Τι είδαμε, τι θα δούμε






Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Τον Lee Van Cleef δεν βλέπω και ανησυχώ! :D
Είσαι απίστευτος γκρίνιας! To act of valor φαντάζομαι το είδες ε; Καλογραμμένο σενάριο και καλογυρισμένο επίσης - και ασφαλής - αξιοπρεπής αμερικανιά. Αμερικανοί οϋκάδες τα βάζουν με εμπόρους ναρκωτικών.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.593
Είσαι απίστευτος γκρίνιας! To act of valor φαντάζομαι το είδες ε; Καλογραμμένο σενάριο και καλογυρισμένο επίσης - και ασφαλής - αξιοπρεπής αμερικανιά. Αμερικανοί οϋκάδες τα βάζουν με εμπόρους ναρκωτικών.
Φυσικά και το είδα και μου άρεσε αρκετά!
 







Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Εχει κάποια θεματάκια σε ορισμένα sites,τα έχω κι εγώ.Σαν να πηδάει ο κέρσορας μερικές φορές και σε πάει αλλού!
Υπομονή μέχρι την επόμενη αναβάθμιση.:oops:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
από ότι κατάλαβα το μήνυμα για το like το έβγαζε γιατί για κάποιο λόγο χθες ήταν πολύ αργή η σύνδεση...τώρα πατάω like και τσουπ 'You like this' :D
συνεχίζω το safari μου :laugh:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.285
Ειδαμε το Step Up 2014, ενταξει, κλασσικο step up, χοροι κλπ, ωραια γυρισμενο
Επιδης το καταπληκτικο How to train your dragon 2 , 8/10, σε 3d !
 

Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Μέσα στο ΠΣΚ είδα:
"Into the storm" πολύ τυφώνας και κακό,η σκηνή που σήκωνε τα αεροπλάνα στο αεροδρόμιο άξιζε,αλλά όπως πάντα ένα εντυπωσιακό τρέϊλερ και μία μέτρια ταινία.4/10

"Let's be cops",το περίμενα φόλα αλλά ήταν αρκετά ευχάριστο,και γέλασα 6/10.

Walk of shame,είδα κανένα σαραντάλεπτο και ήταν τρομερή μπαρούφα...Καθόλου αστείο...1/10

Και τέλος το "Frontera" που παιδιά σας μιλώ καιρό είχα να δω τόσο ωραία ταινία.Καθόλου εφέ,καθόλου πιστολίδια,καθόλου αίματα (όπως το sabotage),έναν απλό φόνο είχε και μία πολύ ωραία υπόθεση που στη μέση της ταινίας το σενάριο ήταν τόσο ανατρεπτικό που θα του έβαζα 8/10 αλλά λόγο σεναρίου 9/10.Ο Εντ Χάρις είναι εγγύηση...
Την καρα-συστήνω !
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.423
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top