Έμεινα ..πάκης

Status
Not open for further replies.


Μηνύματα
9.280
Reaction score
12.793
ναι, ο εγωισμος στο high end είναι δομικο στοιχείο.
κουφαλογα και ασχετοι είναι σε μεγαλα ποσοστα αλλα κυριως εγωιστες που δεν παραδέχονται τα λαθη τους.
ποια ειναι αυτα?
 


Μηνύματα
5.284
Reaction score
6.433
οποτε εχουμε κατι εκατομμυρια εγωιστες , κουφαλογα και ασχετους....μαλιστα...
που δε θαγοραζαν με τιποτε ηχεια του κυριου , αλλα εχουν και απολαμβανουν μουσικη απο ηχεια που χρησιμοποιουν φιλτρα του..:D
 
  • Like
Reactions: vet

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
ναι, ο εγωισμος στο high end είναι δομικο στοιχείο.
κουφαλογα και ασχετοι είναι σε μεγαλα ποσοστα αλλα κυριως εγωιστες που δεν παραδέχονται τα λαθη τους.
τρελα θεματα το ηχειο, και φυσικα απίστευτα ακριβο. Αστο... δεν το ακουσες μονο εσυ...
θα μας βαλεις κατι μεχρι τα 30000?
το ακουσες σε χωρο που του αξιζει;
 

Μηνύματα
1.740
Reaction score
869
αν γίνεται ενα παραδειγμα πηγης προενισχυτη ενισχυτη ηχειου καλωδιων (ασημενιων φυσικα...) που να εχει την αναλυση και την ελλειψη παραμορφωσης στο εύρoς συχνοτήτων που παιζουν τα Grιmm με τιμη ... αντε...έως τα 30000ε.
Ενα παρακαλώ.
Μετα συνεχιζουμε την συζητηση.
Νίκο όταν 'ξεκολλήσεις' από τις ανούσιες μετρήσεις τότε σίγουρα θα μπορέσουμε να συνεχίσουμε την συζητηση.. όπως γνωρίζεις και τα Behringer των 60 ευρώ μετράνε καλά..

Γιάννη, Πανίκκο, Σταμάτη, Βλάση, έχετε όλοι δίκιο, δεν διαφωνώ.

Άλλωστε, αυτό που έγραψα ήταν απλά μια διευκρίνιση σχετικά με τους όρους "ηχεία" και "ηχοσύστημα" στο σχόλιο του SUDOKU. Εξάλλου, πρόσθεσα τη φράση "(σύμφωνα με όσα υποστηρίζονται)" για να δείξω ότι δεν είναι η δική μου άποψη - δεν θα μπορούσα να έχω άποψη άλλωστε, αφού δεν είχα την ευκαιρία να τα ακούσω.
Δεν τα έχεις ακούσει αλλά εναντιώνεσαι στην άποψή μου, ο οποίος τα έχω ακούσει και ακόμα παραθέτεις αυτά τά 'γραφικά' όπως "σύμφωνα με όσα υποστηρίζονται" και τα Γκριμ είναι "ηχοσύστημα"..

σύμφωνα με όσα υποστηρίζονται από ποιους ??

και όσον αφορά ότι το Γκριμ είναι "ηχοσύστημα"... το δικό μου δεν είναι ηχοσύστημα?? το δικό σου?? δεν είναι ηχοσυστήματα?? τι είναι σκρίνια??
 



Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
τρελα θεματα το ηχειο, και φυσικα απίστευτα ακριβο. Αστο... δεν το ακουσες μονο εσυ...
θα μας βαλεις κατι μεχρι τα 30000?
Τι θα έλεγες για το εξής σετακι....

Prism Lyra
Ypsilon Phaethon
Tidal Piano Cera
Καλωδια Organic Audio by Argento

Εγω νομιζω οτι θα στέκονταν αρκετά καλα διπλα στα Grimm σε αξιοπρεπή χωρο...
 




Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
και όσον αφορά ότι το Γκριμ είναι "ηχοσύστημα"... το δικό μου δεν είναι ηχοσύστημα?? το δικό σου?? δεν είναι ηχοσυστήματα?? τι είναι σκρίνια??
οτι αλλο ειναι κουνελο@αμηστρες

ε.....μα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
εδώ μιλάμε για γκριμ, τι τις θες τις κουδουνίστρες βρε; :)
Μπερδεύτηκα ρε Κώστα!
Έχασα τον μπούσουλα για την ετυμηγορία της λέξης "κουδουνίστρα"... :roflmao:

Μήπως τελικά η συνταγή είναι μια, για να μη ζώσουν κάποιους και οι τύψεις??:D
http://www.sintagespareas.gr/sintages/spitiko-pop-korn-xoris-tipseis.html
 





Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Όλες τις μέρες κάθομαι και σας διαβάζω με ενδιαφέρον.... από αύριο θέλω από όλους σας με Grimm ηχεία η Όχι... μετρήσεις στην θέση ακρόασης... είμαι περίεργος να δω τι ακούτε όλοι σας μηδενός εξαιρουμένου!

ΥΓ 1. Τα Grimm παίζουν σωστά στον τέλειο χώρο... ποιος τον έχει αυτόν?
Άρα κύριοι τι αντιδράτε σε αυτούς που δεν τους αρέσουν?

ΥΓ 2. Από αύριο χοντραίνει το παιχνίδι... ομάδα μετρήσεων είναι σε ετοιμότητα!
 
Last edited:

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.647
Μηνύματα
2.870.604
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top