Intel Compute Stick (Windows 10). Πραγματικός υπολογιστής τσέπης!

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Μεγειά το εργαλείο. Ελπίζω να το χαρείς.
Όσον αφορά τη συγκεκριμένη αναβάθμιση, παραμένει προς το παρόν το πρόβλημα, μάλλον σε όλα αυτού του είδους τα στικάκια. Ας ελπίσουμε ότι η Intel θα το διορθώσει στο μέλλον.

Αν δεν σε ενοχλεί, μπορείς να μείνεις στην παρούσα έκδοση, αποφεύγοντας την αναβάθμιση.

Χρόνια Πολλά.
Επισης Παναγιωτη για ενα λογο αγνωστο και παραξενο εγινε η αναβαθμιση πως τα καταφερα δεν ξερω ισως να τα εβσησα ολα στον φακελλο c:\windows\ εκει που αποθηκευονται οι ενημερωσεις τελιωσπατον και το ξανα εκανα επισης εκανα και εκκαθαρηση δισκου ως διαχειριστης ελα μ ομως που κοπηκε το ρευμα και εχει παει πισω στην προηγουμενη εκδοση των windows 10 και τωρα τι να κανω ;
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Επισης Παναγιωτη για ενα λογο αγνωστο και παραξενο εγινε η αναβαθμιση πως τα καταφερα δεν ξερω ισως να τα εβσησα ολα στον φακελλο c:\windows\ εκει που αποθηκευονται οι ενημερωσεις τελιωσπατον και το ξανα εκανα επισης εκανα και εκκαθαρηση δισκου ως διαχειριστης ελα μ ομως που κοπηκε το ρευμα και εχει παει πισω στην προηγουμενη εκδοση των windows 10 και τωρα τι να κανω ;
Η επιστροφή στην προηγούμενη έκδοση, σε τέτοιες περιπτώσεις, είναι ο μόνος δρόμος και τρόπος να εξακολουθεί να δουλεύει ο (οποιοσδήποτε) υπολογιστής και το Intel Compute Stick δεν εξαιρείται.

Το καλό είναι ότι με τη διακοπή του ρεύματος δεν έχασες τα αρχεία της προηγούμενης έκδοσης.Το κακό είναι ότι πρέπει να ξαναπροσπαθήσεις για την αναβάθμιση - θα σε περιμένει στα updates ξανά, είναι σίγουρο.

Αν μάλιστα την έχεις σε ξεχωριστό στικάκι ή σκληρό δίσκο, μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις άμεσα. Συμβουλή: Ποτέ δεν κάνουμε εγκατάσταση λειτουργικού σε υπολογιστή, αν δεν έχουμε εξασφαλισμένη 100% την απρόσκοπτη παροχή ρεύματος, πράγμα που σημαίνει ύπαρξη UPS.

Θα σε προειδοποιήσω να μην απογοητευθείς αν η δεύτερή σου προσπάθεια αποτύχει και σταματήσει η εγκατάσταση κάπου στη μέση της διαδικασίας. Δεν φταίει κάτι που κάνεις, είναι θέμα κατασκευαστικό της Intel, που ελπίζω (όπως έχω γράψει κάπου), να το λύσουν.

Χρόνια Πολλά και καλό ξημέρωμα.
-
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Η επιστροφή στην προηγούμενη έκδοση, σε τέτοιες περιπτώσεις, είναι ο μόνος δρόμος και τρόπος να εξακολουθεί να δουλεύει ο (οποιοσδήποτε) υπολογιστής και το Intel Compute Stick δεν εξαιρείται.

Το καλό είναι ότι με τη διακοπή του ρεύματος δεν έχασες τα αρχεία της προηγούμενης έκδοσης.Το κακό είναι ότι πρέπει να ξαναπροσπαθήσεις για την αναβάθμιση - θα σε περιμένει στα updates ξανά, είναι σίγουρο.

Αν μάλιστα την έχεις σε ξεχωριστό στικάκι ή σκληρό δίσκο, μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις άμεσα. Συμβουλή: Ποτέ δεν κάνουμε εγκατάσταση λειτουργικού σε υπολογιστή, αν δεν έχουμε εξασφαλισμένη 100% την απρόσκοπτη παροχή ρεύματος, πράγμα που σημαίνει ύπαρξη UPS.

Θα σε προειδοποιήσω να μην απογοητευθείς αν η δεύτερή σου προσπάθεια αποτύχει και σταματήσει η εγκατάσταση κάπου στη μέση της διαδικασίας. Δεν φταίει κάτι που κάνεις, είναι θέμα κατασκευαστικό της Intel, που ελπίζω (όπως έχω γράψει κάπου), να το λύσουν.

Χρόνια Πολλά και καλό ξημέρωμα.
-
Επισης φιλε μου καλα χριστουγεννα οτι ποθεις. Λοιπον το ξεκιναω ολα μια χαρα σβηνω ολα απο τον φακελο %temp% και επισης ολα απο τον φακελλο που εγκαταντονται οι ενημερωσεις των windows κανω και μια εκκαθαρηση δσκου ως διαχειριστης βεβαια run as administrator. Ολα μια χαρουλα. Ξεκιναει η αναβαθμιση το βλεπει εκει πολυ ωραια που λεει Intel το λογοτυπο με αλλα λογια οπως και στους φορητους υπολογιστες και κολαει εκει το κλεινω απο το ρευμα και το ξανα ανοιγω συνεχιζει κανονικοτατα σαν να μην εγινε ποτε αυτο το κολλημα στην επαννεκινηση. Τωρα ειμαι προς το τελος δηλ 92% ειναι ο μεγαλος ο κυκλος και ειναι στην ρυθμιση παραμετρων στο 63% τωρα να δουμε αναμενω. Παντος πηγε η καρδια μου πραγματικα οταν το ειδα να κολλαει λεω παει το δωρο που μ εκανε η μητερα μ ουτε μιση μερα δεν κρατησε :(. Αλλα ευτυχως ολα καλα με παραξενευει αυτο το κολλημα που εκανε σαν να παγωσε ενα πραμα με καταλαβενεις ;
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Καλημέρα. Σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Θέλω να σε ρωτήσω μερικές λεπτομέρειες σχετικά με το δικό σου Intel Stick, ώστε να μπορώ να κάνω τις απαραίτητες συγκρίσεις με το δικό μου. Αν δεν θες να τις δημοσιοποιήσεις εδώ, μου τις στέλνεις και με PM.
- Serial Number του Stick.
- Ημερομηνία κατασκευής του.
- Μοντέλο, όπως αυτό αναγράφεται πάνω στο κουτί του.
- Αν κατά την εκκίνηση μπορείς να μπεις στο BIOS, σε κάποια σελίδα του αναφέρεται η επιλογή με ποιο λειτουργικό θέλεις να ξεκινήσει το PC. Σε κάποια από αυτά υπάρχει η δυνατότητα να μπορούν να ξεκινήσουν και από λειτουργικό Linux. Δες και μου λες.

Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Καλημέρα. Σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Θέλω να σε ρωτήσω μερικές λεπτομέρειες σχετικά με το δικό σου Intel Stick, ώστε να μπορώ να κάνω τις απαραίτητες συγκρίσεις με το δικό μου. Αν δεν θες να τις δημοσιοποιήσεις εδώ, μου τις στέλνεις και με PM.
- Serial Number του Stick.
- Ημερομηνία κατασκευής του.
- Μοντέλο, όπως αυτό αναγράφεται πάνω στο κουτί του.
- Αν κατά την εκκίνηση μπορείς να μπεις στο BIOS, σε κάποια σελίδα του αναφέρεται η επιλογή με ποιο λειτουργικό θέλεις να ξεκινήσει το PC. Σε κάποια από αυτά υπάρχει η δυνατότητα να μπορούν να ξεκινήσουν και από λειτουργικό Linux. Δες και μου λες.

Ευχαριστώ.
Που τα βρισκω αυτα φιλε μου ; το σεριαλ ημερομηνια κατασκευης του μοντελο και αν κατα την εκκινηση μπορω να μπω στο βιοσ αν σε καποια σελιδα αναφερει επιλογη πιο λειτουργικο θελω να επιλεξω ; Ενα λειτουργικο εχω πανω τα 10 παρολο που λεει recovery windows 8.1
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Που τα βρισκω αυτα φιλε μου ; το σεριαλ ημερομηνια κατασκευης του μοντελο και αν κατα την εκκινηση μπορω να μπω στο βιοσ αν σε καποια σελιδα αναφερει επιλογη πιο λειτουργικο θελω να επιλεξω ; Ενα λειτουργικο εχω πανω τα 10 παρολο που λεει recovery windows 8.1
Στο κάτω μέρος του κουτιού. Υποθέτω το έχεις φυλάξει, έτσι δεν είναι;
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Στο κάτω μέρος του κουτιού. Υποθέτω το έχεις φυλάξει, έτσι δεν είναι;
Ναι φιλε μ ακαταγνωτα και το εχω φυλαξει αλλα το κανω ρεσετ και ευχομαι να πετυχει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σου εστηλα τις πληροφοριες με προσωπικο μηνυμα σε εικονα δες τες και πες μου φιλε.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.972
Reaction score
20.487
Ναι φιλε μ ακαταγνωτα και το εχω φυλαξει αλλα το κανω ρεσετ και ευχομαι να πετυχει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σου εστηλα τις πληροφοριες με προσωπικο μηνυμα σε εικονα δες τες και πες μου φιλε.
Εμ, το ότι στην Κύπρο ξέρουμε τι σημαίνει η λέξη "ακατάγνωτα" και τις περιστάσεις υπό τις οποίες χρησιμοποιείται, δεν σημαίνει ότι και για όλο τον υπόλοιπο ελληνόφωνο κόσμο συμβαίνει το ίδιο. ;) Προσπάθησε να γράφεις πιο κατανοητά μηνύματα, χρησιμοποιώντας την "κοινή" Ελληνική, έτσι ώστε να μπορείς να πάρεις τη μέγιστη βοήθεια από τα μέλη του forum.

Φιλικά.:)
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Εμ, το ότι στην Κύπρο ξέρουμε τι σημαίνει η λέξη "ακατάγνωτα" και τις περιστάσεις υπό τις οποίες χρησιμοποιείται, δεν σημαίνει ότι και για όλο τον υπόλοιπο ελληνόφωνο κόσμο συμβαίνει το ίδιο. ;) Προσπάθησε να γράφεις πιο κατανοητά μηνύματα, χρησιμοποιώντας την "κοινή" Ελληνική, έτσι ώστε να μπορείς να πάρεις τη μέγιστη βοήθεια από τα μέλη του forum.

Φιλικά.:)
Μα εισαι και συ απ την Κυπρο ρε φιλε ; :D
Μου εχει βγει αφρομητα αυτη η λεξη αλλιως θα ελεγα πως και βεβαια το εχω το κουτι ποτε μ δεν πεταω κουτια δνε ξερεις ποτε θα χρειαστουνε.
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Εδω και ωρες με την επαναφορα ρεσετ λεει εγκατασταση συσκευων και προγραμματων οδηγησεις ειναι στο 29% και δεν προχωραει παραπανω τι να κανω ρε παιδια τι να κανω ; :( να το παρω πισω να μ δωσουν αλλο ;
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Εδω και ωρες με την επαναφορα ρεσετ λεει εγκατασταση συσκευων και προγραμματων οδηγησεις ειναι στο 29% και δεν προχωραει παραπανω τι να κανω ρε παιδια τι να κανω ; :( να το παρω πισω να μ δωσουν αλλο ;
Σταματάς την εγκατάσταση και επαναφέρεις το στικ στην προηγούμενη έκδοση (το κάνει μόνο του). Δεν θα κάνεις κάτι με το να το επιστρέψεις, θα σου δώσουν ένα παρόμοιο και θα ξαναμπείς στην ίδια διαδικασία ενός φαύλου κύκλου. Όπως θα δεις από τα προηγούμενα μηνύματά μου, κι εγώ το ίδιο έκανα, αλλά και το στικάκι της αντικατάστασης, είχα πάλι τα ίδια. Αν το θέλεις, μένεις στην υπάρχουσα έκδοση των Windows και δουλεύεις μ' αυτήν μέχρι ο κατασκευαστής (INTEL) μπορέσει να βρει μια λύση με το hardware και τους drivers, που μάλλον - σύμφωνα με το Γιώργο τον Κοντοελέτα - εκεί είναι το πρόβλημα.
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Σταματάς την εγκατάσταση και επαναφέρεις το στικ στην προηγούμενη έκδοση (το κάνει μόνο του). Δεν θα κάνεις κάτι με το να το επιστρέψεις, θα σου δώσουν ένα παρόμοιο και θα ξαναμπείς στην ίδια διαδικασία ενός φαύλου κύκλου. Όπως θα δεις από τα προηγούμενα μηνύματά μου, κι εγώ το ίδιο έκανα, αλλά και το στικάκι της αντικατάστασης, είχα πάλι τα ίδια. Αν το θέλεις, μένεις στην υπάρχουσα έκδοση των Windows και δουλεύεις μ' αυτήν μέχρι ο κατασκευαστής (INTEL) μπορέσει να βρει μια λύση με το hardware και τους drivers, που μάλλον - σύμφωνα με το Γιώργο τον Κοντοελέτα - εκεί είναι το πρόβλημα.
Το εκανα επαναφορα reset με το F8 πατημενο ομως κολλησε το .............. στην εγκατασταση των windows στο 45% τι αλλο να κανω να τους το παρω πισω αλλα να μην τους πω οτι ειχα διακοπη ρευματος ; Ενα δωρο που μ εκαναν και μενα γαμω την τυχη μ θα παει χαμενο.......................... :( ουτε που το χαρηκα και ολα αυτα εξετιας της αναβαθμισης
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Τωρα γινεται ρεσετ και ειναι 48% κολλημενο αλλα γυριζει ο κυκλος τι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να κανω ;
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.972
Reaction score
20.487
Νομίζω ότι για να κάνεις τις εργασίες που θέλεις με το συγκεκριμένο stick δεν χρειάζεσαι οπωσδήποτε την αναβάθμιση. Διάβασε το thread από την αρχή και θα δεις ότι ο Παναγιώτης αντιμετώπισε τα ίδια θέματα με σενα. Προς το παρόν, δεν μπορείς να κάνεις κάτι εκτός από το να περιμένεις να λύσει το πρόβλημα η Intel. Η επιστροφή του προϊόντος δεν εξυπηρετεί σε κάτι.
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Λέω να επιχειρήσω - ακόμα μια φορά - την εγκατάσταση του update 1511. Αυτή τη φορά έκαψα σε ένα δισκάκι DVD Dual Layer το ISO των Windows 10, έτσι όπως διατίθεται αυτή τη στιγμή από τη Microsoft, χρησιμοποιώντας (ξανά) το εργαλείο-εφαρμογή mediacreationtool.exe. Μάλιστα, το ISO που έκαψα, περιέχει και τις δυο version, την 32μπιτη και την 64μπιτη, στην Αγγλική γλώσσα.

Λέω να κάνω την επιχείρηση, επιλέγοντας από το BIOS να κάνει boot-άρισμα από εξωτερικό USB device (έχω ένα εξωτερικό HD-DVD/DVD Drive, προερχόμενο από τα πρώτα X-Box 360 της Microsoft, με σύνδεση USB, που κάνει μια χαρά τη δουλειά του για τέτοια χρήση). Η προηγούμενη προσπάθεια, που έγινε από ένα εξωτερικό USB stick, κατέληξε σε αποτυχία, αλλά δοκίμασα να κάνω, όχι καθαρή εγκατάσταση, αλλά αναβάθμιση τότε, όπως έγραψα εδώ, σ' αυτό το νήμα, πριν λίγες μέρες.

Αυτό που με προβληματίζει είναι το ότι δεν ξέρω ποιάν ακριβώς επιλογή να επιλέξω στο BIOS. Σε μια από τις σελίδες του BIOS, υπάρχουν δύο επιλογές για τον εσωτερικό πυρήνα του UEFI BIOS: "Enabled" και "Disabled". Η προεπιλεγμένη είναι η "Disabled".

Δείτε την εικόνα, εκεί που λέει Internal UEFI Shell:

DSC_0135_1.jpg


Μπορεί κανένας να με διαφωτίσει, ποιό θα είναι το σωστό;

Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Νομίζω ότι για να κάνεις τις εργασίες που θέλεις με το συγκεκριμένο stick δεν χρειάζεσαι οπωσδήποτε την αναβάθμιση. Διάβασε το thread από την αρχή και θα δεις ότι ο Παναγιώτης αντιμετώπισε τα ίδια θέματα με σενα. Προς το παρόν, δεν μπορείς να κάνεις κάτι εκτός από το να περιμένεις να λύσει το πρόβλημα η Intel. Η επιστροφή του προϊόντος δεν εξυπηρετεί σε κάτι.
Θα μ δωσουν αλλο επειδη γ@μηθηκε αυτο με την διακοπη ρευματος που εγινε ενω γινοταν η αναβαθμιση μετα ρεσετ κολλησεεεεεεεεεεεε εντελος στην εγκατασταση προς το τελος το εκλεισα απο το ρευμα και το ξανα ξεκινησα μετα παλι το ιδιο μετα κολλησε εντελος εκει που ετοιμαζουμε τους λογαριασμους χρηστων με εμαιλ ή τοπικο δν δουλευε ουτε ποντικη ουτε πληκτρολογιο πριν λιγο κολλησε στην εγκατασταση ξανα στο 68% και δεν κουνουσε τι να το κανω τετοιο πραμα ; Να το παρω πισω και να τα μπαλωσω λιγο μπας και μ το αλλαζουν ; Ουτε μια εβδομαδα δεν εχει που μ το αγορασε η μητερα μου ασχετα αν μ το εδωσε χθες. Να ξανα εγκαταστησω τα windows απο usb stick ξανα ή θα ναι αδικος κοπος ;
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Αφού το υποψιάζεσαι για ζημιά λόγω ρεύματος, άλλαξέ το καλύτερα, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, τουλάχιστον να δουλέψει με την υπάρχουσα έκδοση (10240).

Διάβασε προσεκτικά τί γράφω για τις συνθήκες αλλαγής. Ο κατασκευαστής (Intel) μου έδωσε το δικαίωμα αλλαγής, εφ' όσον δεν είχε παρέλθει το διάστημα των 30 ημερών από την αγορά του. Αυτό μου το επιβεβαίωσαν γραπτώς, μετά από σχετική αλληλογραφία μαζί τους, αλλά σε αυτή (την αλληλογραφία) χρειάστηκε καταρχήν να ανοίξω ένα Support Service Ticket, που έλαβε επίσημο νούμερο από την Intel. Με αυτό πήγα στο ΠΛΑΙΣΙΟ και δέχτηκαν την αλλαγή ασυζητητί. Δεν ξέρω πώς θα συμπεριφερθεί ο δικός σου έμπορος, αλλά έχε το αυτό υπόψη σου.
-
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Αφού το υποψιάζεσαι για ζημιά λόγω ρεύματος, άλλαξέ το καλύτερα, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, τουλάχιστον να δουλέψει με την υπάρχουσα έκδοση (10240).

Διάβασε προσεκτικά τί γράφω για τις συνθήκες αλλαγής. Ο κατασκευαστής (Intel) μου έδωσε το δικαίωμα αλλαγής, εφ' όσον δεν είχε παρέλθει το διάστημα των 30 ημερών από την αγορά του. Αυτό μου το επιβεβαίωσαν γραπτώς, μετά από σχετική αλληλογραφία μαζί τους, αλλά σε αυτή (την αλληλογραφία) χρειάστηκε καταρχήν να ανοίξω ένα Support Service Ticket, που έλαβε επίσημο νούμερο από την Intel. Με αυτό πήγα στο ΠΛΑΙΣΙΟ και δέχτηκαν την αλλαγή ασυζητητί. Δεν ξέρω πώς θα συμπεριφερθεί ο δικός σου έμπορος, αλλά έχε το αυτό υπόψη σου.
-
Ναι εδω ειναι ΚΥΠΡΟς ομως και ο Stephanis απο οπου μ το αγορασε η μητερα μ θα πρεπει να περασει μια εβδομαδα και να ναι κλειστο στο κουτι του οπως αγοραστηκε για να μ το αλλαξουν δεν ξερω τι να κανω πως να τους το πω πως να τους το εξηγησω φυσικα δεν θα πω για το ρευμα. Οριστε εδω ειναι: http://www.stephanis.com.cy/nqcontent.cfm?a_id=6244&tt=graphic&lang=l1&p_id=330167 και οι οροι λενε:

Επιστροφές

Χρησιμοποιήστε τις ακόλουθες περιπτώσεις ανάλογα:


1η περίπτωση - Κλειστό, αχρησιμοποίητο, στην αρχική του συσκευασία
Επιστρέψτε το σε οποιοδήποτε κατάστημα Στεφανής εντός 7 εργάσιμων ημερών από την ημερομηνία παράδοσης ή παραλαβής, μαζί με την απόδειξη αγοράς.
Σε περίπτωση αγοράς από τον ηλεκτρονικό μας κατάστημα μπορείτε να το επιστρέψετε εντός 14 εργάσιμων ημερών από την ημερομηνία παράδοσης ή παραλαβής, μαζί με την απόδειξη αγοράς.
Το προϊόν μπορεί να ανταλλαχθεί με κουπόνι ίσης αξίας ή με άλλο προϊόν ίσης αξίας.
Σε περίπτωση αγοράς από το ηλεκτρονικό μας κατάστημα, μπορείτε να λάβετε επιστροφή χρημάτων για την αξία της αγοράς.

2η περίπτωση - Ανοικτό, αχρησιμοποίητο, στην αρχική του συσκευασία
Επιστρέψτε το σε οποιοδήποτε κατάστημα Στεφανής εντός 7 εργάσιμων ημερών από την ημερομηνία παράδοσης ή παραλαβής, μαζί με την απόδειξη αγοράς.
Σε περίπτωση αγοράς από τον ηλεκτρονικό μας κατάστημα μπορείτε να το επιστρέψετε εντός 14 εργάσιμων ημερών από την ημερομηνία παράδοσης ή παραλαβής, μαζί με την απόδειξη αγοράς.
Το προϊόν θα ελεγχθεί από το Τεχνικό Τμήμα και αν συμμορφώνεται με την Πολιτική Εγγύησης μας θα προχωρήσουμε με την ανταλλαγή.
Το προϊόν μπορεί να ανταλλαχθεί με κουπόνι ίσης αξίας ή με άλλο προϊόν ίσης αξίας.
Σε περίπτωση αγοράς από το ηλεκτρονικό μας κατάστημα, μπορείτε να λάβετε επιστροφή χρημάτων για την αξία της αγοράς.

3η περίπτωση - Ελαττωματικό ή όχι πλήρως λειτουργήσιμο
Επιστρέψτε το σε οποιοδήποτε κατάστημα Στεφανής, μαζί με την απόδειξη αγοράς και την αρχική του συσκευασία.
Το προϊόν θα ελεγχθεί από το Τεχνικό Τμήμα και αν συμμορφώνεται με την Πολιτική Εγγύησης μας θα προχωρήσουμε με την ανταλλαγή ή την επισκευή.
Το προϊόν μπορεί να ανταλλαχθεί με το ίδιο προϊόν ή με άλλο προϊόν ίσης αξίας.
Εάν το προϊόν χρειάζεται επισκευή, θα σας ενημερώσουμε για τις επιλογές που έχετε.
Σε κάθε περίπτωση η εταιρεία Στεφανής δύναται να ζητήσει από τον πελάτη το εύλογο χρονικό διάστημα για να διενεργηθεί οποιοσδήποτε τεχνικός έλεγχος στο προϊόν.
Σε καμιά περίπτωση ΔΕΝ θα σας χρεώσουμε για έξοδα επιθεώρησης.
 

Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Επικοινώνησε, λοιπόν με την Intel και άνοιξε μια περίπτωση επισκευής ή κακής λειτουργίας (πες την όπως θέλεις), ώστε να σου δώσουν ένα Support Ticket και ίσως να σου δώσουν αμέσως και την επιλογή της αλλαγής. Και με αυτήν, πας στον έμπορο και του τρίβεις στη μούρη.
-
 

Μηνύματα
23
Reaction score
5
Επικοινώνησε, λοιπόν με την Intel και άνοιξε μια περίπτωση επισκευής ή κακής λειτουργίας (πες την όπως θέλεις), ώστε να σου δώσουν ένα Support Ticket και ίσως να σου δώσουν αμέσως και την επιλογή της αλλαγής. Και με αυτήν, πας στον έμπορο και του τρίβεις στη μούρη.
-
Την καλημερα μου σε ολυς ες σας παιδια πηγα στον στεφανη οπου τους ειπα το περιστατικο και μ εδωσαν νεο:


Για να μην εχω παλι τα ιδια τραβαλα με την αναβαθμιση μπορω να την παραληψω και να κατεβασω τις υπολοιπες ;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.340
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top