Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Εχθές είδα για πρώτη φορά το κουρδιστό πορτοκάλι το οποίο θα του έβαζα 4/10 γιατί ήταν γενικά περίεργο και σε πολλά σημεία έχανα το νόημα.Από μουσική βέβαια κορυφή!!! όπως επίσης και κάποια πλάνα πολύ ωραία,αλλά ρε παιδιά στο τέλος τι έγινε,αν κάποιος κατάλαβε ας μου πει...Εγώ κατάλαβα οτι το πείραμα πέτυχε αλλά όχι για πολύ αφού στο τέλος με εκείνο τον υπουργό στο νοσοκομείο σκεφτότανε οτι πάλι την έπεφτε σε γυναίκες και του γύρισαν τα μάτια σαν να ξανατρελάθηκε.

 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
The Men Who Stare at Goats (2009)
μου είχε ξεφύγει αυτό το διαμάντι, θέλω να γίνω τζεντάϊ στο new world army, αν και έχω την υποψία ότι σε λίγο καιρό έτσι θα είμαστε όλοι στην Ελλάδα, θα αγαπηθούμε όλοι! Δεν βάζω βαθμό, είναι μια κατηγορία μόνη της η ταινία, αγγίζει την τελειότητα!
 







stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Walking.With.Dinosaurs.2013...πλακα εχει και με αρκετες μπασιες σε αρκετα σημεια της ταινιας...ειδικα στο 38λεπτο και μετα!! :D:D
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.916
Μέσα στο ΠΣΚ είδα:
"Into the storm" πολύ τυφώνας και κακό,η σκηνή που σήκωνε τα αεροπλάνα στο αεροδρόμιο άξιζε,αλλά όπως πάντα ένα εντυπωσιακό τρέϊλερ και μία μέτρια ταινία.4/10
Συμφωνώ, αλλά λόγω ήχου της προσθέτω ένα βαθμό. 5/10
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.916
13 Sins (2014)

Υπόθεση:
Ένας πανέξυπνος, αλλά πράος άντρας, γεμάτος χρέη κι έτοιμος να παντρευτεί, λαμβάνει μια μυστηριώδη κλήση στο κινητό, που τον πληροφορεί πως παίζει σε μια εκπομπή με κρυμμένες κάμερες. Επίσης, του λέει πως αν περάσει 13 δοκιμασίες, θα λάβει ένα τεράστιο ποσό χρημάτων ως έπαθλο. Ο άντρας αναγκάζεται λόγω ανάγκης να δεχτεί, χωρίς να γνωρίζει το πού έχει μπλέξει, κι ενώ η μία δοκιμασία είναι πιο δύσκολη από την προηγούμενη


Καλή ιδέα, αλλά η υλοποίηση, και κυρίως το καστ, χάλια. 4/10
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
The Big Lebowski (1998), 7+/10
Hercules (2014) aka Terminator: How it all began ...το μόνο αξιοσημείωτο της ταινίας η ατάκα της γυναίκας μου στην τελική σκηνή εξολόθρευσης των αντιπάλων: "πω,πω, χάλια τα 'κανε όλα" :laugh:

7+ το Big Lebowski ρε ασεβέστατε;
 







Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top