Ηλεκτρονικό τσιγάρο


Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
το μωρο μου ζηλευει που τα αλλα 2 rda εχουν το δικο τους mod :D

τι να κανω ρε γαμωτο !!! :whistling:
....του ειπα για ενα μεγεθος 91.50mm x 62.60mm x 22.50mm και τρελαθηκε :tongue: :party:
 


Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
ενα τριμπαταρο εχω καλε....μεχεις παρεξηγησει :D

ακομα δεν ξερει o velocity...δεν ειναι σιγουρος ....τον αφηνω να ωριμασει να δει τι θελει :p
.....μαρεσει να παιρνω το υγρο μονο μαζι μου ...;)

απο το να ειμαι σαν κυνηγος :laugh:

το βλεπω απο μακρια ακομα dna 250

 


Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
Νικολακη εδω εισαι.....

...πας mod και κατω κατω ειναι αυτο που θες.....

....θελεις ενα ψηφιακο θερμομετρο και οι μπαταρια να ειναι στα 3.7v

πρεπει να μεινει ανενεργο για μια μερα το mod σε χωρο κλειστο....
....οταν θαχει την ιδια θερμοκρασια με το ψηφιακο κανεις το analyzer....και κανεις save(σε ρωταει αν θες το αποτελεσμα)....μετα ξεχνας τα παντα και παιζεις οπως πρεπει παντου...θελει κανα 2ωρο..3ωρο

θα σου βαλει τις σωστες τιμες που πρπει να εχεις για να δουλευει 100% σωστα το chip (αυτες που ειναι μεσα στον κυκλο)

analyzer.jpg
 
Last edited:


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Το MTL σε σχεση με τα ντουμάνια ειναι σαν συγκριση μοριακης κουζίνας με πιτογυρο :rolleyes:......
Ειναι στιγμες που θες κάποια λεπτη γευση και στιγμές που θες την "λιγδα" να μπουκώσει ο καταπιώνας σου :D
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
To DNA 250 "κανονικά" χρειάζεται Lipo 3S μπαταρία για να παιξει σωστά και σύμφωνα με τις δυνατότητες του .Το γραφουν μεσα στο Evolv forum .Η εκδοση 167 με 2 18650 ειναι για μαρκετιστικους λόγους .Εχει πλημμυρίσει η αγορα από τετοιες συσκευές που τα δηλώνουν και λάθος ....κατα λάθος υποθέτω :rolleyes: .
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Τι είναι αυτό;

Επί της ευκαιρίας, έστησα 2 αντιστάσεις αλιεν, με 5 σπείρες διαμέτρου 3 χιλιοστών η κάθε αντίσταση, στο διπλό ντεκ του ijoy ΕΧΩ RTA, και το μηχανάκι κελαηδαει, τίγκα στο άρωμα, χτύπησε κόκκινο, και τρελό ντουμάνι.

Συνολικά βγήκαν οι δύο ανωτέρω αντιστάσεις παράλληλα στα 0,22 ωμ και το δουλεύω στα 50 βατ, που αντιστοιχεί σε 3,31 βολτ.

Εκπληκτικός ατμοποιητής κι αυτός. ;)

Τον έστησα με το μικρό τζάμι, που χωράει λίγα ml. Το πιο μεγάλο τζάμι δε το δοκίμασα ακόμα, αν διαφοροποιεί το άρωμα δηλαδή. ;)
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
To DNA 250 "κανονικά" χρειάζεται Lipo 3S μπαταρία για να παιξει σωστά και σύμφωνα με τις δυνατότητες του .Το γραφουν μεσα στο Evolv forum .Η εκδοση 167 με 2 18650 ειναι για μαρκετιστικους λόγους .Εχει πλημμυρίσει η αγορα από τετοιες συσκευές που τα δηλώνουν και λάθος ....κατα λάθος υποθέτω :rolleyes: .

το θελεις η σου ξεφευγουν ρε Μανο ; :lolsign:

και ειναι εμφανες τι review βλεπεις...δεν χρειαζεται να μας τους δειχνεις κιολας :laugh:
 
Last edited:









Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.373
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top