Μιλώντας για τις κεφαλές των πικάπ μας, σχόλια, φωτό κλπ.

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
σε ευχαριστω. λεω να παρω την shure να την ακουσω με την βελονα της και μετα να τσιμπησω και την jico sas. φανταζομαι οτι δεν ειναι δυσκολο να προσαρμοσω την sas πανω στην shure
καλή κίνηση!
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.891
Reaction score
28.649
Καλώs σαs βρήκα ! Νέοs στην παρέα σαs καί με πρόβλημα στο πικάπ μου εδώ και αρκετό καιρό . Έχω ενα Technics SL QX300 kαι μου έσπασε η βελόνα . Η κεφαλή ειναι μαμά . Γράφει επάνω στην βελόνα P 33 σε γκρί χρώμα άν αυτό λέει κάτι . Λόγο ανεργίαs ψάχνω μεταχειρισμένη βελόνα ή όποια άλλη λύση . Είμαι στήν Αθήνα . Ευχαριστώ εκ των προτέρων . Αν έγραψα σε λάθοs μέροs , χίλια συγνώμη .
 




Μηνύματα
135
Reaction score
263
Άλλη μια jvc z1-s και στο εδω setup, υπό τις συμβουλές του Vasilis M ;) ανακαλωδίωση Cardas στον βραχίονα, και απο χτες οπου ηρθε η jvc έγιναν οι πρώτες ακροάσεις. Με βελόνα για αρχη μια καινουργια Pfeifer SGA12073, οι πρώτες εντυπωσεις απλά θετικότατες και αναμένεται με αγωνία η jico SAS. Που λογικα θα μεταμορφώσει την ολη εικονα. :)
 

Attachments





Μηνύματα
447
Reaction score
189
Eχω μια oyster - sumiko καινουργια στο κουτι της ας μου στειλει pm ( gift for the new year).
kαλησπερα , λογο οτι καποια μελη μου εστειλαν pm για το προηγουμενο post μου δεν τη πουλω ειναι προσφορα για τον φιλο emmanouil 1964 (ανεργος) μουσικοφιλος ας μου στειλει pm η ττηλ. 6977070266 με γνωριζει .
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.956
Reaction score
20.473
Είσαι ένας μικρός θεούλης. Μπράβο σου για την προσφορά!
 


jnk

Μηνύματα
100
Reaction score
84
Την πηρα τα Χριστουγεννα, ως καβαντζα της MC μου - Bluelectric Virus (http://axissaudio.com/component/virus/).
Με βαση τις εως τωρα επιδοσεις της και τον αναλυτικο αλλα συναμα "αερινο" της ηχο, δεν τη βλεπω να βγαινει συντομα. Εως και καθολου...
Goldnote Bobolino.jpg
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.891
Reaction score
28.649
Καλημέρα .
Χθέs παρέλαβα το δώρο ( μιά ολοκαίνουργια , oyster - sumiko ) από τον Κ. Γίώργο .

G.Ra

Είναι ο Άνθρωποs γιά μένα που απο την στιγμή που τον γνώρισα ακούω καλά , μα πάρα πολύ καλά , στο σπίτι μου !

Τον Ευχαριστώ απο καρδιάs .
 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.916
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top