Κασέτες

Μηνύματα
106
Reaction score
4
Kαλησπέρα σε όλους !
Bρε παιδιά ξέρει κανένας που μπορώ να βρω από κάπου ξεχασμένες κασέτες άδειες σφραγισμένες ??
Kύριος χρωμίου και μετάλλου (αλλα όχι να μας γδάρουν σε τιμή :) )!
H μονες που κυκλοφορούν είναι η maxell ur αλλα είναι χαλια ποιοτικά ! Μονο αυτές έχουν μεινει στο εμπόριο .
Να πω πως είμαι από θεσσαλονίκη οποτε κάποιος αν ξέρει.
Ελπίζω να έγραψα το θέμα στη σωστή κατηγορια :)
 

Μηνύματα
40
Reaction score
10
Εχω THAT'S .
EM-X 60 10 τεμαχια
EM-X 90 20 τεμάχια
MRX-60 PRO 40 τεμάχια
SUONO 60 10 τεμάχια
SUONO 90 5 τεμάχια

Ολες ειναι σφραγισμένες στην αρχική τους συσκευασία σε κούτες των 10 τεμαχίων εκτός των SUONO που είναι σε συσκευασία πέντε τεμαχίων.
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
...υπαρχει ενα δισκαδικο στη Λαρισα το οποιο εχει τις περισσοτερες γνωστες μαρκες, νορμαλ, χρωμιου, μεταλλου, εαν θυμαμαι καλα προς 3€ τη μια, ( προσφατα αγορασα μερικες χρωμιου). Καινουριες εννοειται..
 

Μηνύματα
106
Reaction score
4
Εχω THAT'S .
EM-X 60 10 τεμαχια
EM-X 90 20 τεμάχια
MRX-60 PRO 40 τεμάχια
SUONO 60 10 τεμάχια
SUONO 90 5 τεμάχια

Ολες ειναι σφραγισμένες στην αρχική τους συσκευασία σε κούτες των 10 τεμαχίων εκτός των SUONO που είναι σε συσκευασία πέντε τεμαχίων.
Εχω THAT'S .
EM-X 60 10 τεμαχια
EM-X 90 20 τεμάχια
MRX-60 PRO 40 τεμάχια
SUONO 60 10 τεμάχια
SUONO 90 5 τεμάχια

Ολες ειναι σφραγισμένες στην αρχική τους συσκευασία σε κούτες των 10 τεμαχίων εκτός των SUONO που είναι σε συσκευασία πέντε τεμαχίων.
Πρώτη φορα ακούω αυτή τι μάρκα !
Tις MRX-60 pro 10 τεμάχια και τις SUONO 90 5 τεμάχια που είναι ποσο τις πουλάς ?
[DOUBLEPOST=1499407139][/DOUBLEPOST]
...υπαρχει ενα δισκαδικο στη Λαρισα το οποιο εχει τις περισσοτερες γνωστες μαρκες, νορμαλ, χρωμιου, μεταλλου, εαν θυμαμαι καλα προς 3€ τη μια, ( προσφατα αγορασα μερικες χρωμιου). Καινουριες εννοειται..
Α μια χαρά ! Μπορείς να μου πεις ποιο είναι ? Αν και βρήκα 2 στο internet ελπίζω νάνε ένα από αυτά ! :)
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Πρώτη φορα ακούω αυτή τι μάρκα !
Tις MRX-60 pro 10 τεμάχια και τις SUONO 90 5 τεμάχια που είναι ποσο τις πουλάς ?
[DOUBLEPOST=1499407139][/DOUBLEPOST]
Α μια χαρά ! Μπορείς να μου πεις ποιο είναι ? Αν και βρήκα 2 στο internet ελπίζω νάνε ένα από αυτά ! :)
Καλημερα. Δε νομιζω να ειναι στο internet αυτος. Εαν βρηκες σ' αυτη την τιμη καλως, εαν οχι πες μου να σου δωσω το τηλ να μιλησεις μαζι του..
 

Μηνύματα
106
Reaction score
4
Καλημερα. Δε νομιζω να ειναι στο internet αυτος. Εαν βρηκες σ' αυτη την τιμη καλως, εαν οχι πες μου να σου δωσω το τηλ να μιλησεις μαζι του..
Tον βρήκα ! έχει όντως ποικιλία από κασέτες. Mετάλλου κασέτα 3.50 euro !!! τζαμι παρήγγειλα 6 .
Tώρα αν και του anton1383 είναι σε normal τιμές θα πάρω και από εκείνον αυτές που ρώτησα ποιο πάνω ! Ειδάλλως θα παραγγείλω μεγαλύτερη ποσότητα από αυτόν απο λαρισα που με είπες και πήρα τις 6 !
Thnx για την βοήθεια Νικο !
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
...ειναι στο internet; δεν του το ειχα! Τι μαρκες εχει; maxell, TDK σιγουρα, αλλες;
 


Μηνύματα
1.169
Reaction score
185
...ειναι στο internet; δεν του το ειχα! Τι μαρκες εχει; maxell, TDK σιγουρα, αλλες;
Ίσα ισα maxell-TDK δεν έχει (από μετάλλου, χρωμίου) από ότι γνωρίζω. Μόνο κάτι THATS AS-iv μετάλλου και ASii χρωμίου και κάτι από SONY CD-ii χρωμίου
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Ίσα ισα maxell-TDK δεν έχει (από μετάλλου, χρωμίου) από ότι γνωρίζω. Μόνο κάτι THATS AS-iv μετάλλου και ASii χρωμίου και κάτι από SONY CD-ii χρωμίου
Πριν απο ενα μηνα τις αγορασα. Ραφι ολοκληρο ειχε με TDK και maxell, 60αρες, 90 αρες..οτι θελεις. Και οχι μονον αυτες..
[DOUBLEPOST=1499423098][/DOUBLEPOST]...εκτος εαν δε μιλαμε για το ιδιο καταστημα..
 

Attachments


Μηνύματα
106
Reaction score
4
Eχει πολλές ναι και σε διαφορες μάρκες ! Στις χρωμίου και μετάλλου που έψαχνα είχε σε μάρκα denon sony thats. Για απλές δεν ρώτησα όπου εκεί λογικά θα είχε και σε άλλες μάρκες !
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Εχω την εντυπωση word1983 οτι μαλλον μιλαμε για διαφορετικο ανθρωπο. Αυτος που εγω εννοω ειχε και τις προαναφερομενες, και πολλες αλλες, σε πολυ μεγαλο αριθμο. Καπου ειχα μα καρτα του, θα τη βρω και θα το γραψω εδω, και για τον Dimpas που ενδιαφερθηκε. Αφου βρηκες, οκ...
 

Μηνύματα
106
Reaction score
4
Εχω την εντυπωση word1983 οτι μαλλον μιλαμε για διαφορετικο ανθρωπο. Αυτος που εγω εννοω ειχε και τις προαναφερομενες, και πολλες αλλες, σε πολυ μεγαλο αριθμο. Καπου ειχα μα καρτα του, θα τη βρω και θα το γραψω εδω, και για τον Dimpas που ενδιαφερθηκε. Αφου βρηκες, οκ...
Ναι αν βρείς την κάρτα του βάλε το τηλέφωνο του εδώ να πάρουμε όσοι ενδιαφερόμαστε :) .
Bρήκα ναι αλλα θα ήθελα καλύτερα να βρω και μάρκας tdk η maxell :)
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Ναι αν βρείς την κάρτα του βάλε το τηλέφωνο του εδώ να πάρουμε όσοι ενδιαφερόμαστε :) .
Bρήκα ναι αλλα θα ήθελα καλύτερα να βρω και μάρκας tdk η maxell :)
Οκ. Εαν δε τη βρω θα περασω απο το καταστημα του...
 

Μηνύματα
106
Reaction score
4
Οκ. Εαν δε τη βρω θα περασω απο το καταστημα του...
Nάσε καλά φιλε μου Νικο ! θα σου ήμουν και εγώ αλλα και πόλις κόσμος ευγνώμων που ψάχνει κασέτες χρωμίου και μετάλλου !
Aναμμένο με ανυπομονησία :)
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
...μολις πεταχτηκα απο κει. Ειχατε δικιο παιδια, για το ιδιο προσωπο προκειται. Δυατυχως, οπως ειπατε, δεν εχει πλεον TDK και maxell.
Υπαρχει και ενας αλλος ομως εκει κοντα, ηταν κλειστος σημερα, θα περασω αυριο το πρωι και θα ενημερωσω..
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
..οπως και να 'χει, Χρηστος Πετροπουλος ειναι το ονομα του, και το τηλ του ειναι: 2410-285368.
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Λάρσα ! ! !
Υes!!! LARSSA!
[DOUBLEPOST=1499453448][/DOUBLEPOST]..με "ρεγουλα" Dimpas, δεν τοχει σε τιποτα απο 3 € να τις παει....50 € το κομματι..
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.288
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top