Ηρθε και η ωρα του ηχου......

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Χεχε ,θα σε εχω στα υποψιν .Με το pb τι γινεται? γιατι οπως καταλαβαινεις θελω να το ακουσω 8-)
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Μετα απο το δραμα (εβγαλε καπνους και σπιθες) η επισκευη στα περιφερικα :o:o
του αγαπημενου φιλου μου (που μαλλον κανονισε τα sub να ερθουν με μουλαρια (μετα απο γιορτες ))
και αλλαγη του καμμενου L-pad !
Μετα ολα καλα (παμε για ξανακαψιμο οπως τα γκαζωνει)




 
  • Like
Reactions: PPG

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.916
Απορώ πώς, με τον μαγνήτη του μεγαφώνου να βρίσκεται μπροστά στην οθόνη, έχεις εικόνα. :o
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μετα τις γιορτές; Εδώ 3-4 μέρες χάθηκαν λόγω χαλασμένου φορτηγού και τρελάθηκα! Εγω θα την σκυρωνα την παραγγελία κ θα πήγαινα σε svs. Με εγγύηση εντός Ευρώπης! :p
 




Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Και θες να μου πεις μετά από την audition, πως δεν εχεις πρόβλημα να περιμένεις για μετα τις γιορτές; Μωρε, μπράβο!
 
  • Like
Reactions: PPG

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Μην ξεχνας οτι τα 801 με το high-pass alignment filter κατεβαινουν πολυ χαμηλα !
Μαζι με το subwooferακι σε καθε περιπτωση μπασο υπαρχει μπολικο .
Και υστερα η αναμονη αξιζει γιατι θα δειχνω στον ziziko με τα δακτυλα μου τα 4 cm που θα ειναι
μεγαλυτερο το rythmik ,για σκεψου το και αυτο !! :p:laugh:
 
  • Like
Reactions: PPG


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Ζιζικ δοκιμασε και αυτη την σκηνη και πες μας..
Game of Thrones S2E9 - Wildfire Explosion Scene

 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ρε από YouTube σιγά μην καταδεχτει να παίξει ο Zizik! Μονο αγνο βιολογικό LFE από true hd και πάνω. Αλλα θα του στείλω ένα κλιπακι 1 λεπτό που έφτιαξα, να μου πει πως παίζει με το κούρδισμα στα 20hZ.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Βασικα το κλιπακι το εβαλα για να καταλαβει πια σκηνη (Δεν εχει δει καθολου GoT:eek:)
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Ζιζικ δοκιμασε και αυτη την σκηνη και πες μας..
Game of Thrones S2E9 - Wildfire Explosion Scene
''One of the most breathtaking scenes of ''Episode 9'' που γράφει στο youtube.....αλλά είναι φοβερή κυρίως για την εικόνα της-λέω εγώ- και για JVC από '700' και πάνω....γι αυτό προτιμότερο να μην την δει:p
 



I

iMAX 3D

Guest
Τα L-R και τα surrounds πρέπει να τοποθετηθούν ψηλότερα, η διαφορά θα είναι τεράστια.
Κανονικά, τα left-right, δεν πρέπει να τοποθετούνται δεξιά και αριστερά της οθόνης κι όχι στο τελείωμά της; Κι εγώ έτσι τα έχω, όπως ο φίλος μας, αλλά δεν έχω άλλη επιλογή! Δυστυχώς αλλού είναι η εικόνα κι αλλού ο ήχος κι αυτό είναι αρκετά ενοχλητικό! Το κεντρικό το δικαιολογεί περισσότερο το αυτί, όταν βρίσκεται "εκτός θέσης", που θεωρητικά η ιδανική είναι πίσω από την οθονη προβολης, αλλά αυτό κι αν είναι αδύνατο.
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.424
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top