Έμεινα ..πάκης

Status
Not open for further replies.

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.959
Reaction score
55.127
Aντε εδω μεσα ..ολοι κουφαλογα ειναι..οξω απο δω..που λεει και ενας φιλος...τοσα εκατομμυρια που ασχολουνται με το αθλημα..πως και δεν εκαναν ουρα να το αγορασουν? τοσο ασχετοι ειναι? αναρωτιεμαι...καλοπροαιρετα..:idk:
Παρακάμπτοντας το ζήτημα της τιμής,κάτι τέτοιο συνεπάγεται ότι η χαϊενδική κοινότητα απαρτίζετα;ι είτε από πολύ ήδη ικανοποιημένους χρήστες,είτε από πολύ...ανικανοποίητους.
:sneaky:
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
@ Vet.

Αναρωτιέμαι πως αφού πιστεύεις πως είναι τόσο καλά τα Grimm, κατέληξες στην αγορά των Β&Ο που έχουν παραπλήσια τιμή?
 


Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Aντε ..τοσα εκατομμυρια που ασχολουνται με το αθλημα..πως και δεν εκαναν ουρα να το αγορασουν? τοσο ασχετοι ειναι?
Οχι ρε συ!
Αμόρφωτοι είναι! Τι δεν κατάλαβες?:D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.564
Reaction score
126.319
Παρακάμπτοντας το ζήτημα της τιμής,κάτι τέτοιο συνεπάγεται ότι η χαϊενδική κοινότητα απαρτίζετα;ι είτε από πολύ ήδη ικανοποιημένους χρήστες,είτε από πολύ...ανικανοποίητους.
:sneaky:
Και από πολύ άσχετους, και κουφάλογα.

γιες ιτ ιζ..
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.266
Reaction score
8.173
@ Vet.

Αναρωτιέμαι πως αφού πιστεύεις πως είναι τόσο καλά τα Grimm, κατέληξες στην αγορά των Β&Ο που έχουν παραπλήσια τιμή?
second hand half price
I am a poor man,
τα ανταλλασω με Grimm στο φτερο...
δέχομαι προτασεις, δινω και κατιτίς...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.564
Reaction score
126.319
Βετ, στα 30 χιλιάρικα πες μου εσύ αν υπάρχει ένας σκέτος δικάναλος ενισχυτής που να "φτάνει" το ένα ενκορ....

άσε τα γκριμ..

αντικειμενικά, όχι υποκειμενικά.
 




vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.266
Reaction score
8.173
Καλα θα το πω....
Αν ακούς βινύλιο, και set λάμπα να ακούς όλα καλα, αν πας σε υψηλή ανάλυση 44/16 εκεί θες οπωσδήποτε ncore.
 


Μηνύματα
12.874
Reaction score
10.095
Aντε εδω μεσα ..ολοι κουφαλογα ειναι..οξω απο δω..που λεει και ενας φιλος...τοσα εκατομμυρια που ασχολουνται με το αθλημα..πως και δεν εκαναν ουρα να το αγορασουν? τοσο ασχετοι ειναι? αναρωτιεμαι...καλοπροαιρετα..:idk:
Γιατί θέλω να διαλέξω ΕΓΩ τον προ που θα ενισχύσει το σήμα. Σιγά μην αφήσω τον άσχιετο τον Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν να μου κάνει κουμάντο.
Γιατί θέλω να διαλέξω ΕΓΩ τον τελικό που θα οδηγήσει τα ηχεία. Σιγά μην αφήσω τον άσχιετο τον Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν να μου κάνει κουμάντο.
Γιατί θέλω να διαλέξω ΕΓΩ τα καλώδια που θα μεταφέρουν το σήμα. Σιγά μην αφήσω τον άσχιετο τον Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν να μου κάνει κουμάντο.
Σιγά μη ξέρει αυτός καλύτερα. Και τί θα έχω εγώ μετά να αλλάζω και να παίζω αν μου τα έχει όλα έτοιμα αυτός ο παλιό-Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν μέσα σε ένα κουτί;;;

Ελπίζω να κατάλαβες την απάντηση στο ερώτημά σου.

Αν ακούς βινύλιο, και set λάμπα να ακούς όλα καλα, αν πας σε υψηλή ανάλυση 44/16 εκεί θες οπωσδήποτε ncore.
Τους έσφαξες με το γάντι!!! :D
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
http://www.sonusaeterna.com/ngine#!/index

οταν ακουσει καποιος αυτο μετα ολα τ αλλα νομιζεις οτι ειναι κουδουνιστρες!!
ΤΟ ΗΧΕΙΟ παιζει απλα θεικα!!!! τωρα αν νομιζει καποιος οτι εχει αντιπαλο σε μεγαλες ορχηστρες ......απλα δεν ξερει τιποτα!

βεβαια το κοστος ειναι αλλο αλλα οπως και να το κανεις παιζει!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.564
Reaction score
126.319
http://www.sonusaeterna.com/ngine#!/index

οταν ακουσει καποιος αυτο μετα ολα τ αλλα νομιζεις οτι ειναι κουδουνιστρες!!
ΤΟ ΗΧΕΙΟ παιζει απλα θεικα!!!! τωρα αν νομιζει καποιος οτι εχει αντιπαλο σε μεγαλες ορχηστρες ......απλα δεν ξερει τιποτα!

βεβαια το κοστος ειναι αλλο αλλα οπως και να το κανεις παιζει!!
εδώ μιλάμε για γκριμ, τι τις θες τις κουδουνίστρες βρε; :)
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
εδώ μιλάμε για γκριμ, τι τις θες τις κουδουνίστρες βρε; :)
χαχαχαχαχχαχαχα!!!! κλαιω!!!! Κωστα εδω ειναι η πικρα!!!! Μετα απο τετοια ακροαση πισωγυρισμα δεν υπαρχει!!!
Οτι αλλο ειναι απλα να τους περασεις μια ατσαλινα και να τα κανεις ακουστικα!!
 

Μηνύματα
9.323
Reaction score
12.837
Γιατί θέλω να διαλέξω ΕΓΩ τον προ που θα ενισχύσει το σήμα. Σιγά μην αφήσω τον άσχιετο τον Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν να μου κάνει κουμάντο.
Γιατί θέλω να διαλέξω ΕΓΩ τον τελικό που θα οδηγήσει τα ηχεία. Σιγά μην αφήσω τον άσχιετο τον Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν να μου κάνει κουμάντο.
Γιατί θέλω να διαλέξω ΕΓΩ τα καλώδια που θα μεταφέρουν το σήμα. Σιγά μην αφήσω τον άσχιετο τον Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν να μου κάνει κουμάντο.
Σιγά μη ξέρει αυτός καλύτερα. Και τί θα έχω εγώ μετά να αλλάζω και να παίζω αν μου τα έχει όλα έτοιμα αυτός ο παλιό-Λινκβιτζ-πώς-τον-λεν μέσα σε ένα κουτί;;;

Ελπίζω να κατάλαβες την απάντηση στο ερώτημά σου.



Τους έσφαξες με το γάντι!!! :D
οποτε εχουμε κατι εκατομμυρια εγωιστες , κουφαλογα και ασχετους....μαλιστα...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Παρακάμπτοντας το ζήτημα της τιμής,κάτι τέτοιο συνεπάγεται ότι η χαϊενδική κοινότητα απαρτίζετα;ι είτε από πολύ ήδη ικανοποιημένους χρήστες,είτε από πολύ...ανικανοποίητους.
:sneaky:
Ή από αυτοικανοποιούμενους............:p
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.266
Reaction score
8.173
http://www.sonusaeterna.com/ngine#!/index

οταν ακουσει καποιος αυτο μετα ολα τ αλλα νομιζεις οτι ειναι κουδουνιστρες!!
ΤΟ ΗΧΕΙΟ παιζει απλα θεικα!!!! τωρα αν νομιζει καποιος οτι εχει αντιπαλο σε μεγαλες ορχηστρες ......απλα δεν ξερει τιποτα!

βεβαια το κοστος ειναι αλλο αλλα οπως και να το κανεις παιζει!!
τρελα θεματα το ηχειο, και φυσικα απίστευτα ακριβο. Αστο... δεν το ακουσες μονο εσυ...
θα μας βαλεις κατι μεχρι τα 30000?
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.266
Reaction score
8.173
οποτε εχουμε κατι εκατομμυρια εγωιστες , κουφαλογα και ασχετους....μαλιστα...
ναι, ο εγωισμος στο high end είναι δομικο στοιχείο.
κουφαλογα και ασχετοι είναι σε μεγαλα ποσοστα αλλα κυριως εγωιστες που δεν παραδέχονται τα λαθη τους.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.761
Μηνύματα
2.874.983
Members
37.946
Νεότερο μέλος
evans1831
Top