DACs - τελειωμό δεν έχουν

Μηνύματα
9.239
Reaction score
12.749
Το πικάπι θέλω να το δώσω όχι γιατί δεν μου αρέσει, αλλά για δύο λόγους. Πρώτον οι δίσκοι μου αποσπάνε την προσοχή την Κυριακή στο Μοναστηράκι και χάνω έργα Τέχνης. Δεύτερον όταν έχω πικάπ, χάνω χρόνο να περιποιηθώ τους δίσκους και να τους ακούσω και δεν μου μένει χρόνος να ασχοληθώ με τα αρχεία μου που είναι τεράστια και πιό αξιόλογα. Φαντάσου ότι έχω 900 ψηφιοποιημένα audiophile βινύλια σε 24/192 και είναι ζήτημα να έχω ακούσει τα 5!. Αξίζει να έχω ένα πικάπ των 3000 ευρώ για 80 βινύλια που μου έχουν μείνει, μόνο για την διαδικασία?
Εσυ πρεπει να ερθεις απο εδω μια βολτα....vauxhall car boot sale - Google Search
 





Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Εσυ πρεπει να ερθεις απο εδω μια βολτα....vauxhall car boot sale - Google Search
Στο συγκεκριμένο δεν έχω έρθει, αλλά στο Portobello έχω ψωνίσει καλά!
Όπως και σε μια άλλη αγορά που είναι από την άλλη πλευρά του Τάμεση και δεν θυμάμαι πως την λένε. Εκεί πήγα 5.30 το πρωί...
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Στο συγκεκριμένο δεν έχω έρθει, αλλά στο Portobello έχω ψωνίσει καλά!
Όπως και σε μια άλλη αγορά που είναι από την άλλη πλευρά του Τάμεση και δεν θυμάμαι πως την λένε. Εκεί πήγα 5.30 το πρωί...
Ακόμα και εκεί πήγες βρε θηρίο.... δεν παίζεσαι με τίποτα!:hi:
 

Μηνύματα
9.239
Reaction score
12.749
Στο συγκεκριμένο δεν έχω έρθει, αλλά στο Portobello έχω ψωνίσει καλά!
Όπως και σε μια άλλη αγορά που είναι από την άλλη πλευρά του Τάμεση και δεν θυμάμαι πως την λένε. Εκεί πήγα 5.30 το πρωί...
ακριβο το πορτομπελο..τουριστικο..εχει πολλα μικρα και μεγαλα..καλα ειναι και τα Charity Shops - London Directory - All In London..εχουν πολυ καλες ευκαιριες..οποτε ξαναερθεις ευχαριστως να τα γυρισουμε..:hi:
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
ακριβο το πορτομπελο..τουριστικο..εχει πολλα μικρα και μεγαλα..καλα ειναι και τα Charity Shops - London Directory - All In London..εχουν πολυ καλες ευκαιριες..οποτε ξαναερθεις ευχαριστως να τα γυρισουμε..:hi:
Και στο Camden market έχω βρει ευκαιρία σε έργο τέχνης.
Σε ευχαριστώ για την πρόσκληση, θα ήθελα πολύ να ξανά ρθω στο Λονδίνο που η τελευταία φορά ήταν το 2009. Την καταγράφω!!
 

Μηνύματα
9.239
Reaction score
12.749
κανονισε να ερθεις ανοιξη η καλυτερη εποχη για εδω...και ευχαριστως να ξεναγησω..:drinks:
 




Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
..................................δεν μου μένει χρόνος να ασχοληθώ με τα αρχεία μου που είναι τεράστια και πιό αξιόλογα. Φαντάσου ότι έχω 900 ψηφιοποιημένα audiophile βινύλια σε 24/192 και είναι ζήτημα να έχω ακούσει τα 5!........................
Ευχαριστως αναλαμβανω να συμπληρωσω τα κενα ακροασης αρκει να μου δωσεις λιγες εκατονταδες (και σου υποσχομαι, επι πλεον, πως δεν θα πανε σε κανεναν καδο:))
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top