To σαλόνι του SurfDrifter




Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Καλοθέατος:)

Ελπίζω να είναι ο '900' για να δικαιολογείται η αναβάθμιση:p
Αχαχαχα, πολυ καλό!! Ψηνομουν για 500άρη, αλλά δεν θα ήταν συνετό δεδομένης της οικονομικής συγκυρίας, οποτε ένας Χ3 ειναι μια χαρα, ειδικά που πάω απο w1070.

To καλό ειναι πως αν το στησω, μετα η αλλαγή σε άλλο JVC θα είναι ευκολή. Κανεις δεν θα το καταλαβαίνει, μιας και έχουν το ίδιο σασί
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.985
Καλοθέατος:)

Ελπίζω να είναι ο '900' για να δικαιολογείται η αναβάθμιση:p
Είναι γεγονός ότι όσοι έχουν BenQ, έχουν και χιούμορ. Μόνο έτσι μπορούν να αντιμετωπίσουν την εικόνα τους. :p
 



Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.588
Reaction score
31.002
Αν ειναι vesa οι διαστασεις μηπως παρεις ανταπτορα τηλεορασης.
Πχ απο 40×40 σε20×20
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Αν ειναι vesa οι διαστασεις μηπως παρεις ανταπτορα τηλεορασης.
Πχ απο 40×40 σε20×20
Είναι 30x34 η διασταση. Πάω σε σιδερα για αρχη και βλέπω για μια άλλη βαση αργότερα
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
ImageUploadedByTapatalk1438947042.182980.jpg


Άμα πιάνουν τα χεράκια σου, κανείς παπάδες!
Έπιασα το πορτοφολακι μου μια χαρά και πήγα σε έναν σίδερα και του ζήτησα τι θέλω.

Του τα είπα άριστα!

Θέλω να πιστεύω ότι ο χ3 θα μου συμπεριφερθεί καλά. Υποτίθεται ειναι απο αντικατάσταση με καινούργια λάμπα με λαμακι( κάτι έχει να κάνει με τη φωτεινότητα), τελευταία σειρά με τα κουσούρια του x3 λυμένα και τελευταίο firmware.

Υποτίθεται πάντα!
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Χαχα, εννοειται πως δεν καθομαι απο κάτω ακόμα!!!
Το μαυρο του είναι απιστευτα εντυπωσιακό.
Το εβαλα στο cinema και απενεργοποιησα ότι σαχλαμαρα ΝR, clear motion και παπαριές.
Εχει μια πρασινιλα, που ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ που έχω Lumagen και θα το φτιάξω. Δυστυχώς ερχεται το υπολοιπο 75% της οικογενειας σε λιγο και δεν μπορω να κατσω να παιξω με τα ρυθμιστικα. Θα το κάνω το βράδυ με την ησυχία μου.

Περιμενω πως και πως, λες και ειμαι παιδι που του έχουν τάξει να το πάνε στη Ντισνευλαντ!

3D LUT FTW!!!
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ενταξει... Τώρα βλέπω Kung Fu Panda που έχει κάτι απιστευτες σκηνες σκοτεινές στην φυλακη που αποδρά ο Ται Λαν.

Με παιδεψε στη ρυθμιση πάντως και ακόμα δεν τον έχω τελειοποιήσει, μιας και τα Color Space ήταν και τα 3 εντελώς χάλια.
Υποτίθεται πως το Standard ειναι κοντά στο Rec.709. Μα καμια σχέση λεμε. Το κόκκινο φαινόταν σαν πορτοκαλί, ενω στα Wide ηταν ένα χρώμα πολυυυυυ βαθυυυυυυυ.

Θα γράψω αργότερα, γιατι η μικρη θέλει νανουρισμα
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.672
Μηνύματα
2.869.710
Members
37.943
Νεότερο μέλος
argyrisM
Top