Τι λέτε? Να μου κάνω ένα δωράκι?



Μηνύματα
4
Reaction score
2
Χρονια πολλα φιλε μου σε οτι χαρουμενο να εισαι μεσα,με ενδιαφερει και μενα το sanyo, καλα να περνας
 


Μηνύματα
290
Reaction score
140
Συγχαρητήρια για την κίνηση. Πραγματικά δεν έχω λόγια για την καλή διάθεση και την άμιλλα σε αυτό το φόρουμ! Θέλω να μπω και εγώ στην κλήρωση για το Sanyo μιας και μπόρεσα να ασχοληθώ μόνο με headfi ως τώρα...
 


Μηνύματα
55
Reaction score
27
Πολύχρονος!

Θα ήθελα να μπω στην κλήρωση για το Sanyo. Αν κληρωθώ θα το κάνω δώρο εκ μέρους σου σε άνεργο φίλο χωρίς πρόσβαση στο Internet.
 



Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Καταρχήν θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ, σε όλα τα παιδιά για τις εγκάρδιες ευχές τους!:welcome:
Να περνάτε όλοι καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!
Επειδή αισθάνομαι αμήχανα που δε θα μπορέσω να ικανοποιήσω όλους όσους δηλώνουν συμμετοχή για την κλήρωση των δυο προϊόντων.

Σκέφτηκα να ικανοποιήσω τους υπόλοιπους που δε θα κερδίσουν ένα από τα δυο προϊόντα και έχουν μικρά παιδιά.
Θα δωρίσω στους μικρούς ήρωες και ηρωίδες τους, λούτρινα κουκλάκια ή παιχνίδια τα οποία είναι σε άψογη κατάσταση και πλέον λόγω ηλικίας των ζουζουνιών μου είναι ανενεργά. (μεγαλώνουν γρήγορα τα άτιμα) :p

Προς το παρόν ανανέωση λίστας για την κλήρωση των δυο μηχανημάτων:

Nakamichi BX-100
1. Nima
2. JimFromAndros
3. oldy
4. Valve Audio Acoustics
5. darkman46


Sanyo System (JT-289L tuner + JA-289 amplifier + RD-W 289 cassette deck)
1. stamstag
2. panpar
3. filnabro
4. KaPa
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.517
Ρε Σταματτττττττττττ.....τωρα ρε συ το ειδα το νημα........χρονια πολλα βρε παλλικαρι...υγεια στο σπιτικο σου και την οικογενεια σου με πολυ πολυ ευτυχια και ομορφες στιγμες σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!

Οσο για αυτην σου την κινηση ....τι να πω....πολλα πολλα μπραβο ρε φιλε και φυσικα παντα τετοια !!!!!!!!!
Εξαιρετικη κινηση που σιγουρα καποιος φιλος θα τα χαρει με το παραπανω!!!!!
Respect man και παλι πολυχρονος!!!!!!!!:):):):)
 

I

iason

Guest
Καταρχήν θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ, σε όλα τα παιδιά για τις εγκάρδιες ευχές τους!:welcome:
Να περνάτε όλοι καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!
Επειδή αισθάνομαι αμήχανα που δε θα μπορέσω να ικανοποιήσω όλους όσους δηλώνουν συμμετοχή για την κλήρωση των δυο προϊόντων.

Σκέφτηκα να ικανοποιήσω τους υπόλοιπους που δε θα κερδίσουν ένα από τα δυο προϊόντα και έχουν μικρά παιδιά.
Θα δωρίσω στους μικρούς ήρωες και ηρωίδες τους, λούτρινα κουκλάκια ή παιχνίδια τα οποία είναι σε άψογη κατάσταση και πλέον λόγω ηλικίας των ζουζουνιών μου είναι ανενεργά. (μεγαλώνουν γρήγορα τα άτιμα) :p

Προς το παρόν ανανέωση λίστας για την κλήρωση των δυο μηχανημάτων:

Nakamichi BX-100
1. Nima
2. JimFromAndros
3. oldy
4. Valve Audio Acoustics
5. darkman46


Sanyo System (JT-289L tuner + JA-289 amplifier + RD-W 289 cassette deck)
1. stamstag
2. panpar
3. filnabro
4. KaPa
Αδερφέ μου Πολύχρονος και οτι επιθυμείς .Είσαι απλά άπαιχτος!!!!!!:wink:
Δεν συμετέχω.
 




Μηνύματα
631
Reaction score
534
Σταμάτη, ελπίζω να δέχεσαι ακόμα χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου και συγχαρητήρια για τις προσφορές σου!
Δεν επιθυμώ να συμμετάσχω στις κληρώσεις.
 


Μηνύματα
509
Reaction score
85
Χρόνια πολλά (καθυστερημένα) και μπράβο για την κίνηση σου να κάνεις κάποιους χαρούμενους. (εκτός)
 

PPZ

Μηνύματα
271
Reaction score
18
Προλαβαίνω να δηλώσω συμμετοχή για το κασετόφωνο;
Και χρόνια σου πολλά, έστω και καθυστερημενα :)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.663
Μηνύματα
2.869.209
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top