ΤΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ



Μηνύματα
958
Reaction score
2.426
Και τωρα που ειδα τις φωτο ειδα οτι ολο και κατι εχω ξεχασει.....:biggrin::biggrin::biggrin:

Ηχεια
Crystal audio twin v6
Eνισχυτες
Unison Research Unico
Tangent AMP-100

Aααα και οι φωτο που λεγαμε......:party:

















 


Μηνύματα
958
Reaction score
2.426
Στο τελευταιο μου ποστ τελειωσα με μια ευχη.....:drinks:

"Φυσικα η αναζητηση και το ταξιδι τελειωμο δεν εχουν και "εις αλλα με υγεια" ευχη για το 2018"

Απο υγεια δοξα τω Θεω να συμπληρωσω τα καινουργια μου "εργαλεια":p

Crown xls 1502
Teac ud-503
Teac cd-1000 sacd
Musical fidelity X10-V3
 

Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.504
Στο τελευταιο μου ποστ τελειωσα με μια ευχη.....:drinks:

"Φυσικα η αναζητηση και το ταξιδι τελειωμο δεν εχουν και "εις αλλα με υγεια" ευχη για το 2018"

Απο υγεια δοξα τω Θεω να συμπληρωσω τα καινουργια μου "εργαλεια":p

Crown xls 1502
Teac ud-503
Teac cd-1000 sacd
Musical fidelity X10-V3
Συγνωμη αλλα αν μου επιτρεπεις να σε ρωτησω κατι μιας και ειδα και τα παραπανω ποστ σου. Ειχες καποτε τα USHER CP 8571 και πηγες σε BC acoustic act 2? Χωρις να εχω ακουσει κανενα απο τα δυο ηχεια απλα έχοντας διαβασει τα καλυτερα για το usher μου κανει τρομερη εντυπωση.
 

Μηνύματα
958
Reaction score
2.426
Συγνωμη αλλα αν μου επιτρεπεις να σε ρωτησω κατι μιας και ειδα και τα παραπανω ποστ σου. Ειχες καποτε τα USHER CP 8571 και πηγες σε BC acoustic act 2? Χωρις να εχω ακουσει κανενα απο τα δυο ηχεια απλα έχοντας διαβασει τα καλυτερα για το usher μου κανει τρομερη εντυπωση.
Τα usher ειναι φοβερο ηχειο,αλλα πρεπει να μπορεις να το υποστηριξεις και απο ενισχυτικα,και απο σωστα φροντισμενο χωρο.Ειναι αρκετα μεγαλο.
Τα bc acoustique ειναι αλλης φιλοσοφιιας ηχειο κι εμενα μου "εκατσε" ηχητικα (τουιτερ χοανης) και πιο μαζεμενο.
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.268
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top