Σταδιακή αναβάθμιση ηχοσυστήματος (dimifoot)



Μηνύματα
3.676
Reaction score
5.520
Ναι. Θα σου πάρει αμοιβή εναν πνεύμονα.
Καλο ακουγεται.... η κατασταση ειναι win win. Θα παρω και την stewart, θα βγω και σε αναπηρικη συνταξη με τοσα οργανα να υπολειτουργουν
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Καλο ακουγεται.... η κατασταση ειναι win win. Θα παρω και την stewart, θα βγω και σε αναπηρικη συνταξη με τοσα οργανα να υπολειτουργουν
Eυκαιρία να κάνεις και παρουσίαση στο αντίστοιχο νήμα.:D
 

Μηνύματα
3.676
Reaction score
5.520
Eυκαιρία να κάνεις και παρουσίαση στο αντίστοιχο νήμα.:D
Θα βαζω και φωτο διπλα απο το καθε κομματι του ht με τις τομες απο τα χειρουργεια που εκανα και θα εξηγω ποιο οργανο εδωσα για να παρω το καθε τι
[DOUBLEPOST=1512311241][/DOUBLEPOST]
Θα βαζω και φωτο διπλα απο το καθε κομματι του ht με τις τομες απο τα χειρουργεια που εκανα και θα εξηγω ποιο οργανο εδωσα για να παρω το καθε τι
Παλι καλα σκει που μενω τωρα δε χωραει πανω σπο εκατο ιντσες οθονη οποτε δε μου μπαινουν ακομα ιδεες για stewart ( οταν τη κανω την αγορα θα ειναι μια και καλη)
 


Μηνύματα
600
Reaction score
880
το μπερδεψες..!!!
....εγω ρωτησα αν του λειπει φως :)

......θεωρω οτι για 100" ειναι μια χαρα ο προβολεας και για ψευδο4κ δεν χρειαζοταν να παρει οθονη με gain ......βεβαια περι ορεξεως σουτζουκακια :D

κατα τα αλλα ειναι εξαιρετικη οθονη...;)

Τα ίδια ελεγα και εγω μέχρι που άναψε ο 9300 και κατάπια την γλώσσα μου
Η εικόνα είναι βάλσαμο για τα μάτια και ούτε μου φάνηκε οτι "πήρε" φως.
Τα τελικά συμπεράσματα οταν ανέβει ο Μανώλης και τα ρυθμίσει οπως πρέπει, αφου του την κατεβάσω 7 πόντους για να μην γίνει διάσημος:p....... ο Ντιμιφουτης
 


Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
Τα ίδια ελεγα και εγω μέχρι που άναψε ο 9300 και κατάπια την γλώσσα μου
Η εικόνα είναι βάλσαμο για τα μάτια και ούτε μου φάνηκε οτι "πήρε" φως.
Τα τελικά συμπεράσματα οταν ανέβει ο Μανώλης και τα ρυθμίσει οπως πρέπει, αφου του την κατεβάσω 7 πόντους για να μην γίνει διάσημος:p....... ο Ντιμιφουτης
καλε δεν ειπαμε οτι θα στραβωθει απο το φως :D
 













Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.855
Μηνύματα
2.878.860
Members
37.955
Νεότερο μέλος
Audio Profes
Top