Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Δεν είναι ομορφότερη η εμφάνιση με λίγο πορτοκαλί στη μπορντούρα; Χωρίς να χάνεται η σοβαρότητα της ιστοσελίδας που θέλει να δείξει ο ποιητής.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Εμείς έχουμε το άλλο skin.
 


Timaras

*****
Μηνύματα
2.888
Reaction score
2.079
Re: Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Ποιο είναι το πρόβλημα και εμφανίζονται έτσι οι υποκατηγορίες?
Ξαφνικά εδώ και δυο μέρες μου το κάνει!
 

Attachments


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Μπα, δεν έχουμε πειράξει τίποτα. Σε τι browser στο βγάζει αυτό; με άλλον browser δοκίμασες; Μήπως έπαιξες με τίποτα επιλογές στο προφίλ σου;
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.888
Reaction score
2.079
Re: Απάντηση: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Μπα, δεν έχουμε πειράξει τίποτα. Σε τι browser στο βγάζει αυτό; με άλλον browser δοκίμασες; Μήπως έπαιξες με τίποτα επιλογές στο προφίλ σου;
Με Firefox μου το έκανε και λέω το έκανε γιατί ξαφνικά σήμερα είναι όλα μια χαρά όπως πριν και ενώ δεν είχα πειράξει τίποτα στο προφίλ.Ποιος ξέρει!! Ευχαριστώ πάντως
 

Μηνύματα
84
Reaction score
1
Με τα email που λαμβάνουμε από τα subscription στα διάφορα topics, πότε θα διορθωθεί το format των link ώστε να οδηγούν στο σωστό post ;
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Re: Το νέο AVSite είναι γεγονός...

Με τα email που λαμβάνουμε από τα subscription στα διάφορα topics, πότε θα διορθωθεί το format των link ώστε να οδηγούν στο σωστό post ;
Θέλεις να αναλύσεις λίγο περισσότερο το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις;
Σε μένα τουλάχιστον, τα μηνύματα που μου έρχονται οδηγούν στο συγκεκριμένο post στο οποίο αναφερονται, εκτός κι αν δεν είναι αυτό το πρώτο αδιάβαστο.
 


Μηνύματα
84
Reaction score
1
Χαρακτηριστικά για το τελευταίο post που έγινε σε αυτό εδώ το topic, μου ήρθε email με αυτό το link
"http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?96749-Το-νέο-AVSite-είναι-γεγονός...#post1342135"
το οποίο και με βγάζει στο σωστό topic αλλά στην πρώτη σελίδα (και ούτε καν στο πρώτο post αλλά στην κορυφή της σελίδας) !!!
Από όλα τα forums που είμαι μέλος και χρησιμοποιούν vBulletin γνωρίζω πως το σωστό link σε subscriptions θα πρέπει να είναι (σύμφωνα με το παραπάνω παράδειγμα)
http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?96749-Το-νέο-AVSite-είναι-γεγονός...&p=1342135#post1342135
δηλαδή λείπει ο προσδιορισμός του συγκεκριμένου post που αναφέρεται το εκάστοτε link μέσα στο email που λαμβάνω !
Πολλές φορές και λόγω φόρτου εργασίας δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα posts από το email που έλαβα, σημειώνω που έχω μείνει (π.χ. σελίδα 50, τρίτο post) και συνεχίζω συνήθως το βράδυ στο σπίτι, αλλά μόνο και μόνο επείδή έχω ανοίξει την συγκεκριμένη σελίδα (σελίδα 50) του topic, όλα τα posts της σελίδας αυτής χαρακτηρίζονται ως αναγνωσμένα και επιλέγοντας να πάω στο πρώτο αδιάβαστο με πάει στο πρώτο της επόμενης σελίδας (σελίδα 51) που κάποιες φορές ανήκει στο μερικώς αδιάστω email κάποιες όμως αναφέρεται σε post της επόμενης ημέρας, με αποτέλεσμα να έχω χάσει κάποιες φορές την λογική συνέχεια των post και των ερωτο-απαντήσεων των μελών.

Πιστέυω να ήμουν πιο λεπτομερής αυτήν την φορά (και να μην σας κούρασα), για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνηση παραμένω στην διάθεσή σας.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.322
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top