Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί δε μπορείς να κάνεις copy paste ένα μήνυμα και τώρα.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί δε μπορείς να κάνεις copy paste ένα μήνυμα και τώρα.

Παλιά πατούσες πανω στο νούμερο του post και στο έβγαζε σε νέο παράθυρο.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Ναι οκ τόπιασα αυτό, λέω πού εξυπηρετεί όμως. Έτσι κι'αλλιώς τόχουν αφαιρέσει από το vbulletin αυτό πια, αλλά δεν αντιλαμβάνομαι τη χρησιμότητά του.
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
18
... τόχουν αφαιρέσει από το vbulletin, αλλά δεν αντιλαμβάνομαι τη χρησιμότητά του.
imho: πιο πολύ θέμα συνήθειας...
Κι εμένα μου ξένισε στην αρχή που το είδα.
Στην συνέχεια (αφού το δούλεψα στην πράξη) νομίζω πολύ καλύτερα έτσι γιατί
ο σύνδεσμος πλέον βγάζει το μήνυμα σε όποιο μέρος της σελίδας και να είναι και ταυτόχρονα
δείχνει όλη την σελίδα κερδίζοντάς μου χρόνο βλέποντας τα υπόλοιπα μηνύματα χωρίς δεύτερο κλικ...
 

Μηνύματα
84
Reaction score
1
Τα email που έρχονται από τα subscriptions σε διάφορα topics περιέχουν links που κανονικά σε βγάζουν στα καινούργια posts, αλλά δυστυχώς δεν δουλεύουν :104:
Μπορείτε να το διορθώσετε γιατί μας βγάζει στο πρώτο post του αντίστοιχου topic.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.252
Reaction score
1.161
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Όσο και εάν έψαξα, δεν βρήκα άλλο site, που να είναι μια λουρίδα στη μέση του μόνιτορ!!!
 





Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Re: Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Και ποιος ο λόγος ωρέ παλληκάρια, να χάνεται τόσος χώρος αριστερά και δεξιά του μόνιτορ?
Έχει συζητηθεί πολλές φορές ήδη, κάνε ένα κόπο να ψάξεις τις πολλαπλές απαντήσεις που έχουν δοθεί, δε γίνεται να τα γράφουμε χίλιες φορές.

Αλλά αυτό το statement:

Όσο και εάν έψαξα, δεν βρήκα άλλο site, που να είναι μια λουρίδα στη μέση του μόνιτορ!!!
είναι κατά τι αστείο και δε μπορούσα να μη το σχολιάσω. H συντριπτική πλειοψηφία των σοβαρών sites έχουν fixed width.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.252
Reaction score
1.161
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Νόμιζα ότι οι ερωτήσεις και απορίες των μελών του site ποτέ δεν είναι '' κατά τι αστείο και δε μπορούσα να μη το σχολιάσω'' μάλλον θα άλλαξε η πολιτική και αυτού του site, ας είναι, θα το έχω υπόψιν στην επόμενη αστεία ερώτηση!

ΥΓ. Να υποθέσω ότι τα AVFoums, AVSForum, CurtPalme.com, AVForum, AVClub, HDMania, δεν συμπεριλαμβάνονται στα ''σοβαρά'' forum!
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
18
Όσο και εάν έψαξα, δεν βρήκα άλλο site, που να είναι μια λουρίδα στη μέση του μόνιτορ!!!
Καλού-κακού ας ρωτήσω:
δοκίμασες να κάνεις το "κόλπο" με το πλήκτρο Ctrl και τον τροχό του ποντικιού???
Γιατί στην full μεγένθυση που το έχω εγώ το σάητ καταλαμβάνει περίπου τα 2,5/3 της οθόνης μου...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Νόμιζα ότι οι ερωτήσεις και απορίες των μελών του site ποτέ δεν είναι '' κατά τι αστείο και δε μπορούσα να μη το σχολιάσω'' μάλλον θα άλλαξε η πολιτική και αυτού του site, ας είναι, θα το έχω υπόψιν στην επόμενη αστεία ερώτηση!
Ποια πολιτική του site; για τι πράγμα μιλάς; έγραψες ένα κείμενο, σου απάντησε ένα μέλος της κοινότητας στην οποία απευθύνθηκες, και end of story. Τα υπόλοιπα που γράφεις δε ξέρω από πού προκύπτουν. Εγώ ούτε ιδιοκτήτης του site είμαι, ούτε έχω κανένα πομπώδη τίτλο, ούτε με σύστησε κανείς στην κοινότητα ως υπεύθυνο επικοινωνίας ή κάτι τέτοιο, και ούτε θα μπορούσε βέβαια, γιατί πολυ απλά δεν είμαι. Επομένως όταν μιλάς για την πολιτική του σάιτ (sic) επειδή σου απάντησε κάποιο μέλος σε ένα κείμενό σου, απλά, φαλτσάρεις.

Όσο για το πραγματικό θέμα συζήτησής μας, το ότι αρπάχτηκες δε σε άφησε να δεις ότι εγώ έγραψα για σοβαρά sites και δεν περιόρισα τις "επιλογές" μας στα σοβαρά forums μόνο. Ελπίζω να έιναι πιο κατανοητό τώρα. :)
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Όσο και εάν έψαξα, δεν βρήκα άλλο site, που να είναι μια λουρίδα στη μέση του μόνιτορ!!!
Mad,πάνω δεξιά,εκεί που είναι οι σελίδες υπάρχει ένα βέλος(σύμβολισμός του rewind)-αν το πατήσεις δεν ειναι πια 'μία λουρίδα στη μέση του μόνιτορ'-μεγαλώνει αρκετά και είναι μια χαρά:107:....το έχεις κάνει;;;
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.252
Reaction score
1.161
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Ναι ευχαριστώ! απλά, προσωπικά ποτέ δεν βρήκα αστεία καμία ερώτηση, και μου έχουν κάνει πολλές,
δεν είναι κακό να ρωτάς, κακό είναι να παριστάνεις τον έξυπνο, ίσως έχω μείνει πίσω, σε μια άλλη εποχή
για αυτό βέβαια φταίω εγώ οφείλω να παραδεχτώ, που θα πάει όμως, θα προσαρμοστώ, όπως λέει και ένας φίλος συχνά ''τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα'' είμαι στα 55 οπότε πιστεύω να προλάβω :107:
 

Μηνύματα
12.875
Reaction score
10.096
Αγαπητέ MAD, δε νομίζω να σχολίασε την ερώτησή σου ως αστεία, αλλά τη δήλωσή που αναφέρεις ότι δε βρίκες άλλο site που να είναι μια λωρίδα στη μέση.

Πάντως για να σας καθυσηχάσω, θα σας παραθέσω το παρακάτω, όπου μπορείτε να δείτε στατιστικά για το τί αναλύσεις χρησιμοποιούν οι χρήστες στην Ελλάδα:

http://gs.statcounter.com/#resolution-GR-daily-20110321-20110321-bar

Πού θα πάει, λίγο ακόμα και το 1280 θα πάρει κεφάλι!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Re: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Αγαπητέ MAD, δε νομίζω να σχολίασε την ερώτησή σου ως αστεία, αλλά τη δήλωσή που αναφέρεις ότι δε βρίκες άλλο site που να είναι μια λωρίδα στη μέση.

Πάντως για να σας καθυσηχάσω, θα σας παραθέσω το παρακάτω, όπου μπορείτε να δείτε στατιστικά για το τί αναλύσεις χρησιμοποιούν οι χρήστες στην Ελλάδα:

http://gs.statcounter.com/#resolution-GR-daily-20110321-20110321-bar

Πού θα πάει, λίγο ακόμα και το 1280 θα πάρει κεφάλι!
Θενκιουθενκιουθενκιουθενκιουθενκιου! (δεν έχουμε εμοτικον που να προσκυνάει?)
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Re: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Θενκιουθενκιουθενκιουθενκιουθενκιου! (δεν έχουμε εμοτικον που να προσκυνάει?)
Βάλε την Αεκ στο Καραισκάκης.:105:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.767
Μηνύματα
2.875.181
Members
37.947
Νεότερο μέλος
ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
Top