Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Έκανα πέρυσι διακοπές σε "γαλάζια σημαία" και μόνο γαλάζια σημαία δεν ήταν...

Η εξυπηρέτηση ήταν άθλια και οι τιμές;;; 7 Ευρώ οι 2 ξαπλώστρες με την ομπρέλα την στιγμή που στην Μύκονο είχε 10 Ευρώ!!!!

Έλεος...
 

Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Έκανα πέρυσι διακοπές σε "γαλάζια σημαία" και μόνο γαλάζια σημαία δεν ήταν...

Η εξυπηρέτηση ήταν άθλια και οι τιμές;;; 7 Ευρώ οι 2 ξαπλώστρες με την ομπρέλα την στιγμή που στην Μύκονο είχε 10 Ευρώ!!!!

Έλεος...
Έλεος και με το 10euro η ομπρέλλα Χρήστο!

Όπου και αν βρίσκεται αυτή.

Να την νοικιάσουμε θέλουμε....όχι να την αγοράσουμε!

Προ euro η ανώτατη τιμή ομπρέλλας ήταν το χιλιάρικο.
Έ όχι ρε φούστη μου 3.500 δρχ 1-2 χρόνια μετά!!!!!!! :shock:

Ήμαρτον! :mad_2:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.906
Reaction score
84.135
Τι καλά που δεν τρελαίνομαι με τη θάλασσα...:happy_8: :cool_3:
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Παρακαλω προσεξτε τα εξης:
α) Το ΠΑΚΟΕ εξεδιωχθη κακην κακως απο τον Δημο Λαρισας για τις παντελως αναξιοπιστες μετρησεις του σχετικα με το νερο και την ατμοσφαιρικη μολυνση της πολης. Βεβαια "λεγεται" οτι τα εσπασε με τον Δημαρχο στη μοιρασια, αλλα εκτος αυτου γνωστοι μου περιβαντολογοι (αντιπολιτευομενοι μαλιστα του Δημαρχου) απο καιρο ειχαν τονισει το ακαταλληλο και ακατανοητο των μετρησεων Χριστοδουλακη. Εχω προσωπικη αντιληψη απο τις μετρησεις (υποτιθεται) του ΠΑΚΟΕ που εβαζε εναν ανεμιστηρα αντιστροφης ροης (ρουφηχτρα δηλ) και με κατι κολοοργανα σε ενα τροχοσπιτο χειροτερο απο γυφτικο μετρουσε την ρυπανση της πολης - ΠΟΥ; ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ στη χειροτερη διασταυρωση της Λαρισας (Καρδιτσης και Πολυτεχνειου, για οσους ξερουν) οπου γινεται κολαση απο αυτοκινητα. Και φυσικα τα αποτελεσματα ηταν αναλογα. Ενω με το νερο ...αλλη τραγωδια. Παντως πηρε μια πενηνταρα μπροσταντζα (εξ ου και τα περι του Δημαρχου). Τα ιδια πηγε να κανει και στον Βολο και εφαγε κλωτσο!


Θελετε καθαρη θαλασσα; Αγιοκαμπος Λαρισας! 10.000μ συνεχομενη πεντακαθαρη παραλια + κατι αλλες μικροτερες πανεμορφες και με καταπρασινες πλατες στο Μαυροβουνι - Πολυδενδρι. Ελατε και κερναω τσιπουρα και κεμπαπ ζυγουρι (βουνου οχι της ...θαλασσας!)
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Θελετε καθαρη θαλασσα; Αγιοκαμπος Λαρισας! 10.000μ συνεχομενη πεντακαθαρη παραλια + κατι αλλες μικροτερες πανεμορφες και με καταπρασινες πλατες στο Μαυροβουνι - Πολυδενδρι. Ελατε και κερναω τσιπουρα και κεμπαπ ζυγουρι (βουνου οχι της ...θαλασσας!)
κάθε χρόνο έρχομαι αγιόκαμπο γιατί έχω συγγενείς εκεί, και ταυτόχρονα έχω μια απέραντη συμπάθεια για το ζυγούρι, οπότε θα σε επισκευθώ...
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

κάθε χρόνο έρχομαι αγιόκαμπο γιατί έχω συγγενείς εκεί, και ταυτόχρονα έχω μια απέραντη συμπάθεια για το ζυγούρι, οπότε θα σε επισκευθώ...
Μη μου πεις οτι συγγενευεις με Σκητιωτες! Με χαρα θα σε δω (και για να μοιρασθουμε την...συμπαθεια σου!)
 


Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Γιατί, εσείς που λέτε καλαμάκι το σουβλάκι? :happy_5: :happy_5: :happy_5:

Εμείς καλαμάκι λέμε αυτό που βάζουμε στο φραπέ, εσείς μήπως το λέτε σουβλάκι? :roll:

(δεν είμαι off topic, η άλλη ονομασία δεν είναι "το βρώμικο"?)
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Re: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Βρε μανία να λέτε κεμπάπ το κοντοσύβλι! :happy_5:
Kοντοσουβλι ειναι αυτο που λεει το ονομα του: μικρα κομματια κρεατος σε μικρη σουβλα ((κοντη μεχρι 60 εκ περιπου)
Κεμπαπ ειναι το μεγαλο κοντοσουβλι: μεγαλα κομματια κρεατος σε κανονικη σουβλα (μεγαλη του αρνιου)
Τα κοντοσουβλια τα τρωτε ως ...τουριστες, και τα κεμπαπια σαν ...νοικοκυραιοι !!!
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Και αυτό που γίνεται γιαουρτλού πώς το λέτε; Μακρουλομπίφτεκο σε καλαμάκι; Τα ίδια μου λέει και ο πεθερός μου! :happy_5:
Βρε νόστιμο να είναι, και ας το λέτε όπως θέλετε!:happy_5:
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Re: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Και αυτό που γίνεται γιαουρτλού πώς το λέτε; Μακρουλομπίφτεκο σε καλαμάκι; Τα ίδια μου λέει και ο πεθερός μου! :happy_5:
Βρε νόστιμο να είναι, και ας το λέτε όπως θέλετε!:happy_5:
Εσυ ΝΑ ΑΚΟΥΣ τον πεθερο ...γαμπρε!
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
:happy_5: Πάντα τον ακούω. Ιδίως σε θέματα φαγητού και τσίπουρου! :happy_5:
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Re: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

:happy_5: Πάντα τον ακούω. Ιδίως σε θέματα φαγητού και τσίπουρου! :happy_5:
Κριμα που δεν εχω καμια κορη να σε εκανα γαμπρο!!! Θα την...καταβρισκαμε!!!
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Καλά, για μουσουλμάνο τον πέρασες τον άνθρωπο βρε Λάκη μας? Πεθερό έχει, άρα έχει και μία (1) γυναίκα, να τον έκανες κι εσύ γαμπρό? :happy_5:
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Re: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Καλά, για μουσουλμάνο τον πέρασες τον άνθρωπο βρε Λάκη μας? Πεθερό έχει, άρα έχει και μία (1) γυναίκα, να τον έκανες κι εσύ γαμπρό? :happy_5:
Μαριω, δεν με προσεχεις! "να σε εκανα" ειπα, οχι "να σε κανω"!!!
Οσο για το "μουσουλμανος" ε, αν τα φερουν οι... καταστασεις, ολοι, λιγο πολυ, γινομαστε! (ωχ τι θα ακουσω τωρα!)
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Re: Απάντηση: Re: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Οσο για το "μουσουλμανος" ε, αν τα φερουν οι... καταστασεις, ολοι, λιγο πολυ, γινομαστε! (ωχ τι θα ακουσω τωρα!)
Παιδιά, ο Λάκης!!!!! :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Απάντηση: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Με... ξεκουφανες!!!!!!
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Οι 48 πιο βρώμικες ακτές

Μη μου πεις οτι συγγενευεις με Σκητιωτες! Με χαρα θα σε δω (και για να μοιρασθουμε την...συμπαθεια σου!)
Απλά οι άνθρωποι έχουν τα εξοχικά τους εκεί, καταγωγή έχουν (όπως κι εγώ) από Καρδίτσα...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.761
Μηνύματα
2.874.983
Members
37.946
Νεότερο μέλος
evans1831
Top