Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Eννοειται cosm οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο για ενα group να αναμασα τα ιδια και τα ιδια 40 χρονια.
Ξερεις ομως τι μου αρεσει στους Motorhead?
Oτι αλλα συγκροτηματα μετα απο 40 χρονια πορειας, (μερικα και μετα απο 5-6 χρονια πορειας) καταληγουν χλεχλεδες, ενω οι Motorhead μετα απο τοσα χρονια παραμενουν ακομα ενα "turbo" συγκροτημα.
Δεν ξέρω αν ειναι turbo ΜΙΧΑ, πάντως για λύπηση σίγουρα ειναι. Ειδικά τώρα που ο Lemmy έχει κι ενα νέο nice pair of false teeth

And crow dyed hair. ΕΛΕΟΣ
 


Μηνύματα
2.308
Reaction score
2.420
Στην κυριολεξια όμως....σφυζουν από εμπνευση και δεν αλλαξαν ουτε μια νοτα. ΕΛΕΟΣ
Eννοειται cosm οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο για ενα group να αναμασα τα ιδια και τα ιδια 40 χρονια.
Ξερεις ομως τι μου αρεσει στους Motorhead?
Oτι αλλα συγκροτηματα μετα απο 40 χρονια πορειας, (μερικα και μετα απο 5-6 χρονια πορειας) καταληγουν χλεχλεδες, ενω οι Motorhead μετα απο τοσα χρονια παραμενουν ακομα ενα "turbo" συγκροτημα.
Ειρηνη υμιν τεκνα μου.:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Τhe Screaming Tribesmen - My true love's blood
 





cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μη φοβασαι φιλε Ανδρεα, δεν υπαρχει θεμα παραξηγησης με τον cosmarpan.
Με τον cosmarpan ειμαστε κ@λος - βρακι.

(εγω ειμαι το βρακι). :gamer:
Κι εγω ο κ@λος, αλλα προσεξε μην παω σε άλλο βρακι και μεινεις με τα σκ@τ@ :lolsign::D:lol::roflmao::rofl:
 




Μηνύματα
2.308
Reaction score
2.420
Μη φοβασαι φιλε Ανδρεα, δεν υπαρχει θεμα παραξηγησης με τον cosmarpan.
Με τον cosmarpan ειμαστε κ@λος - βρακι.

(εγω ειμαι το βρακι). :gamer:
Γιωργο δεν φοβαμαι απλα ανησυχω.:laugh:
Καλα απλως σας πειραζω ,ξερω ποσο κολληταρια ειστε με τον cosmarpan ,αλλωστε μονος σου το ειπες οτι ειστε κ@λος & βρακι.:laugh::laugh::laugh::laugh:
 










Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.404
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top