Το συστημα μου

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
:roflmao::rofl::lol: Δεν θα υπάρχει δυνατότητα για αλλαγές? Οικονομική? :lolsign:
Κάθε άλλο, απλά εκείνη την ώρα όλα τα καλώδια θα παίζουν το ίδιο ,οπότε ενα απλό πορτατιφοκαλώδιο θα είναι κορυφαίο.:lolsign:
Είπαμε pauseHIFI4ever!:lol:
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.048
Reaction score
8.068
Πάντως λίγες φορές βλέπουμε ποιοτικό (και ακριβό) σύστημα σε συνδυασμό με μεγάλο μέγεθος μουσικής βιβλιοθήκης.

Έτσι δεν μπορεί κανείς να αμφισβητήσει την αγάπη σου στην ποιοτικότερη εκ των τεχνών, την μουσική.

Επίσης βγάζω καπέλο.....
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Λεω να παραγγείλω κανα μέτρο να δοκιμάσω, το θέμα ειναι ποιος θα μου τα φτιάξει, εγω ουτε μακαρόνια δεν ξερω να φτιάχνω :lolsign:
[DOUBLEPOST=1468184662][/DOUBLEPOST]
Ντάξει σαν μάρκα η neotech είναι αξιόπιστη και πάρα πολλά άτομα στα όξω forums ορκίζονται στο όνομά της. Το θέμα είναι πως θα κάτσει το ασημένιο interconnect στο σύστημά σου. Αν είναι ήδη πολύ "αναλυτικό" μπορεί να σε κουράσει. Πάντως αν πάρεις προσοχή στο τι βύσματα θα πάρεις μαζί καθώς η διάμετρος των καλωδίων της neotech είναι extra large
 

S

sk4t4

Guest
Λεω να παραγγείλω κανα μέτρο να δοκιμάσω, το θέμα ειναι ποιος θα μου τα φτιάξει, εγω ουτε μακαρόνια δεν ξερω να φτιάχνω :lolsign:
[DOUBLEPOST=1468184662][/DOUBLEPOST]

Ιακωβε κάτσε κι απόλαυσε αυτα που εχεις, μια χαρα ειςαι. Μουσικουλα, ταινιουλες, αν περισσεύει και κανα φράγκο τοτε παίξε και λιγο με τα μπουρδοκαλωδια η δεν ξερω εγω τι αλλο, σε δουλεια να βρισκόμαστε. :drinks:
Κωνσταντινε,το καλωδιο αυτο δεν ειναι ανταξιο του συστηματος σου.Μονο με το 3002 και ανω,3001,2002,2001,1002,1001,εχεις ελπιδες βελτιωσης.Τα τελευταια 4 ειναι ασημενια.Τσιγκουνακο,κατευθειαν στο φθηνο πηγες.:D
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ντάξει σαν μάρκα η neotech είναι αξιόπιστη και πάρα πολλά άτομα στα όξω forums ορκίζονται στο όνομά της. Το θέμα είναι πως θα κάτσει το ασημένιο interconnect στο σύστημά σου. Αν είναι ήδη πολύ "αναλυτικό" μπορεί να σε κουράσει. Πάντως αν πάρεις προσοχή στο τι βύσματα θα πάρεις μαζί καθώς η διάμετρος των καλωδίων της neotech είναι extra large
Thx Γιωργομπυρα, ας με κουρασει να παμε γι'αλλα :lolsign: Καλημερα.
[DOUBLEPOST=1468212822][/DOUBLEPOST]
Κωνσταντινε,το καλωδιο αυτο δεν ειναι ανταξιο του συστηματος σου.Μονο με το 3002 και ανω,3001,2002,2001,1002,1001,εχεις ελπιδες βελτιωσης.Τα τελευταια 4 ειναι ασημενια.Τσιγκουνακο,κατευθειαν στο φθηνο πηγες.:D
Οχι ρε συ, για τ'ασημενια θα παω μαλλον, δεν παιρνω χαλκο, δεν εχω δοκιμασει ποτε ασημι στο συστημα να δω πως θα κατσει. Τα χερια σου πιανουν? :lolsign: Αμα κανω κολληση θα βαλω και το δερμα μου πανω στ'ασημι :lol:
 





Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.048
Reaction score
8.068
Υπέροχη!!! :drinks:

Και το χρώμα του γούστου μου, αλλά η στάμπα, όλα τα λεφτά... δεν το συζητώ! :hi: και πάει παρέα με την άλλη μου αγάπη...
http://www.qashqaiclubgr.com/forum/php3/gallery/album.php?album_id=123

Και από εκεί έχω παρόμοιο μπλουζάκι...:)

Το πολυκατάστημα δεν βρίσκω όμως...
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
θυμάμαι κάποτε τις είχε η klipsch στο site της για παραγγελία .
Μπορεί να κάνω και λάθος :O_o:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
θα ήθελα να ήμουν κάπως έτσι:
View attachment 61262

όμως αυτό περίπου υπάρχει τούτη την περίοδο..
View attachment 61264

Υπάρχουν όμως και χειρότερα....
View attachment 61265 ή View attachment 61269
Τρελο ποζερι μου Ιακωβε! Ο μορφονιος που θα ηθελες να εισαι, στην ηλικια σου δεν θα πιανει μια μπροστα σου! Μην σου πω οτι και τωρα δεν πιανει μια μπροστα σου, μαλλον για αναποδη φαση τον βλεπω να'χει:roflmao::laugh: :lol:
 

S

sk4t4

Guest
Thx Γιωργομπυρα, ας με κουρασει να παμε γι'αλλα :lolsign: Καλημερα.
[DOUBLEPOST=1468212822][/DOUBLEPOST]

Οχι ρε συ, για τ'ασημενια θα παω μαλλον, δεν παιρνω χαλκο, δεν εχω δοκιμασει ποτε ασημι στο συστημα να δω πως θα κατσει. Τα χερια σου πιανουν? :lolsign: Αμα κανω κολληση θα βαλω και το δερμα μου πανω στ'ασημι :lol:
Ξεχνα τις κολλησεις.Με μια τετραδα Furutech FT-111,η εκδοση ροδιου φυσικα,γλυτωνεις απο τις κολλησεις γιατι ειναι με βιδες,και ειναι τοσο καλα,που εκαναν τη μεσαια σειρα rca της Eichmann να μην ακουγεται μπροστα τους,σε 2 ιδια καλωδια,φυσικα.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ξεχνα τις κολλησεις.Με μια τετραδα Furutech FT-111,η εκδοση ροδιου φυσικα,γλυτωνεις απο τις κολλησεις γιατι ειναι με βιδες,και ειναι τοσο καλα,που εκαναν τη μεσαια σειρα rca της Eichmann να μην ακουγεται μπροστα τους,σε 2 ιδια καλωδια,φυσικα.
Καλα ρε καβλωδιωμενε, μ'επεισες, κατσε να περασει το καλοκαιρακι να (ξανα)παμε διακοπες και να (ξανα)ερθουμε και θα αφησω το προτζεκτ πανω σου, εγω μονο θα παραγγειλω, θα πλερωσω και θα βιδωσω. Και μετα θα ακουσω κανα experimental/avant-garde κι αμα ακουσω καμμια διαφορα ο θεοκουφος ελα να μου τρυπησεις την μυτη (και τα αυτια) :laugh:
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.048
Reaction score
8.068
Τρελο ποζερι μου Ιακωβε! Ο μορφονιος που θα ηθελες να εισαι, στην ηλικια σου δεν θα πιανει μια μπροστα σου! Μην σου πω οτι και τωρα δεν πιανει μια μπροστα σου, μαλλον για αναποδη φαση τον βλεπω να'χει:roflmao::laugh: :lol:
Ευχαριστώ παιδιά, μου ανεβάζετε το ηθικό....

Μέχρι που μου έρχεται να σας αφιερώσω ένα από τα αγαπημένα κομμάτια μου (παθιασμένος γαρ με την ηλεκτρική), (ειδικά μετά τα 4:07 τα klipsch μου, δείχνουν τα "δόντια" τους)...

 

S

sk4t4

Guest
Καλα ρε καβλωδιωμενε, μ'επεισες, κατσε να περασει το καλοκαιρακι να (ξανα)παμε διακοπες και να (ξανα)ερθουμε και θα αφησω το προτζεκτ πανω σου, εγω μονο θα παραγγειλω, θα πλερωσω και θα βιδωσω. Και μετα θα ακουσω κανα experimental/avant-garde κι αμα ακουσω καμμια διαφορα ο θεοκουφος ελα να μου τρυπησεις την μυτη (και τα αυτια) :laugh:
Και μετα,περνωντας σου μια αλυσσιδα ,και κατω απο τους ηχους των Residents,[εγω θα εχω βαλει βουλοκερι στα δικα μου αυτια,για ευνοητους λογους],θα περιδιαβαινουμε τις γειτονιες,κι εγω θα φωναζω:Ο,τι εχετε ευχαριστηση για την αρκουδα που χορευει.:roflmao::roflmao::roflmao:.Παντως,αν δεν ακουσεις διαφορα,παλι εδω ειμαι,να μου τα χαρισεις για τις προσφερομενες υπηρεσιες...
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Και μετα,περνωντας σου μια αλυσσιδα ,και κατω απο τους ηχους των Residents,[εγω θα εχω βαλει βουλοκερι στα δικα μου αυτια,για ευνοητους λογους],θα περιδιαβαινουμε τις γειτονιες,κι εγω θα φωναζω:Ο,τι εχετε ευχαριστηση για την αρκουδα που χορευει.:roflmao::roflmao::roflmao:.Παντως,αν δεν ακουσεις διαφορα,παλι εδω ειμαι,να μου τα χαρισεις για τις προσφερομενες υπηρεσιες...
Δέχεσαι και δώρα απο το Κτήνος? :fuckyou:
 





Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.140
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top