Bullying (Kii Audio Three)

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί σώνει και καλά πρέπει η αγορά ηχείων (και άλλων μηχανημάτων) στο χόμπι μας να παρομοιάζεται με άσχετα πράγματα. (Το παρομοιάζει) με γυναίκα ο ένας, με οδήγηση αυτοκινήτου ο άλλος...
Δεν ξέρω τι λέτε πάντως στις εκθέσεις μοντέλα τα παρουσιάζουν ,μάλλον μένει στο υποσυνείδητο.:prankster:
 
  • Like
Reactions: vet

Κ

κιμωνhifi

Guest
Οπότε φίλε gonis περιμένουμε τις εντυπώσεις σου όταν με το καλό στα "στήσεις". Και αν είναι δυνατόν μία σύγκριση με τα προηγούμενα.
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.648
Κάποιος πρέπει να σε συγχίσει για τα καλά. Να ξαναβρείς την φόρμα σου. :rolleyes: :roflmao::laugh::lol:
Ο ζαπ. Μόνο αυτός μπορεί.
Πέντε μήνες ένα ντιελσιπι...
[DOUBLEPOST=1471198545][/DOUBLEPOST]
ποια ηταν η προσφορα ? :idk:
Ένα χέρι κι ένα νεφρό.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.648
Λίαν συντόμως πάντως, καθως φτάσαμε στις απειλές, θα θας έχω φουλ ριβιου από ντιελσιπι.

Αυτό: (για όσους δε το γνωρίζουν)

http://www.hypex.nl/product/2012-11-23-14-16-32/dlcp.html

Διαβάστε τα βασικά, σας δίνω λίγο χρόνο. Όχι τίποτε άλλο, δε θα καταλαβαίνετε τι γράφω..

Στέι τιούντ.. ;)
 




I

iason

Guest
Δεν τα άκουσα ούτε τα είδα γιατί δεν υπήρχαν ούτε σε στατική επίδειξη οταν τα παράγγειλα.
Το προηγούμενο σετ ηταν too much για τον χωρο μου και έφυγε πριν επιλέξω τα συγκεκριμένα.
Βάλε και τον τίτλο του thread και έχεις μια πλήρη απάντηση ;)
Αγαπητέ φίλε εκτος απο τα καλοριζικα που θα ηθελα να σου ευχηθω ,θα ηθελα να τονισω ποσο σημαντική θα ειναι η γνωμη σου και οι εμπειρίες που θα αποκομισεις απο το καινουργιο σου συστημα οταν με το καλο θα είναι ετοιμο.
Φυσικά θα περιμενουμε την ειλικρινή σου γνωμη και φυσικά την συγκριση του πριν με το τώρα.:idk:
Σου ευχομαι να τα απολαυσεις με υγεία :drinks:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
μπα εγω το νεφρο το δινω χαλαρα...ετσι κ αλλιώς ειναι κατεστραμμένο...
υπαρχει τηλ αντιπροσωπου ? να ρωτησω ποσο παει το νεφρο?
Θα τα βρεις στο site της athensproaudio. Γύρω στα €9500-€10000.

gonis: καλορίζικα και καλοάκουστα! Εύχομαι το ηχητικό σου ταξίδι να ολοκληρωθεί με τα kii audio.
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Δηλαδή ρε παιδιά τώρα περιμένετε να σας πει πως παίζουν; Από τώρα σας λέω ότι είναι κουφός και αυτά που άκουγε με τα μαγκ ήταν αλλά αντί άλλων σε σχέση με αυτά που ακούγαμε εμείς. Οπότε δεν θα βγει άκρη...
Σας χάλασα την αναμονή;;;
Α ρε έαρ τζάμπα γράφεις...
Ο Χατζησταμου σας κάλυψε;
Έγραψε πως το μπάσο σβηνει σαν να είναι ο χώρος studio. Μπορεί ένα ηχείο να έχει επίδραση στο σβήσιμο του μπάσου; Άντε για πάμε γερά....
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.648
..θα ηθελα να τονισω ποσο σημαντική θα ειναι η γνωμη σου και οι εμπειρίες που θα αποκομισεις
Εγώ πάλι, θα ήθελα να τονίσω πόσο ασήμαντη θα είναι η γνώμη του γκονη καθώς και οι εμπειρίες του.

Ποιος είναι ο γκονης ρε, που έγινε ξαφνικά τόσο σημαντική μη χε η γνώμη του;

(Απάντηση: είναι ένας φίλος μας!)

Χαχαχαχα, πλάκα έχει ρε βετ, αλλά ας τα ξαναπω: ο γκονης είναι και γαμώ τα παιδιά κι έκανε μία εξαιρετική αγορά διότι αγόρασε ένα εξαιρετικό τεχνολογικό αριστούργημα, με πολλαπλές πρωτοπορίες και αδιαμφισβήτητα ορθές πρακτικές στην υλοποίησή του, από ένα βαθύ γνώστη του αντικειμένου. Η γνώμη του όμως για τον ήχο των κιι, είναι εντελώς ασήμαντη και άχρηστη για όλους, ισως και για τον ίδιο του τον εαυτό.

Εύχομαι όμως, να τον συνηθίσει τον ήχο των κιι, και σιγά σιγά να του αρέσει κιόλας. Ευχάριστο για τον εαυτό του, θα είναι να του αρέσει εξ'αρχης ο ήχος των κιι. Δύσκολο μεν, αλλά όλα μπορεί να συμβούν, ας μην είμαστε απόλυτοι.

Για να το πάω παραπέρα, αν του αρέσει πολύ ο ήχος των κιι, δεν έχει σημασία για κανέναν άλλο, όπως δεν έχει σημασία για κανέναν άλλο αν δε του αρέσει ο ήχος των κιι, είναι ρε παιδάκι μου σα να δοκιμάζει ένας φίλος σου για πρώτη φορά κόκκινο χαβιάρι, και να σου λέει ότι του άρεσε ή ότι ήταν αηδία, αυτό δεν έχει σημασία για σένα, γιατί εσένα μπορεί να σου αρέσει το χαβιάρι ή να ξερνας στη μυρωδιά του και μόνο. Κι όλα αυτά, δεν έχουν καμιά σημασία για το ίδιο το χαβιάρι, το οποίο είναι αφρός, κριμ ντε λα κριμ.

Οπότε, για να το πάω όσο πέρα πάει, προφανώς δεν έχει σημασία ούτε η δική μου η γνώμη για τον ήχο των κιι, ούτε του Χατζησταμου, ούτε του μπρουνο. Παράλληλα, δεν έχει σημασία αν του μπρουνο του αρέσει το χαβιάρι, δε το σκέφτομαι όταν ψωνιζω χαβιάρι.. Τι εχει σημασία ομως; Τα ρημαδια τα πι ντι εφ. Αυτά δεν είναι γνώμες ή απόψεις ή εμπειρίες, είναι η αποτύπωση της πραγματικότητας.

Όμως γω είμαι γραφικός. Στριμεναντερο. Νταξ. Αλλά θα λέω την πικρή αλήθεια, είτε σας αρέσει, είτε όχι. Διότι, απλώς αδιαφορώ για το τι σας αρέσει, και δε κάνω διακρίσεις, αδιαφορώ και για τι αρέσει σε μένα. ;)

Α βγάλε άκρη. :dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
...
Σας χάλασα την αναμονή;;;
Α ρε έαρ τζάμπα γράφεις...
Ο Χατζησταμου σας κάλυψε;
Έγραψε πως το μπάσο σβηνει σαν να είναι ο χώρος studio. Μπορεί ένα ηχείο να έχει επίδραση στο σβήσιμο του μπάσου; Άντε για πάμε γερά....
Ώρα είναι τώρα,να εγκαλούσε κάποιος τον αντιπρόσωπο επειδή -υποτίθεται- θα προπαγάνδιζε ο δεύτερος σύστημα ηχείων που θα εμφάνιζε...υπεραπόσβεση.:lolsign:
 
  • Like
Reactions: vet


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Το κόκκινο δεν είναι χαβιάρι, είναι αυγά (roe) σολωμού και χαρακτηρίζεται σαν "υποκατάστατο χαβιαριού". :p
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.039
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top