Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Status
Not open for further replies.

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Αυτό είναι αυτονόητο.
Ευτυχώς όμως που υπάρχουν κάποιοι Κρητικοί παλικάρια και κάτι κοπελιές πιο παντελονάτες από πολλούς άντρες εδώ μέσα (μιλάω για την Penelopie, όχι για κλώνους), γιατί από διπλωματία χορτάσαμε.
χαρακτηρίζεις με πολύ άσχημο τρόπο................
 


gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

βρε μέχρι να κάνω το post πρόλαβες να γράψεις, εξάλλου το διόρθωσα με quote :137:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Ευτυχώς όμως που υπάρχουν κάποιοι Κρητικοί παλικάρια και κάτι κοπελιές πιο παντελονάτες από πολλούς άντρες εδώ μέσα (μιλάω για την Penelopie, όχι για κλώνους), γιατί από διπλωματία χορτάσαμε.

Τεστάρεις υπομονή και ανοχές.

Συνέχισε, ετσι για να ξέρουμε με ποιούς έχουμε να κάνουμε.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

...Προς ενημέρωσή σου, ούτε η πρόσβασή σου στο site δεν είναι δεδομένο αναφαίρετο δικαίωμα....
...επίσης, δεν τις ανέχομαι τέτοιες τοποθετήσεις, είναι πολύ επιθετικές για να δημιουργήσουν ένα κλίμα θετικό για το απλό μέλος πoυ γράφει εδώ μέσα...

...πες βρε άνθρωπε, "αν εκτιμάτε τους συνομιλητές σας δεν έχετε να φοβάστε τίποτα, το εγγυούμαστε εμείς οι διαχειριστές αυτό", βάλε και ένα avatar φιλικό προς τους άλλους, νομίζεις ότι όλα αυτά δεν έχουν σημασία?
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

..και να μην ξεχνούν οι διαχειριστές, ότι δεν θα είχαν λόγο ύπαρξης αν δεν υπήρχαν τα απλά μέλη..που επίσης δεν τους καταβάλλεται μισθός...
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

..και να μην ξεχνούν οι διαχειριστές, ότι δεν θα είχαν λόγο ύπαρξης αν δεν υπήρχαν τα απλά μέλη..που επίσης δεν τους καταβάλλεται μισθός...
Συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια. Μισθός μπορεί να μην καταβάλλεται στα απλά μέλη, αλλά δεν κάνουν και δουλειά όπως οι συντονιστές και οι διαχειριστές, που έχουν να αντιμετωπίσουν κάθε μέρα ένα σωρό πράγματα, από το θεματικό συμμάζεμα των κατηγοριών μέχρι τις ιστορίες του κάθε πικραμένου (προς αποφυγή παρεξήγησης, δεν αναφέρομαι σε σένα).
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Νίκο Αρβανιτάκη, μπορείς σε παρακαλώ να μου απαντήσεις σε κάτι? Αν βέβαια θέλεις και αν θεωρείς πως δεν υπερβαίνω κάποιο όριο.
Θεωρώ πως κάποιοι φίλοι του Γιάννη, ανησύχησαν και του τηλεφώνησαν πρωτίστως για να μάθουν πως είναι, πως νιώθει.
Πχ εγώ το έκανα.
Εσύ αγαπητέ Νίκο, και αγαπητέ abcd, kontoleta, rose athens, Maria κοκ, πότε μίλησες τελευταία φορά με τον φίλο σου τον Γιάννη?
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια. Μισθός μπορεί να μην καταβάλλεται στα απλά μέλη, αλλά δεν κάνουν και δουλειά όπως οι συντονιστές και οι διαχειριστές, που έχουν να αντιμετωπίσουν κάθε μέρα ένα σωρό πράγματα, από το θεματικό συμμάζεμα των κατηγοριών μέχρι τις ιστορίες του κάθε πικραμένου (προς αποφυγή παρεξήγησης, δεν αναφέρομαι σε σένα).
...το δεύτερο μέρος της φράσης μου ήταν ....χαριτωμένο :116: , το πρώτο όμως εκφράζει κάτι πολύ σημαντικό...

...και δεν νομίζω ότι έχει την ίδια βαρύτητα για όλους τους συντονιστές ...

....(προς αποφυγή παρεξήγησης, δεν αναφέρομαι σε σένα). :107:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Νίκο Αρβανιτάκη, μπορείς σε παρακαλώ να μου απαντήσεις σε κάτι?
Εσύ αγαπητέ Νίκο, πότε μίλησες τελευταία φορά με τον φίλο σου τον Γιάννη?
Εσείς είστε οι πραγματικοί φίλοι...
 


Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Νίκο Αρβανιτάκη, μπορείς σε παρακαλώ να μου απαντήσεις σε κάτι? Αν βέβαια θέλεις και αν θεωρείς πως δεν υπερβαίνω κάποιο όριο.
Θεωρώ πως κάποιοι φίλοι του Γιάννη, ανησύχησαν και του τηλεφώνησαν πρωτίστως για να μάθουν πως είναι, πως νιώθει.
Πχ εγώ το έκανα.
Εσύ αγαπητέ Νίκο, και αγαπητέ abcd, kontoleta, rose athens, Maria κοκ, πότε μίλησες τελευταία φορά με τον φίλο σου τον Γιάννη?
Εγώ πάλι θεωρώ ότι υπερβαίνεις κάποιο όριο, αν και δεν το κάνεις κακοπροαίρετα. Όριο όχι στα πλαίσια κάποιων κανονισμών, αλλά στα πλαίσια της δεοντολογίας της επικοινωνίας.
Οι προσωπικές επαφές, τηλεφωνικές, γραπτές ή δια ζώσης, δεν είναι ανακοινώσιμες παρά μόνο με πρωτοβουλία των επικοινωνούντων, και πάντως δεν μπορεί να αποτελούν αντικείμενο δημόσιας ερώτησης, εκτός κι αν το "δεν θέλω να απαντήσω" αποτελεί ισότιμη επιλογή, πράγμα που συνήθως δεν συμβαίνει (αντιθέτως, την απάντηση αυτή την τραβάει ο καθένας προς τη μεριά που θέλει να κλίνουν τα συμπερασματα).
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Εγώ πάλι θεωρώ ότι υπερβαίνεις κάποιο όριο, αν και δεν το κάνεις κακοπροαίρετα. Όριο όχι στα πλαίσια κάποιων κανονισμών, αλλά στα πλαίσια της δεοντολογίας της επικοινωνίας.
Οι προσωπικές επαφές, τηλεφωνικές, γραπτές ή δια ζώσης, δεν είναι ανακοινώσιμες παρά μόνο με πρωτοβουλία των επικοινωνούντων, και πάντως δεν μπορεί να αποτελούν αντικείμενο δημόσιας ερώτησης, εκτός κι αν το "δεν θέλω να απαντήσω" αποτελεί ισότιμη επιλογή, πράγμα που συνήθως δεν συμβαίνει (αντιθέτως, την απάντηση αυτή την τραβάει ο καθένας προς τη μεριά που θέλει να κλίνουν τα συμπερασματα).
Μαρία, δεν ρώτησα τι μπορεί να ειπώθηκε κατα τη διάρκεια μιας επικοινωνίας. Ρώτησα αν υπήρχε επικοινωνία, ενδιαφέρον.Ε
Ας αφήσουμε τα τυπικά και τις κονσέρβες. Έχουμε μοιραστεί εδω μέσα τόσα πολλά: "σήμερα γεννήθηκε η κόρη μου, ο γιος μου...", "έχασα την μητέρα μου, τον πατέρα μου..." και τόσα άλλα........Γιατί έτσι είναι οι ανθρώπινες σχέσεις. Μοιραζόμαστε, μαλώνουμε, κάνουμε λάθη, προδιδουμε, μετανιώνουμε, ζητάμε συγγνώμη....ΑΓΑΠΑΜΕ!
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Καλα ρε σεις.......τον τελικό δεν το είδατε ?:138:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Εγώ πάλι θεωρώ ότι υπερβαίνεις κάποιο όριο, αν και δεν το κάνεις κακοπροαίρετα.
Τέτοιο ήθος διαχειριστών είναι σε έλλειμμα...:107: και τέτοια pm θέλω να παίρνω άμα το παρακάνω...


...τους στρατόκ@βλους μου μέσα....:116:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.133
Reaction score
20.668
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Ρε τί παθαίνει ο άθρωπος άμα δε δει Ξανθόπουλο στην εποχή του... :114:

 
Last edited by a moderator:

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.776
Reaction score
94.968
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Κομματάρα Ντίνο! :107:
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Ρε τί παθαίνει ο άθρωπος άμα δε δει Ξανθόπουλο στην εποχή του... :114:

Για με ήταν αυτό;
Αν ναι, κρίμα που δε μπορώ να δω το βίντεο. Δεν το εμφανίζει το iPhone.
 
Last edited by a moderator:

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

...θα βάλει και ο Βλάσης κανά μπικίνι και θα το χάσουμε τελείως...:116:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Τζιοβανης:Μια κατηγορια μονος του στους "site leaders";

Μαρία, δεν ρώτησα τι μπορεί να ειπώθηκε κατα τη διάρκεια μιας επικοινωνίας. Ρώτησα αν υπήρχε επικοινωνία, ενδιαφέρον.Ε
Ας αφήσουμε τα τυπικά και τις κονσέρβες. Έχουμε μοιραστεί εδω μέσα τόσα πολλά: "σήμερα γεννήθηκε η κόρη μου, ο γιος μου...", "έχασα την μητέρα μου, τον πατέρα μου..." και τόσα άλλα........Γιατί έτσι είναι οι ανθρώπινες σχέσεις. Μοιραζόμαστε, μαλώνουμε, κάνουμε λάθη, προδιδουμε, μετανιώνουμε, ζητάμε συγγνώμη....ΑΓΑΠΑΜΕ!
Mάλλον δεν έγινα κατανοητή. Μη ανακοινώσιμο δεν είναι μόνο το περιεχόμενο μιας επικοινωνίας, αλλά και η ίδια η πραγματοποίησή της, εφόσον μάλιστα από το στοιχείο αυτό ο ερωτών εμφανώς σκοπεύει να εξαγάγει συμπεράσματα.

Αν εγώ π.χ. απαντήσω ότι επικοινώνησα με το Γιάννη, κατατάσσομαι στους "καλούς φίλους που ενδιαφέρθηκαν", αν πω ότι δεν επικοινώνησα, στους "κακούς φίλους που δεν ενδιαφέρθηκαν". Ε, σε μια τέτοια κατάταξη απλώς δεν επιθυμώ να συμμετέχω, αλλά και ούτε να εξαχθούν συμπεράσματα από την μη επιθυμία μου να συμμετέχω.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.871.638
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top