Oppo BDP-103 / BDP-105

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Cp1253 παίζει κανονικά σε srt λοιπόν!
Δες και το cinavia Βασίλη να είμαστε σίγουροι.
Τσέκαρε τελευταίες ταινίες,αμερικάνικες,περιπέτειες χολυγουντιανές και χωρίς πολλούς διαλόγους.
Τι βλέπει ο xfader?Ακριβώς αυτό!:)
 


Μηνύματα
361
Reaction score
115
Mια ερωτησουλα με pc που τρεχει windows 7 πως συνδεεται, γιατι εγω δεν μπορω να τα καταφερω.
Μονο αν στο pc τρεχει ps3mediaserver μπορω να παιξω mkv αλλα χωρις εξωτερικους υποτιτλους.
 

ichaltou

Αλλαχτήρι
Μηνύματα
4.032
Reaction score
1.004
Τα oppo 103/105 έχουν cinavia. Η συγκεκριμένη προστασία υπάρχει σε όλα τα αρχεία mkv, bd, avi, screener κτλ καθώς είναι watermark που βρίσκεται στο audio κομμάτι της ταινίας.
Το μήνυμα που θα σου βγάλει μετά από 30 λεπτά ειναι
“Audio outputs temporarily muted. Do not adjust the playback volume. The content being played is protected by Cinavia™ and is not authorized for playback on this device,”
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.958
Reaction score
41.252
Τα oppo 103/105 έχουν cinavia. Η συγκεκριμένη προστασία υπάρχει σε όλα τα αρχεία mkv, bd, avi, screener κτλ καθώς είναι watermark που βρίσκεται στο audio κομμάτι της ταινίας.
Το μήνυμα που θα σου βγάλει μετά από 30 λεπτά ειναι
“Audio outputs temporarily muted. Do not adjust the playback volume. The content being played is protected by Cinavia™ and is not authorized for playback on this device,”
μας μάμησες αν είναι έτσι...
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Τα oppo 103/105 έχουν cinavia. Η συγκεκριμένη προστασία υπάρχει σε όλα τα αρχεία mkv, bd, avi, screener κτλ καθώς είναι watermark που βρίσκεται στο audio κομμάτι της ταινίας.
Το μήνυμα που θα σου βγάλει μετά από 30 λεπτά ειναι
“Audio outputs temporarily muted. Do not adjust the playback volume. The content being played is protected by Cinavia™ and is not authorized for playback on this device,”
μας μάμησες αν είναι έτσι...
Κι εγώ έτσι νομίζω όπως το λέει ο Γιάννης,αν όχι παρακαλώ να γινει αναφορά,ενδιαφέρει πολύ κόσμο!;)
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.423
Reaction score
74.785
Αν διαβάζατε το νήμα απ' την αρχή θα το ξέρατε.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.958
Reaction score
41.252
Mια ερωτησουλα με pc που τρεχει windows 7 πως συνδεεται, γιατι εγω δεν μπορω να τα καταφερω.
Μονο αν στο pc τρεχει ps3mediaserver μπορω να παιξω mkv αλλα χωρις εξωτερικους υποτιτλους.
με pc δεν έχω ιδέα τι γίνεται...
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Βασίλη δες το σε παρακαλώ,ο άλλος με 2 Mb γραμμή που δουλεύει επιλεκτικά (η γραμμή του) δεν μπορούμε να του έχουμε εμπιστοσύνη.:whistling:
Αυτός κατεβάζει cam δεν εξηγείται αλλιώς!:D
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.423
Reaction score
74.785
Μήπως άλλαξε κάτι ρωτάμε,το είδαμε από την αρχή το νήμα!:)
Και όχι μόνο, η Μελίνα είχε γράψει κιόλας!

Μελίνα, επειδή είμαι στις καλές μου ανταλλάσσω το 93 μου με το 103 σου. :roflmao: Θα δώσεις και κάτι για να βάλω σπαστήρι όμως. :D
 




Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.423
Reaction score
74.785
Φτηνιάρη.

cinavia και blue ray iso...αυτά είναι τα δύο στοιχεία που από ότι έχω καταλάβει κάποιος προτιμά σήμερα ένα 93/95 από τα 103/105.
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.958
Reaction score
41.252
cinavia και blue ray iso

δημήτρη, από ότι φαίνεται αυτά πάνε μαζί, επειδή έχει cinavia δεν μπορεί να παίξει blue ray iso, και αν του βάλεις δίσκο αντίγραφο τότε θα το καταλάβει, αν έχει αντίγραφο της δομής στο σκληρό δεν το αναγνωρίζει καν και δεν μπαίνει στον κόπο να το παίξει ως με menu, στην αναπαραγωγή αρχείων δεν τίθεται θέμα cinavia. Anyway θα το μάθω τώρα για το καλά...the hard way....

42' και προχωράει..
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Βασίλη αν συμβαίνει αυτό,πάω Παρασκευή στον Αποστόλη για το 103.
Είσαι σίγουρος?Κάτι έχουν κάνει δεν μπορώ να το καταλάβω αλλιώς!
Ποια ταινία έχεις βάλει?Εχεις τελευταίο firmware?
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Βασίλη δοκίμασε κάποια από τις ταινίες που έχουν cinavia, το maleficent δεν έχει.
Τα Oppo 103/105 έχουν σίγουρα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.674
Μηνύματα
2.869.738
Members
37.945
Νεότερο μέλος
MORPH
Top