην προσπάθεια να τις φτιάξω .Μου μείνανε στο τσιμπιδάκι :confused:
Άναψα (το τελευταίο) τσιγάρο και έφτιαξα μια 1,7 Ω στα 13 βατάκια με 28 G σύρμα και KGD
Kαι ατμίζω......................................:smoke:

ΥΓ Είναι ενα τουβλάκι με ικανό βάρος .Το ζιπουνάκι που φοράει είναι πολύ βολικό ,όσοι έχουν τον αμερικάνο καταλαβαίνουν ;)
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
χθες να φτιάχνεις αντιστάσεις με τσιγάρο στο στόμα..... ήταν όλα τα λεφτά.... σαν εικόνα....:)

καλοάτμιστο το Σιγκελάκι, στην φώτο δείχνει κουκλί.;)
 

Y

Yiannis_B

Guest
Ήρθε και το δικό μου το κεφαλάρι ! :prankster:- το πρώτο coil που έφτιαξα, - μου φάνηκε σχετικά απλή διαδικασία. :rolleyes: ...αρχίζουν τα πειράματα...

Πολύ εύχρηστη η πλήρωση από επάνω.επίσης.

 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Προς κατόχους Kayfun Lite + (original μόνο)... ισχύει?

If you remove the airflow grub screw from the base of a genuine kfl+, you will see a small green ball. Svoemesto put this in to stop the atty whistling.



βρε κακομοιρογλου τι ψαχνεις !!!! :roflmao:

ο δικος μου σαν original εχει κιτρινο :laugh:
ρουφα τον κλωνο σου εσυ που ουτε 1/1 δεν ειναι και ασε τους original :fuckyou:


... ασε μας να ατμισουμε την γνησιοτητα κατασκευης του ατμοποιητη μας :roflmao:

0.20 mm x 4 ...στυλ κοτσιδα :p:D
20150407_183059.jpg

ειπα να ατμισω και χωρις ni200 για ενα διαστημα να δω τι παιζει,,,
 
Last edited:


Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Προς κατόχους Kayfun Lite + (original μόνο)... ισχύει?

If you remove the airflow grub screw from the base of a genuine kfl+, you will see a small green ball. Svoemesto put this in to stop the atty whistling.

αλλα επειδη εισαι γατακι και δεν μπορεις να δεχτεις οτι πηρες εναν κλωνο μονο και μονο επειδη ατμιζει εφαμιλλα διαβασε παρακατω και σταματα γιατι εκτιθεσαι..

και ναλεγα οτι εχει τρελα λεφτα διαφορα με τον κλωνο θα το καταλαβαινα...

"Public service announcement from SvoeMesto:,

.... do NOT boil the Kayfun lite [plus] base. Within the air intake there is a little plastic piece which prevents the atomizer from whisteling. With very high tempereatue this may deform and interfere the air intake. For cleaning "
 
Last edited:



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.758
Μηνύματα
2.874.939
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top