Ηλεκτρονικό τσιγάρο


Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
με 0.8 mm διαμετρο συρματος και 8 σπειρες 4τραπλη στον velocity χτυπαω 200watt

θα παρω ενα μετρο να δω τι κανει :D
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
αφου βρηκα χρονονα φαω ενα 5ωρο τακανα και ησυχασα....:dance:


πολυ κοντα στο μαμα..

mama.jpg



thermal.jpg


φορτιζουν και αποφορτιζουν μια χαρα οι τρεις sony vtc5

 
Last edited:


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.912
Chemicals linked with severe respiratory disease found in common e-cigarette flavors

Boston, MA – Diacetyl, a flavoring chemical linked to cases of severe respiratory disease, was found in more than 75% of flavored electronic cigarettes and refill liquids tested by researchers at Harvard T.H. Chan School of Public Health. Two other potentially harmful related compounds were also found in many of the tested flavors, which included varieties with potential appeal to young people such as Cotton Candy, Fruit Squirts, and Cupcake.

http://www.hsph.harvard.edu/news/pr...ring-chemicals-linked-to-respiratory-disease/
 



Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Μιας και κατεβηκα πειραια για δουλεια πηγα να παρω και βαση που τελειωσε..
....ηθελα εναν τανκατο ακομα και ειπα να δωσω μια ευκαιρια σε αυτον με velocity deck..:D

crius.jpg


ειδα και το νεο YIHI sx mini ml στο μπλε του...

ωραιο αλλα και βαρυ για μια μπαταρια..
....καλυτερο απο το πρωτο σε εμφανιση
 


Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
ναι :roflmao:

τον εστησα κοντα στο μισο ohm με 27 AWG
.....και εχασα ενα o'ring κατα το πλυσιμο..>:(

παιζει παααααρα πολυ ωραια .....
....ειναι ευκολος στο στησιμο και η ρυθμιση υγρου και το γεμισμα ειναι παιχνιδακι..
απο αερα οπως θες για ολα τα γουστα...

crius obs.jpg



ειναι αυτος αλλα με velocity deck

 




profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
γιατί γελάτε καλέ??

http://flavourart.com/en/store/flavors/savoury/

Rosy αν ακόμα παίρνεις από FA πάρε μου ενα δυο συμπυκνωμένα τραγικά,της επιλογής σου!θα είναι είναι ό,τι πρέπει για φάρσες :D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.912
Rosy αν ακόμα παίρνεις από FA πάρε μου ενα δυο συμπυκνωμένα τραγικά,της επιλογής σου!θα είναι είναι ό,τι πρέπει για φάρσες :D
Διάλεξε γεύσεις. :wink:

:D
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Κώστας Χρυσόγονος Ευρωβουλευτής ΣΥΡΙΖΑ:

Μεγάλοι οι κίνδυνοι από τη χρήση ηλεκτρονικού τσιγάρου!


Και τον ρωτάει κάποιος:

-Διαβάσατε την έρευνα του Χάρβαρντ κύριε Χρυσόγονε ή διαβάσατε τα δημοσιεύματα του τύπου για αυτήν; Αντιλαμβάνεστε τη διαφορά.

- Γιατί κύριε Χρυσόγονε δεν ελέγχετε τα Κράτη μέλη (π.χ. Ελλάδα) για την εφαρμογή του -από 2008- νόμου σχετικά με την απαγόρευση του καπνίσματος σε δημόσιους χώρους;

- Γιατί κύριε Χρυσόγονε δεν έχετε διαβάσει για τη νομοθεσία που διέπει την κυκλοφορία των ηλεκτρονικών τσιγάρων; Δείτε το σύνδεσμο λοιπόν και διαβάστε αναλυτικά γραμμένες τις συνθήκες της αγοράς:
http://www.clivebates.com/?p=1092

-Γιατί κύριε Χρυσόγονε δεν ενδιαφερθήκατε το ίδιο άμεσα και έντονα όταν η Βρετανική Υπηρεσία Δημόσιας Υγείας ξεκαθάρισε ότι το ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ;

-Γιατί κύριε Χρυσόγονε δεν έχετε ως ευρωβουλευτής υπολογίσει το κόστος νοσηλείας/ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης για τους καπνιστές που πληρώνεται από τα κράτη μεσομακροπρόθεσμα μεν, σίγουρα δε και ότι είναι πολλαπλάσια ποσά από τους -τάχα- υψηλούς φόρους στα τσιγάρα που αντισταθμίζουν τις προκαλούμενες βλάβες της υγείας (και συμφέρουν;;;;) τα "κρατικά ταμεία";;;;

Παρακαλώ για τις ειλικρινείς απαντήσεις σας.

 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Τώρα αυτόν, τον πείραξε η υγεία μου ή τα έσοδα που χάνουν απο τους φόρους?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.878
Reaction score
77.480
χθες πήγα στα jumbo να πάρω έναν χλοοτάπητα και περιμένοντας στο ταμείο να μου κόψει η υπάλληλος τιμολόγιο μου κάνει παρατήρηση για το ΗΤ ότι δεν επιτρέπεται,δεν είχα και πολύ όρεξη για κουβέντα 4.30μμ,νηστικός και με δουλειά για συνέχεια οπότε δεν το συνεχίζω κάνω τουμπεκί ψιλοκομμένο και εκεί που περιμένω....κάνει μια βόλτα το βλέμμα μου γύρω από το ταμείο και τι βλέπω,!?!?!

χαρτάκια για στριφτό!!!σουγιάδες μικρούς-μεγάλους σε θέση που ένα παιδί 3-4 ετών μπορεί άνετα να βάλει στην τσέπη....δεν άντεξα:banned:...η χιουμοριστική αδρεναλίνη εκκρίθηκε....ψοφάω για σκηνικό μπαμπά mode και την αρχίζω στις παρατηρήσεις για τα πράγματα και τους κινδύνους....''τσιμπάει'' και μία μάνα από το δίπλα ταμείο με μία ακόμα, παίρνω τον χλοοτάπητα μου,κλέβω μια ντουζίνα υπερμεγάλες σακούλες:fuckyou: ρίχνω ηδονική ματιά στον securita και κάνω και μια τελευταία τζούρα αποχωρώντας, αφήνοντας το ντέρμπι να συνεχιστεί με τα 3 τους:fuckyou::D8-)

don't f@ck with steammeister!!!
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Mεχρι στιγμης δεν μου εχουν κανει παρατηρηση στα Jumbo. Τριγυρναω με τον μικρο στους διαδρομους και ντουμανιαζω. Με κοιτανε καλα-καλα αλλα δεν λενε τιποτα.
Οσο για ολα τα αλλα εχεις απολυτο δικιο.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.878
Reaction score
77.480
Mεχρι στιγμης δεν μου εχουν κανει παρατηρηση στα Jumbo. Τριγυρναω με τον μικρο στους διαδρομους και ντουμανιαζω. Με κοιτανε καλα-καλα αλλα δεν λενε τιποτα.
Οσο για ολα τα αλλα εχεις απολυτο δικιο.
Να συμπληρώσω ότι στην ατάκα της κυράς ,που ξέχασα να γράψω ,συμπεριλαμβανόταν στο τέλος το ''λόγω μικρών παιδιών''
κοινώς: απαγορεύεται να κρατάς μπαζούκα μην πάθει το παιδί τίποτα...,αλλά αν θες περνώντας από το ταμείο άστο να πάρει ένα πιστόλι
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top