Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;

TGD

Μηνύματα
7.534
Reaction score
7.529
Α, ωράια φάγαμε. Χάμπουργκερ. Με μπριός, τσένταρ, τομάτα, μαγιονέζα, κέτσαπ. Και μαρουλοσαλάτα. Με 1000 island (αν και την πήρα έτοιμη και δεν άξιζε). Το μυστικό είναι αλλού: μπιφτέκι πρόβειο!
Φωτό; Λυπάμαι, ήμουν πολύ πασαλειμένος για να τραβήξω φωτό.
 




TGD

Μηνύματα
7.534
Reaction score
7.529
Tarta de Santiago; Είσαι στην Compostela ή κάποιος ιερόσυλος έφερε τη συνταγή στην Ελλάδα;
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.977
Reaction score
12.732
Τι τραβας βρε πσυχούλα. Στείλε κρυφά μια παρατεταμένη νότα σε 43Hz και ερχόμαστε να σε ελευθερώσουμε :whistling: Λευτεριά στο κοσταλέξι , απορυθμίστε τα σαμπ των βιγκαν , ιερόσυλοι του παστίτσιου ….. η εκδίκηση τρώγεται rare :cry:
Ευχαριστώ για τη στήριξη πατριώτη. Ο ψυχολόγος μου έχει αρκετή δουλειά να κάνει (και γι'αυτό το ατυχές συμβάν).
 

Μηνύματα
15.354
Reaction score
21.465
Θέλω πρόταση για ικανή ανάκτηση πρωτεϊνών μετά τον αγώνα στη περιοχή των Λαδάδικωνή έστω γουοκιν ντιστανς.
Μιλάμε για ποσότητα κυρίως και όχι γκουρμεδιές κλαιν μαιν, μπριζόλες παϊδάκια κλπ.
Ριχτε
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.163
Reaction score
44.307
Θέλω πρόταση για ικανή ανάκτηση πρωτεϊνών μετά τον αγώνα στη περιοχή των Λαδάδικωνή έστω γουοκιν ντιστανς.
Μιλάμε για ποσότητα κυρίως και όχι γκουρμεδιές κλαιν μαιν, μπριζόλες παϊδάκια κλπ.
Ριχτε
Να πω, να πω!!
Δώ μένα θα ακούσεις, θα σιάξεις μια περιποιημενη μπάμιες με αυγά, ξέρς ή να γράψω συνταγή?
 


Μηνύματα
15.354
Reaction score
21.465
Δε θέλω συνταγή ούτε συκώτι , θέλω φαγαδικο για κρεας σε ποσότητα τι δεν καταλαβαίνετε ναουμ
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.163
Reaction score
44.307
Δε θέλω συνταγή ούτε συκώτι , θέλω φαγαδικο για κρεας σε ποσότητα τι δεν καταλαβαίνετε ναουμ
Εγώ μόλις γύρσα από αλεπουδοχώρι, τα μασίνι λέει ότι ξόδεψα 2, 987 cal, θα φάω φακές με μια ομελέτα, συ πάνε να φας κρέας :biggrin:
 








Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.996
Μηνύματα
2.884.840
Members
37.974
Νεότερο μέλος
kmn
Top