Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.920
Reaction score
43.630
Μεγάλη αύξηση στη δύναμη λέμε. Και δεν έχω καταλάβει το λόγο ακόμα...
μωρή σαύρα , πόσες μπάμιες έφαγες;
Κάθε μέρα τρώω, μη λέμε συνέχεια τα ίδια :biggrin:
 

Μηνύματα
1.413
Reaction score
1.146
Το βάρος του ποδηλάτου ακολουθεί την τιμολόγηση...αρχίζουν τα νούμερα να γίνονται εξωπραγματικά!

 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.070
Reaction score
20.619
Μεγάλη αύξηση στη δύναμη λέμε. Και δεν έχω καταλάβει το λόγο ακόμα...
Το είπαμε και την προηγούμενη φορά: Η αύξηση οφείλεται στο trainer. :)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.920
Reaction score
43.630
Αρχίζω να πιστεύω ότι οφείλεται και στη ανισορροπία των ποδιώνε.
Μπορώ άνετα να συντηρώ βάτ για πολύ ώρα σε σχέση με παλιότερα, πάω μια ταχύτητα κάτ σε όλες τις συνθήκες, τα ποδάρια τα νιώθω πολύ πχιο δυνατά και φυσικά έλεγχο το hr. Το σημερινό ήταν ανέλπιστο με μπόλικη άνεση, ποτέ δεν πάω στα τέρματα, αφήνω περιθώρια απόλαυσης
 

Μηνύματα
1.282
Reaction score
2.257
Ήταν υπόσχεση, έγινε πράξη, 4 χρόνια μετά, 4 χρόνια σκληρής δλειάς, μια από τις πχιο σκληρές αναβάσεις View attachment 327364 View attachment 327362
Δεν βλέπω κάτι το ανεξήγητο... ήσουν αναβάτης των 300-320W σε ανηφόρες κατηγορίας Ι, συνεχίζεις την συστηματική προπόνηση εδώ και 10+ χρόνια, ψάχτηκες και σε μτβ, προπονητήριο, θεωρητικά έχεις χάσει και 2-3κιλά σωματικό βάρος οπότε σε μία πολύ καλή μέρα και τέλειες ποδηλατικές συνθήκες που θα είχε εκεί είμαι σίγουρος έβγαλες την επίδοση αυτή. Και σε ανώτερα Χρήστο, υπάρχουν πολλά περιθώρια ακόμη να ξέρεις, χρειάζεται προσήλωση στον τελικό στόχο, επιμονή και πείσμα και φυσικά δεν σταματάμε ποτέ... (τα γράφω για εμένα βασικά αυτά για να τα πιστέψω)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.920
Reaction score
43.630
6 λεπτά κάτ ο προσωπικός χρόνος Σάκη, ειναι πολλά και δεν οφείλεται μόνο σε όλα αυτά που λες, πλέον παίζω στα 350 watt.
Όπου πααίνω τελευταία κατεβάζω το προσωπικό χρόνο, Σχιστό, πάρνηθα, φυλή κλπ.
 

Μηνύματα
12.986
Reaction score
15.024
6 λεπτά κάτ ο προσωπικός χρόνος Σάκη, ειναι πολλά και δεν οφείλεται μόνο σε όλα αυτά που λες, πλέον παίζω στα 350 watt.
Όπου πααίνω τελευταία κατεβάζω το προσωπικό χρόνο, Σχιστό, πάρνηθα, φυλή κλπ.
Και εις ανώτερα που λέει και ο φίλος παραπάνω. :D Αυτός γυρνάει λέει όλο τον κόσμο εδω και 10 χρόνια (τι gear box είναι αυτό ή όλο διαφημίσεις έχει γεμίσει το ιντερνετ και χορηγίες ; )

 

Μηνύματα
20.018
Reaction score
14.097
Είδες τι παθαίνεις όταν βλέπεις ποδηλατικά βίντεο στο youtube; Ο αλγόριθμος νομίζει ότι ενδιαφέρεσαι προσωπικά και σου δίνει ακόμα περισσότερα, να έχεις να βλέπεις! :geek: :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.920
Reaction score
43.630
Και εις ανώτερα που λέει και ο φίλος παραπάνω. :D
Δεν έχει πολλά ανώτερα πχιά, άστο να λέει το φίλο παραπάν, να του υπενθυμίσω ότι σε πολύ λίγο (πρώτα ο Θεός) θα είμαι συνταξιούχος, άρα ξεκινά η κάτω βόλτα ;)
 

Μηνύματα
20.018
Reaction score
14.097
Μη τα λες έτσι απότομα και παθαίνω κάτι! Άλλο συνταξιούχος στα -άντα (άντε πρώιμα -ήντα) και άλλο στα πολλά -ήντα! :party: :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.920
Reaction score
43.630
Καλέ, δλέυω από τα δεκαεφτά μου, πρέπει να ξεκουράσω το κορμάκιμ κάποια στιγμή, να απολαύσω τους καρπούς και το κομπόδεμα.
στα ποδηλατικά, στα ναρκωτικά κσι στις μπάμιες θα φάω τις παράδες :lolsign:
 
Last edited:

Μηνύματα
20.018
Reaction score
14.097
Ε μα είδες που το ξέρω για την ηλικία συνταξιοδότησης; γαμπρό έχω που είχε αντίστοιχη δουλειά, και βγήκε πριν 15-16 χρόνια, κι αυτός ξεκίνησε το ίδιο περίπου με σένα (και λίγο πιο νωρίς τότε).
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.920
Reaction score
43.630
Ζωάρα έκανα πάντα, το θέμα είναι να αντιληφθεί κανείς ότι είμαστε όλοι περαστικοί, όσο πχιο νωρίς, τόσο το καλύτερο ;)
 


Μηνύματα
12.986
Reaction score
15.024
Την πήρε όταν ήμουν εγώ με κράνος! Καλά πήγε πάντως, δεν έχει παράπονο! 8-)
Καλό για την υγεία να ασχολείται κάποιος με την ποδηλασία και να έχει κράνος. Εάν του πετάξει κανένα τασάκι στο κεφάλι (ανδροκτονία) θα επιζήσει. 😍 Είπα να προλάβω σχόλιο του ¨Αμπε χα χα. Δεν τον φτάνω βέβαια αλλά δεν χάνω να προσπαθήσω.... χα χα
 

Μηνύματα
20.018
Reaction score
14.097
Είσαι 10 έτη φωτός off τώρα όμως, δεν μιλάμε για κράνος ποδηλασίας, ούτε μοτοσυκλέτας! :roflmao: :party:
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.848
Μηνύματα
2.878.436
Members
37.954
Νεότερο μέλος
pikoulou
Top