αγορά LG 60PB5600

Μηνύματα
681
Reaction score
255
Καλοριζικη, καλες θεασεις, θα την ευχαριστηθεις, θελει σωστες ρυθμησεις το πανελ, αφου περασουν καμια 200 ωρες ωστε ν' αρχισει να ωριμαζει ο φωσφορος, οσο γραφει ωρες τοσο καλυτερα. Για την τιμη και το μεγεθος της ριχνει στο καναβατσο πολλες αλλες. Οσο για την ποιοτητα των πλαστικων της LG, αστα να πανε....αν μπορεις με επιτοιχια βαση να την βαλεις σε τοιχο θα' ναι το καλυτερο.
 

Μηνύματα
462
Reaction score
346
Παιδιά ευχαριστώ για τα καλορίζικα. Overall είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Στα υπέρ:
- Η τηλεόραση είναι εντελώς - μα παντελώς - αθόρυβη. Κόλλησα το αυτί μου στις γρίλιες αποπίσω και μόλις που καταλαβαίνεις ότι κάτι δουλεύει
Και στα μείον:
- όντως σήμερα όλη μέρα που την έβλεπα είναι σαν ένα φυμέ τζάμι παραθύρου. Αντανακλά τα πάντα. Αλλά όπως είπα δεν με απασχολεί αφού θα παίζει κυρίως μόνο νύχτα και με σβηστά φώτα.
- Η μία μόνο θύρα HDMI. Ευχαρίστως θα πλήρωνα 30-40 ευρώ παραπάνω για επιπλέον μια-δυό θύρες.
- Για το 3 (clouding) δεν είναι αυτό αλλά μάλλον dirty screen effect δηλ κάθετες αχνές μπάντες διαφορετικής φωτεινότητας. Διακρίνονται σε panning δεξιά-αριστερά και μόνο σε ανοιχτό φόντο π.χ. ουρανό, θάλασσα. Έτσι κι αλλιώς μικρό το φαινόμενο και μάλλον αναπόφευκτο στα σύγχρονα panel.

Σήμερα ο γιός μου έβαλε στη USB ένα στικάκι με βιντεάκι 720p και ο μικρός χαμογελούσε συνέχεια...

Για το μέγεθος σας τα είπα; :imtheking:
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.368
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top