Ηλεκτρονικό τσιγάρο


Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Τελικά αγόρασα απο fasttech τον kangertech subtank mini επειδή μου γυάλισε ( και δεν έχει πολλή βίδα να λύνω κάθε φορά που θέλω να κάνω αλλαγές ) και μαζί χτύπησα και ένα εργαλειάκι για να φτιάχνω τις αντιστάσεις μου:


Αν και μόλις το αγόρασα, ψάχτηκα στο youtube και έφτιαξα προσωρινά ένα τέτοιο εργαλειάκι με κατσαβίδι πάχους 3mm, μέγγενη και μια παλιά κεφαλή απο τον evod. Επιτέλους έχω όμορφες, καλοστημένες αντιστάσεις!!

Που βρισκόμαστε με τις μπαταρίες?
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
POMELO_20150326113137_fast[1].jpg


Russia 91% v3
http://www.ecig.gr/ανταλλακτικά-αξεσουάρ/cartomizers/russia-91-ss-v3-atomizer.html

Εχθες μου εδωσε φιλος τον παραπανω ατμοποιητη για δοκιμη. Επεμενε οτι ειναι σε γευση πολυ καλυτερος απο τον Lite plus v2.

Toν εστησα με kanthal a1,στα 1,3 ohm.
O ατμοποιητης ειναι SS 304 γυαλισμενος,και κατασκευασμενος απο την Ismoka - eleaf για την e-cig.

Aυτο που μου αρεσε,ειναι οτι εχει ρυθμιση ροης του υγρου,περιστρεφοντας το dip tip,οπου ειναι ενσωματωμενο με την καμπανα.

Screenshot_1.jpg


Η γνωμη μου ειναι οτι για τα 26,40 € που κοστιζει ειναι πραγματικα πολυ καλος. Πολυ καλο ντουμανι,πυκνος ατμος,και αριστη γευση.

Τα κομματια του οπως ειδα πρεπει να ειναι συμβατα με του kayfun.

 









Μηνύματα
9
Reaction score
0
Καλησπερα συνατμιστες! Οποιος ενδιαφερεται για γνησιο ελληνικο ντριπερακι, σε αριστη κατασταση και πολυ καλη τιμη, ας ριξει μια ματια στις αγγελιες. Συγνωμη απο τους συντονιστες αν ειμαι off topic
 

Attachments



Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Καλησπερα συνατμιστες! Οποιος ενδιαφερεται για γνησιο ελληνικο ντριπερακι, σε αριστη κατασταση και πολυ καλη τιμη, ας ριξει μια ματια στις αγγελιες. Συγνωμη απο τους συντονιστες αν ειμαι off topic
γνησιο και ελληνικο εδω !!!!!.....δυσκολο.:)
 

Μηνύματα
9
Reaction score
0
Γιατι το λες αυτο αδερφε; Το εχω αγορασει 1,5 χρονο πριν απο replacesmoke,το ιδιο και την εναλλακτικη καμπανα που δινω οπως και το ντριπτιπακι απο Ατμομηχανη. Με σειρακους αριθμους πανω και τα παντα ολα!!!. Δεν τα χρησιμοποιω διοτι κουραστηκα να σταζω και ειμαι με τη "ΣΟΦΙΑ" πλεον
 


Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Γιατι το λες αυτο αδερφε; Το εχω αγορασει 1,5 χρονο πριν απο replacesmoke,το ιδιο και την εναλλακτικη καμπανα που δινω οπως και το ντριπτιπακι απο Ατμομηχανη. Με σειρακους αριθμους πανω και τα παντα ολα!!!. Δεν τα χρησιμοποιω διοτι κουραστηκα να σταζω και ειμαι με τη "ΣΟΦΙΑ" πλεον

οχι βρε αδερφε...με παρεξηγησες.!!!!!
εσυ καλα εκανες...

απλα το μεγαλυτερο ποσοστο παιρνει κλωνους και μη ελληνικους ατμοιποιητες...

και ειδικα εδω δεν κυκλοφορουν γνησιοι...(1-2 εχουν)
 


Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
View attachment 46111

Russia 91% v3
http://www.ecig.gr/ανταλλακτικά-αξεσουάρ/cartomizers/russia-91-ss-v3-atomizer.html

Εχθες μου εδωσε φιλος τον παραπανω ατμοποιητη για δοκιμη. Επεμενε οτι ειναι σε γευση πολυ καλυτερος απο τον Lite plus v2.

Toν εστησα με kanthal a1,στα 1,3 ohm.
O ατμοποιητης ειναι SS 304 γυαλισμενος,και κατασκευασμενος απο την Ismoka - eleaf για την e-cig.

Aυτο που μου αρεσε,ειναι οτι εχει ρυθμιση ροης του υγρου,περιστρεφοντας το dip tip,οπου ειναι ενσωματωμενο με την καμπανα.

View attachment 46112

Η γνωμη μου ειναι οτι για τα 26,40 € που κοστιζει ειναι πραγματικα πολυ καλος. Πολυ καλο ντουμανι,πυκνος ατμος,και αριστη γευση.

Τα κομματια του οπως ειδα πρεπει να ειναι συμβατα με του kayfun.
το φινιρισμα του παντως Γιαννη φωναζει :D
....αλλα γουστα ειναι αυτα..
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.270
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top