Έχετε θωρακισμένη πόρτα;

ika

News
Μηνύματα
14.037
Reaction score
13.002
Το σπίτι μας πρέπει να είναι προετοιμασμενο για κάθε είδους εισβολή ληστών. Πόρτες,παράθυρα να είναι απροσπέλαστα. Συναγερμός,κάμερες,αισθητήρες κίνησης......
Ν' ανοίξουν άμεσα τα σύνορα, να μπουν τ' αδέλφια μας τα κατατρεγμένα, τα κυνηγημένα, τα πεινασμένα.
Νοιαζόμαστε για τους ξένους, όχι για τους ντόπιους.
Και βέβαια πως θα ζήσουν τα εισαγώμενα αδέλφια μας; Με επιδόματα.
Πάντως νευροχειρούργοι δεν θα γίνουν...
Εδώ δεν έγιναν οι γύφτοι ρομά τόσα χρόνια.
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.676
Reaction score
28.018
Για όσους μένουν σε μονοκατοικίες, υπάρχουν τρόποι να "παγιδεύουν" τις μάντρες ώστε αν περάσει κάποιος μέσα στο οικόπεδο να χτυπήσει συναγερμός.
Επίσης υπάρχουν κάμερες που μπορούν να ενεργοποιήσουν συναγερμούς, καθως και να θέσουμε όρια στην ενεργοποίηση. Δηλαδή κοιτάει η κάμερα μέσα και έξω από τη μάντρα, αλλά θα ενεργοποιήσει το συναγερμό μόνο αν διαβάσει κίνηση από το σημείο που θα ορίσουμε και μετά. Το ίδιο μπορεί να γίνει και κατά την εγγραφή video. Γράφει μόνο αν διαβάσει κίνηση μέσα, και ας κοιτάει η μισή έξω.
 



ika

News
Μηνύματα
14.037
Reaction score
13.002
Οι ντόπιοι είναι βιαστές ανηλίκων
Εννοώ νοιαζόμαστε να ευτυχίσουν οι ξένοι, όχι να περναν καλά οι ντόπιοι. Δεν αναφερόμουν σε αγιοσύνη ντόπιων.
Και γι' αυτό νοιαζόμαστε να έλθουν, για να βιαζουν και ενήλικες και υπερήλικες και ενίοτε να τις αφήνουν παράλυτες.
 
Last edited:

ika

News
Μηνύματα
14.037
Reaction score
13.002
Last edited:

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.385
Reaction score
79.506
Σωστά, αλλά οι γνωστοί είναι από κανάλι διαστροφής επί πληρωμή. Όχι επειδή έτσι ξέρω από κει που έρχομαι. Ότι λάχει το πηδάμε, γιατί το έχουμε για φυσιολογικό.
Εμείς φαίνεται πως έχουμε φυσιολογικό να βιάζουμε παιδάκια. Και φαίνεται αρκετοί να είναι και ευυπόλυπτοι πολίτες. Οπότε τι θα λένε οι άλλες χώρες για τους Έλληνες;

Εγκληματίες υπάρχουν παντού, και πουθενά δεν επιτρέπεται να βιάζεις και να αφήνεις παράλυτους.

Αφήστε τα ρατσιστικά. Υπάρχει κανονισμός λειτουργίας του φόρουμ.
 
Last edited:

ika

News
Μηνύματα
14.037
Reaction score
13.002
Μα δεν το πήγα εγώ στο ρατσιστικό ή στο παραβατικό.
Πολιτικός σχολιασμός ήταν το "Νοιαζόμαστε για τους ξένους, όχι για τους ντόπιους".

Λυπάμαι αν δεν το έγραψα πλήρως κατανοητό.
 

Μηνύματα
256
Reaction score
219
Εμείς φαίνεται πως έχουμε φυσιολογικό να βιάζουμε παιδάκια. Και φαίνεται αρκετοί να είναι και ευυπολύπτοι πολίτες. Οπότε τι θα λένε οι άλλες χώρες για τους Έλληνες;

Εγκληματίες υπάρχουν παντού, και πουθενά δεν επιτρέπεται να βιάζεις και να αφήνεις παράλυτους.

Αφήστε τα ρατσιστικά. Υπάρχει κανονισμός λειτουργίας του φόρουμ.
εδω ο αλλος εγραφε οτι οι Βιετκογκ ΔΕΝ ειναι ανθρωποι και το προσπερασες, τοτε ΔΕΝ υπηρχε κανονισμος λειτουργιας του φορουμ............ηρεμα απλα ρωταω
 

gid

Μηνύματα
7.414
Reaction score
8.654
Το να επισημαίνεις ότι η αθρόα λαθρομετανάστευση έχει εκτοξεύσει την εγκληματικότητα στην Ελλάδα ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν είναι ρατσιστικό.
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.552
Reaction score
30.802
Περίπου 13-14.000 οι έγκλειστοι στις φυλακές της χώρας. Οι 7.000 αλλοδαποί. Νομίζω μάλιστα όχι γενικώς αλλοδαποί, αλλά αλλοδαποί στις θέσεις ανδρών (εκτός δλδ γυναικών-εξαρτημένων κλπ). Καλή η ειδησεογραφία, η στατιστική όμως ακόμη καλύτερη.
 
  • Like
Reactions: ika

ika

News
Μηνύματα
14.037
Reaction score
13.002
Περίπου 13-14.000 οι έγκλειστοι στις φυλακές της χώρας. Οι 7.000 αλλοδαποί. Καλή η ειδησεογραφία, η στατιστική όμως ακόμη καλύτερη.
Έτσι φαίνεται 50-50 δηλαδή.
Από τους 11.000.000 καταγεγραμμένους κάτοικους, πόσοι είναι οι ντόπιοι και πόσοι οι αλλοδαποί λέει η στατιστική;
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.552
Reaction score
30.802
Δεν είναι 50-50. Είναι νομίζω οι 7 από τους 11.000 σε θέσεις ανδρών. Χονδρικά τα νούμερα αυτά, βαριέμαι να ψάξω τα πιο πρόσφατα.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.385
Reaction score
79.506
εδω ο αλλος εγραφε οτι οι Βιετκογκ ΔΕΝ ειναι ανθρωποι και το προσπερασες
Δεν προσπερνάω τίποτα, κάποιες φορές θεωρώ πως υπερβολικά σχόλια είναι κυρίως χιουμοριστικά/τρολαριστικά.
Ίσως να κάνω λάθος στην εκτίμηση μου.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.756
Reaction score
83.587
Δεν προσπερνάω τίποτα, κάποιες φορές θεωρώ πως υπερβολικά σχόλια είναι κυρίως χιουμοριστικά/τρολαριστικά.
Ίσως να κάνω λάθος στην εκτίμηση μου.
Άστα αυτά. Πες μας τη γνώμη σου για τους Βιετκόνγκ! :p :roflmao:
 

Μηνύματα
256
Reaction score
219
Δεν προσπερνάω τίποτα, κάποιες φορές θεωρώ πως υπερβολικά σχόλια είναι κυρίως χιουμοριστικά/τρολαριστικά.
Ίσως να κάνω λάθος στην εκτίμηση μου.
λαθος η εκτιμηση σου φιλτατε
Άστα αυτά. Πες μας τη γνώμη σου για τους Βιετκόνγκ! :p :roflmao:
αν απαντησω θα σου προσφερω τη χαρα για ενα ακομη μπαν, αδικο μεν μπαν δε, αρα( ιγκνορ) λεμε την λιστα ?? σορυ δεν ξερω ξενα
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.385
Reaction score
79.506
Άστα αυτά. Πες μας τη γνώμη σου για τους Βιετκόνγκ! :p :roflmao:
Θα αποφύγω την ερώτηση, με μια επισήμανση:
Είμαι φιλοαμερικανοβρετανός, και φουλ ΝΑΤΟικός, αλλά δεν πιστεύω πως ιστορικά είχαν (είχαμε) πάντα δίκιο.

Ξέρω και τις απόψεις σου για το “δίκαιο” :biggrin:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.756
Reaction score
83.587
αν απαντησω θα σου προσφερω τη χαρα για ενα ακομη μπαν, αδικο μεν μπαν δε, αρα( ιγκνορ) λεμε την λιστα ?? σορυ δεν ξερω ξενα
Όποιος δεν γουστάρει τέτοια αστεία μπορεί να τα προσπερνάει.
Ούτε εγώ συμφωνώ με τα μισά που γράφονται εδώ μέσα, και μιλάω για τα σοβαρά, αλλά δεν ασχολούμαι. ;)
 

Μηνύματα
2.233
Reaction score
2.753
Μακάρι να είχαμε στατιστικά,από τους τσιγγάνους τι ποσοστό είναι παραβατικοί... αν βρείτε τα νουμερα μην εκπλαγείτε.
Τα στατιστικά όμως είναι συνήθως η πραγματικότητα...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.552
Reaction score
30.802
Δνεν νομίζω να τηρούνται. Η ταμπέλα είναι 'ημεδαποί' και ο, τι καταλάβει ο καθένας.
Πιχι. 'συνελήφθησαν 3 ημεδαποί, ηλικίας 39, 20 και 17 ετών'

 


Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.137
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top