ποιά θα έπρεπε να είναι η σωστή τιμή των συσκευών ;

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
Δε λες πάλι καλά; Αν ήταν Neff θα την πλήρωνες κανα κατομπενηντάρι και θα ερχόταν μέσω Ν Ζηλανδίας... :p
Για την LG ξέρουμε τίποτις...;; o_O
Γιατί την βγάζω πολύ συχνά και την πλένω... :o
(τη σαπουνοθήκη ρε... :D)
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Δεν έπαιρνε καμιά πατέντα;
Μου είχε τελειώσει το μπλου τακ..!:p

Θα έπρεπε να βρω κάτι αρκετά σταθερό ώστε να αντέχει τους κραδασμούς στο στιψιμο, αλλά ταυτοχρονα να δίνει τη δυνατότητα να αφαιρείται η θήκη όταν θες πχ να την καθαρίσεις από τα υπολείμματα του απορρυπαντικου. Δύσκολο..δεν μπόρεσα να σκεφτώ κάτι.
 

Μηνύματα
640
Reaction score
535
Είχα το 2004 ένα civic sport, είχε κάτι πλαϊνούς μασπιέδες κάτω από τις πόρτες, από φτερό σε φτερό. ´Εφαγα σε ένα κολωνάκι τον έναν, λέω ας τον αλλάξω, ένα κομματάκι πλαστικό της πλάκας είναι, πόσο να έχει.
Παίρνω Σαρακάκη, 550 ευρώ μου λέει. Του λέω, εννοώ μόνο το μασπιέ, χωρίς την πόρτα!
Ναι, λέει, κατάλαβα, 550, αλλά είναι τελική, με ΦΠΑ! Μουοχαχαχαα...
Άσε, του λέω, θα τον βγάλω κι απ'την άλλη πλευρά, μια χαρά θα είμαι :)

Το έφτιαξα σε φαναρτζή ένα τέλει.
 

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
κάτι πυλυντήρια άμεσης οδήγησης που πλένουν τα χρωματιστά και τους βγάζουν κάτι χροιές χάλια; :p
:o Όχι δεν γίνεται, δεν είναι δυνατόν... :cautious:
Δεν ξέρω τίποτα, εγώ για τη μάννα μ' το πήρα λόγω DD, A+++plus, inverter 8 kg κι έτσι... Βασικά είχε 10 χρόνια εγγύηση σε μοτέρ - κάδο (!) και 5 χρόνια γενικά... 310€, ένιωσα ότι τους έκλεβα... ;) Να την ρωτήσω τάχα'μου διακριτικά αν είδε τίποτα περίεργες αλλαγές στα χρώματα των ρούχων... :errwhat:
Αν και αυτό που μ' έμαθε είναι, πώς άμα είσαι τσιγκούνης στα απορρυπαντικά και δεν αγοράζεις το ακριβότερο ARIEL που κυκλοφορεί,:idk: μετά από κανά χρόνο τα ρούχα θα κάνουν μόνο για προσάναμμα στο τζάκι...:D
Είπα τζάκι και θυμήθηκα: Δεν ανοίγουτε κανένα καινούριο νήμα για ηχεία :p;;; Να γουστάρουμε, να ξεχειμωνιάσουμε κιόλα; :D :drinks:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top