Ζητηση Xtz A100 D3

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Ζητηται ο ενισχυτης του τιτλου θα προτιμηθει ο λευκος με τα μαυρα πλαινα!
 
  • Like
Reactions: PPG



papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
τον εδωκες ....και τον αποζητας ...πίσω??? :)
Καλησπερα εγω τον ειχα δωσει τον δευτερο μηνα το μπασο του ηταν ασθενικο και τα μεσαιοψηλα του θολα τουλαχιστον στο δικο μου συστημα δεν ματσαρε!

Η αγγελια ειναι για φιλο εκτος σαιτ τον ακουσε λεει με ενα ζευγος chario syntar και επαθε σοκ ξερω γω τι να πω.
 


Μηνύματα
301
Reaction score
117
Καλησπερα εγω τον ειχα δωσει τον δευτερο μηνα το μπασο του ηταν ασθενικο και τα μεσαιοψηλα του θολα τουλαχιστον στο δικο μου συστημα δεν ματσαρε!

Η αγγελια ειναι για φιλο εκτος σαιτ τον ακουσε λεει με ενα ζευγος chario syntar και επαθε σοκ ξερω γω τι να πω.
Το μπάσο του είναι τόσο όσο πρέπει.
Ασθενικό δεν τον λες καθόλου.
 

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
b
Το μπάσο του είναι τόσο όσο πρέπει.
Ασθενικό δεν τον λες καθόλου.
Βαλτου διπλα του ενα σετ harman kardon προAP2500 τελικουPA2400 οπως εβαλα εγω και θα δεις τη σημαινει ασθενικο, ειπα πιο πανω ισως να μην ματσαρε με το δικα μου συνοδα ακομα και με τον πατριωτη του CAV-A10 η διαφορα ηταν αισθητη
δεν λεω ομως οτι ειναι κακο ενισχυτικο!

Και να σε ενημερωσω οτι εγω προσωπικα ειμαι φαν του china audio κατοχος 3 cav a8-a10a12 ενος xindak και του ΧΤΖ που περασε απο τα χερια μου ομως αν αυτο το μηχανακι δεν αρεσε σε μενα δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλο ετσι για τα λεφτα του respect απο μενα απλα εμενα δεν μου εκατσε!

Φιλος με τα chario που τον ψαχνει πινει λεει νερο στο ονομα του.
Εντυπωση παντως μου εκανε τοτε οτι τα 50 βατ που ειχε σε ταξη A στο χιλιαρικο ηταν αρκετα αλλα ενισχυτικα θυμαμαι ηταν στα 20-30 βατ οπως και οτι ζεσταινοταν ακομα και σε μικρες εντασεις υπερβολικα.
 


papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Σε ταξη Α τηγανιζες αυγα.
To θυμαμαι φιλε γιαννη στην αρχη οταν τον ειχα φερει σπιτι την ψιλοακουσα λεω πρεπει να εχει θεμα το μηχανημα αλλα μετα απο ψαξιμο σto internet ηρεμησα,

Φαση εχει οτι μολις φτασει 55 βαθμους αλλαζει μονος του απο ταξη Α σε ΑΒ οπου κρυωνει σε ενα 10λεπτο.
 
Last edited:

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
Ναι, αλλά από πότε τα ΧΤΖ γίνανε κινέζικα;;;
Αφού Σουηδικά είναι...
Με αυτή τη λογική, και τα iPhone καρακινεζιές είναι... (που είναι... :roflmao: )

*** Άμα βρείς κανέναν σε καλή τιμή, θέλω κι εγώ έναν! :D
 

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Nομιζω ειναι σουηδικα με υλοποιηση στην κινα οπως και τα advance γαλλικα αλλα υλοποιηση κινα αν κανω λαθος διορθωστε με.
 

sterkon

Τελεοράσεις!
Μηνύματα
982
Reaction score
1.616
Ναι, αλλά το 90% (λέμε τώρα) της παγκόσμιας παραγωγής ηλεκτρονικών, κατασκευάζεται στην Κίνα. Το υπόλοιπο στην Ταιβάν και στη Μαλαισία... Με εξαίρεση τα IPhone, ότι κινέζικο πληρώνεις, παίρνεις... :D
Κι ύστερα, δε νιώθεις καλύτερα να ξέρεις ότι αγοράζεις μηχάνημα συναρμολογημένο από τα χεράκια μιας από τα εκατομμύρια κινεζούλες :tongue:απόφοιτους των κινεζικών Πολυτεχνείων;
Προτιμάς τα τίμια ροζιασμένα χέρια μιας ταχύρυθμα εκπαιδευμένης μουστακαλούς φράου, που τα προηγούμενα της ένσημα τα κόλλησε ως καλλιεργήτρια κολοκύθας και μπρόκολου;;; :o
[DOUBLEPOST=1510692553][/DOUBLEPOST]Σόρρυ, μου διέφυγε ότι βρίσκομαι σε αγγελία, αλλά εξαιρουμένων κάποιων προιόντων επιπέδου Νάγκρα, Αγιόν κλπ, μπορεί κανείς να πει ότι όλα τ' άλλα κινέζικα είναι... Εκτός απ' τα ηχεία που είναι χοντροδουλειά και φτιάχνουν όλοι! Άλλωστε το ηχείο είναι 90% θέμα σχεδιαστή (και του πόσα τον αφήνουν να ξοδέψει). :drinks:
 

Μηνύματα
301
Reaction score
117
Κινέζικο ξεκινέζικο πολύ καλά παίζει.
Καλή κατασκευή.
Kαι τα b&w 805N μια χαρά τα οδηγεί,έχει και αρκετά ρεύματα(βασικό) ο ενισχυτής.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top