Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?





Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Αυτό που κάνετε πρέπει να σταματήσει κάποτε. Δεν μπορεί εμείς να μπαίνουμε να πάρουμε μια πληροφορία από το forum κι εσείς να πληρώνετε ο ένας τον άλλον. Πως μπορούν αυτά που γράφετε να χαρακτηρίζονται αξιόπιστα;
Ήμουν έτοιμος να πάρω έναν Audionet, αλλά με αυτά που διαβάζω δεν θα τον πάρω.
 


Μηνύματα
567
Reaction score
373
Αυτό που κάνετε πρέπει να σταματήσει κάποτε. Δεν μπορεί εμείς να μπαίνουμε να πάρουμε μια πληροφορία από το forum κι εσείς να πληρώνετε ο ένας τον άλλον. Πως μπορούν αυτά που γράφετε να χαρακτηρίζονται αξιόπιστα;
Ήμουν έτοιμος να πάρω έναν Audionet, αλλά με αυτά που διαβάζω δεν θα τον πάρω.
:o

Ωχ μας πήραν πρέφα με τα σουβλάκια...:whistling:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905


Αυτό που κάνετε πρέπει να σταματήσει κάποτε. Δεν μπορεί εμείς να μπαίνουμε να πάρουμε μια πληροφορία από το forum κι εσείς να πληρώνετε ο ένας τον άλλον. Πως μπορούν αυτά που γράφετε να χαρακτηρίζονται αξιόπιστα;....
εσένα πουλάκι μου θα σε κεράσω καναβουρι...:rolleyes: :laugh:
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
αφου η σκηνη εγινε 3D με μεγαλυτερο πλατος-υψος
με ποια γυαλια ; :roflmao:

η Χ.Α.
.. τελικα σηκωθηκε απο την καρεκλα η ταλεγε παλι καθιστη ;:p

καλοριζικος ο δανεικος προ.... ΜΗ :)
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
η Χ.Α.
.. τελικα σηκωθηκε απο την καρεκλα η ταλεγε παλι καθιστη ;:p

Η Χ.Α. κατεβαίνει από το ταβάνι, κάνει ένα γρήγορο πέρασμα πάνω από την θέση ακρόασης (βζοοοουυυυυυυυγκ) και επιστρέφει στο κέντρο της σκηνής αλλά ψιλά, πολύ ψιλά, σαν να τραγουδάει από τα κεραμίδια.
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Η Χ.Α. κατεβαίνει από το ταβάνι, κάνει ένα γρήγορο πέρασμα πάνω από την θέση ακρόασης (βζοοοουυυυυυυυγκ) και επιστρέφει στο κέντρο της σκηνής αλλά ψιλά, πολύ ψιλά, σαν να τραγουδάει από τα κεραμίδια.
γατα η Χ.Α . :roflmao:

σαν το γατακι μας τον ΜΗ :laugh:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Το λυπηρό είναι, ότι άσχετοι με τον 2κάναλο ήχο, έχουν και άποψη...:boast:
αναρωτιέμαι πόσο χαμηλά θα πέσει η audio κατηγορία (σε αυτό το φόρουμ) ακόμα...:whistling:
 


Μηνύματα
4.006
Reaction score
3.852
Κώστα Κεφάλι άσε τις κακιούλες και παραδέξου ότι λόγω της αρχιτεκτονικής του συγκεκριμένου συστήματος άνευ ρακ αλλά full pack, δηλαδή δίκην αρθρωμάτων, κάθε παρέμβασις αποτελεί και αναβ´αθμιση.:)

Ούτως πως, την νεχτ ταιμ, η σκηνή θα ανέλθει στην ταράτσα του δίπλα οικήματος θέτοντας ερωτηματικά στους σινεμάκηδες για την ωφελιμότητα του άρτι αφιχθέντος ATMOS.;:beach:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Γιώργο πότε θα κατέβεις προς Αθήνα...:drinks:

Μια ενημέρωση.
Οι ακροάσεις θα συνεχιστούν από την άλλη εβδομάδα...
γιατί έχω ξεφραγκιαστεί από τα κεράσματα / δωροδοκίες...:p :laugh:
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Κώστα Κεφάλι άσε τις κακιούλες και παραδέξου ότι λόγω της αρχιτεκτονικής του συγκεκριμένου συστήματος άνευ ρακ αλλά full pack, δηλαδή δίκην αρθρωμάτων, κάθε παρέμβασις αποτελεί και αναβ´αθμιση.:)

Ούτως πως, την νεχτ ταιμ, η σκηνή θα ανέλθει στην ταράτσα του δίπλα οικήματος θέτοντας ερωτηματικά στους σινεμάκηδες για την ωφελιμότητα του άρτι αφιχθέντος ATMOS.;:beach:
κανω και λιγη πλακα βρε...:p

παιζει καλα ο ΜΗ αλλα ως εκει μην τρελαθουμε κιολας...


αυτο που βοηθησε τον ΜΗ χωρις να το ξερει και αυτος... ειναι ο χωρος του (οταν εγινε η κατασκευη του πριν χρονια) που ειναι απο alfa blok και του εδωσε αυτην την ελαστικοτητα στον ηχο απο χαμηλα ως ψηλα......

εχει καποια θεματακια αλλα αφου του αρεσει τι μας νοιαζει.:D

αν φαω σουβλακια κ.λ.π. θα πω τα καλυτερα :roflmao:
 
Last edited:

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.819
Reaction score
11.093
Α, ενταξει τωρα, ελεγα και εγω! Και ημουν ετοιμος να κατηφορισω για να τσεκαρω, μετα λεισερομετρου, ποσο ψηλα την εχει.
 


Y

Yiannis_B

Guest
Μια ενημέρωση.
Οι ακροάσεις θα συνεχιστούν από την άλλη εβδομάδα...
γιατί έχω ξεφραγκιαστεί από τα κεράσματα / δωροδοκίες...:p :laugh:
Κρίμα...θα σε γνώριζα και στην Αννούλα που με έχει φάει να τ'ακούσει το σύστημα.. :rolleyes:

...φεύγει σε 2 μέρες για δουλειές. :roflmao:

 
Last edited by a moderator:



Staff online

  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.768
Μηνύματα
2.875.235
Members
37.947
Νεότερο μέλος
ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
Top