Τι λέτε? Να μου κάνω ένα δωράκι?

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Μέρα γενεθλίων μου σήμερα και με έπιασε η θλίψη…:rolleyes:
Είπα να μου κάνω ένα δωράκι για «therapy», κόντρα στην ψυχολογία της αντίστροφης εφηβείας μου.:tongue:

Το παρακάτω ολοκληρωμένο set της Sanyo, χαρίζεται σε όποιον θέλει να χαλαρώσει και να ξεφύγει από την καθημερινότητα, με λίγη μουσικούλα.
Αποτελείται από 3 ξεχωριστές συσκευές (tuner, ενισχυτή με equaliser και κασετόφωνο), και συνδέεται με καλωδιοταινία μεταξύ τους.
Χρειάζεται ένα ζευγάρι ηχεία και είναι έτοιμο για μουσικές αποδράσεις.




Επιπλέον, για όποιον είναι ακόμη στην αναζήτηση του αναλογικού ήχου, χαρίζεται το παρακάτω κασετόφωνο της Nakamichi BX-100.



Θα χρειαστεί ένα μικρό service, καθώς το σύστημα κεφαλών δεν ανεβαίνει.
Προφανώς δεν πάσχει από ιμάντες και idler, καθώς έχουν αλλαχθεί πριν από 2 χρόνια με καινούρια.

Αν ενδιαφερθεί πάνω από ένας είτε για το σύστημα είτε για το κασετόφωνο, θα γίνει κλήρωση την Κυριακή 7/9 για να αναδειχθούν οι δύο τυχεροί.
Άντε και του χρόνου στα γενέθλιά μου, ευελπιστώ να χαρίσω ψηφιακό δωράκι…:welcome:
(για αναβάθμιση ντεεε!)
 

Μηνύματα
1.860
Reaction score
371
Σταμάτη χρόνια σου πολλά, να ευχαριστιέσαι τα συστήματα σου, άξιος και πάντα τέτοια!!
 




Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Σταματάρααααα!!!
Χρόνια πολλά αγορίνα μου!!
Ανέκαμψες δυναμικά βλέπω!!

Πάντα τέτοια και υγεία στην οικογένειά σου!!!
 



nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Χρόνια πολλά φίλε!

-βάλε με στη λίστα για το deck,
συγχαρητήρια για την διπλή κίνηση σου.
 



Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές σας!
Όποιος κάνει κέφι, κερνάω σπιτικό γλυκό του κουταλιού - βύσσινο.
(ευτυχώς... έμεινε από τις καλοκαιρινές διακοπές και κάτι αλώβητο) :D

Η λίστα ξεκινάει:

Nakamichi BX-100
1. nima
 



Μηνύματα
774
Reaction score
782
Χρονια πολλα με υγεια πανω απο ολα και ολα τα αλλα θα ερθουν να μαστε καλα!ΕΥΓΕ για την κινηση που κανεις σε αυτους τους δυσκολους καιρους!
Εκτος κληρωσης.Αντε και του χρονου που θα εχουν φτιαξει τα πραγματα στην Ελλαδα (λεμε και καμια μαμακια) να χαρισεις και καναν mcintosh...
 


stamtsag

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
574
Reaction score
46
χρονια πολλα αδελφε παντα με υγεια .....με ενδιαφερει το sanyo(για το εξοχικο εκει ταφτυσε το grunding)....
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.664
Μηνύματα
2.869.288
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top