Ακούω λάθος αλλά μου αρέσει

Μηνύματα
852
Reaction score
748
Καλό θα ήταν παντως, να κατεβάσετε την εφαρμογή "hearing test" και να το κάνετε.
Υπάρχει και για iPhone και για android.

Έτσι για να δούμε που βρισκόμαστε.
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.403
Reaction score
1.857
Αααα τι καλά!..


Ααααχαχαχαχαχ ! like ! like ! like ! like ! like ! like !
.
.
.
Εντάξει, αυτό ήταν πριν 35 σελίδες πριν, εσείς έχετε φτάσει στην 49, σιγά μη διαβάσω ως εκεί.
... αλλά εδώ που τα λέμε, μπορεί κι' όλας - από Μόντυ Πάιθονς καλύτεροι είστε
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Όμως η τρίχα κάγκελο - Η ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ! (και ουχί τση αναπαραγωγής τζη)......
Αν λογαριάσουμε κιόλας ότι και στο δωμάτιο με τα Sopra και τα λυχνιακά έγινε της...τρίχας το κάγκελο χάρη σε ισοστάθμιση κι ελκυστικές μόνιμες παρουσίες -όπως πιστοποίησε ιδίοις όμμασι και ωσί ο ΄΄επίμονος΄΄ Ear...:D
Εξ᾽ άλλου εμείς είμεθα ιντελεκτουέλ ...
μεγαλώσαμε ακούγοντας βιωματικά ....
..... Peter Hammill :boast:
http://www.avsite.gr/forum/threads/Ε-κλαίγοντας-album.136831/page-3#post-1970322
Η παραπομπή είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα. :thumbsup: :hi:
Έχουμε ... αρκετά .... κοινά μουσικά ... βίτσια. ;)
Το δε στυλ γραφής σου με παραπέμπει εντόνως σε συγκεκριμένη γραφίδα του Ήχου της χρυσής εποχής - όταν είχε 2-3 τεστ μηχανημάτων και κανά τεχνικό θέμα και 60-70 σελίδες περί μουσικής. :D:D:D
Έχω την αίσθηση ότι είτε έχουμε γνωριστεί είτε σε "γνωρίζω" από κάπου... Anyway.
Υπάρχουν πολλά άλλα μουσικά νήματα που έχω ανοίξει στο παρελθόν...Στα δε επαινετικά σου σχόλια οφείλω εκτός από ευχαριστίες να πω ότι είμαι αρκετά νέος σε ηλικία ώστε να αρθρογραφούσα στον "Ήχο" εκείνες τις εποχές και απολύτως σίγουρος ότι δεν γνωρίζουμε ο ένας τον άλλον.

Πρέπει να δεχθώ λοιπόν ότι πρόκειται για...μετεμψύχωση της γραφίδας,κάτι επόμενο εφόσον αρκετοί πιστεύουν και στους ψεκασμούς.:lolsign:
 
Last edited:

A

AKARL

Guest
Αν λογαριάσουμε κιόλας ότι και στο δωμάτιο με τα Sopra και τα λυχνιακά έγινε της...τρίχας το κάγκελο χάρη σε ισοστάθμιση κι ελκυστικές μόνιμες παρουσίες -όπως πιστοποίησε ιδίοις όμμασι και ωσί ο ΄΄επίμονος΄΄ Ear...:D

http://www.avsite.gr/forum/threads/Ε-κλαίγοντας-album.136831/page-3#post-1970322
Η παραπομπή είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα. :thumbsup: :hi:

Έχουμε ... αρκετά .... κοινά μουσικά ... βίτσια. ;)

Το δε στυλ γραφής σου με παραπέμπει εντόνως σε συγκεκριμένη γραφίδα του Ήχου της χρυσής εποχής - όταν είχε 2-3 τεστ μηχανημάτων και κανά τεχνικό θέμα και 60-70 σελίδες περί μουσικής. :D:D:D

Έχω την αίσθηση ότι είτε έχουμε γνωριστεί είτε σε "γνωρίζω" από κάπου... Anyway.

ΥΓ: τον Πέτρο τον έχω δει λάϊβ πάνω από 15 φορές στην Ελλάδα και αμπρόουντ - στο Μπαθ είχα και τη χαρά, μετά από σπανιότατη συναυλία στην έδρα του, να ανταλλάξουμε μια χειραψία και μερικές κουβέντες. :boast::boast::boast:
Συνολικά, στη ζωή μου, ο αριθμός των συναυλιών που έχω παρακολουθήσει πρέπει να πλησιάζει τα τέσσερα ψηφία - συγκλονιστικότερες στιγμές από τον Πέτρο μόνο, χωρίς όργανο, στην άκρη της σκηνής να τραγουδά a cappella και να χτυπά το στήθος του δεν έχω ζήσει και αμφιβάλλω, σοβαρότατα, αν ποτέ θα ζήσω σε συναυλία άλλου καλλιτέχνη.
 


Μηνύματα
12.863
Reaction score
10.076
Ρε ****** πουλάνε άμμο σε σακούλια!! ΑΜΜΟ σε ΣΑΚΟΥΛΙΑ!!!!
[DOUBLEPOST=1492861017][/DOUBLEPOST]Στα ηχεία πάνελ, πού ακριβώς βάζεις το σακούλι;
 




Μηνύματα
868
Reaction score
3.004
Χάνουν όμως πολύ σε μεταπωλητική αξία γιατί η εγγύηση μένει στον 1ο κάτοχο. :lol:
 
Last edited:





Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.400
Reaction score
79.591
Μιλάνε καλά αγγλικά οι Ολλανδοί αλλά αυτός το τερμάτισε
 







Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.506
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top