Σταδιακή αναβάθμιση ηχοσυστήματος (dimifoot)

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.424
Reaction score
79.741
Καλες ακροασεις και θελουμε review μολις μπορεσεις !!!
Θα περιμένουμε το στρώσιμο, και μετά βλέπουμε για review.

Επίσης θα περιμένω το κεντρικό απο ΗΠΑ, και κάποιες αλλαγές στον χώρο για λεπτομερή ισοστάθμιση. Μέχρι τότε θα κάνω μια στο αυτόματο.

Παω σπίτι σιγά σιγά, εχω πει την γραμματέα να μην βάλει αλλους ασθενείς για σήμερα :D
 





Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Θα περιμένουμε το στρώσιμο, και μετά βλέπουμε για review.
Επίσης θα περιμένω το κεντρικό απο ΗΠΑ, και κάποιες αλλαγές στον χώρο για λεπτομερή ισοστάθμιση. Μέχρι τότε θα κάνω μια στο αυτόματο.
Παω σπίτι σιγά σιγά, εχω πει την γραμματέα να μην βάλει αλλους ασθενείς για σήμερα :D
Καταρχάς καλορίζικα - τώρα που επισημοποιήθηκε με τα φωτογραφικά ντοκουμέντα - και μακροημερεύσιμα στην κατοχή σου.
Κατά βάθος...ασυγχώρητος που δεν προμηθεύτηκες επτάρια για περιφερικά...:lolsign:
Αν περιμένεις για ολοκληρωτικό στρώσιμο ακόμα και στις αναρτήσεις των ακτινοβολητών προτού προβείς σε κατάθεση εντυπώσεων,τότε το αναγνωστικό κοινό θα την έχει...πατήσει.Τα Triton φανέρωσαν τη βέλτιστη απόδοση ύστερα από αρκετόν καιρό - χωρίς να λογαριάζεται πιθανότητα εγκλιματισμού,αφού δεν ερχόμουν ο ίδιος σε καθημερινή ακροαματική επαφή με το ηχείο...

Πρόσεχε επίσης την ευθυγράμμιση των μονάδων AMT ως προς το ύψος των αυτιών του καθήμενου στη θέση ακρόασης.

Ήταν τέλος ορθή η υπογραμμισμένη ενέργεια από μέρους σου,αφού αρκούν εξάλλου οι εδώ παρόντες...΄΄ασθενείς΄΄:roflmao:
(χωρίς να εξαιρείται ο εαυτός μου από το χιουμοριστικό σχόλιο)
 

Μηνύματα
3.668
Reaction score
5.504
Καταρχάς καλορίζικα - τώρα που επισημοποιήθηκε με τα φωτογραφικά ντοκουμέντα - και μακροημερεύσιμα στην κατοχή σου.
Κατά βάθος...ασυγχώρητος που δεν προμηθεύτηκες επτάρια για περιφερικά...:lolsign:
Αν περιμένεις για ολοκληρωτικό στρώσιμο ακόμα και στις αναρτήσεις των ακτινοβολητών προτού προβείς σε κατάθεση εντυπώσεων,τότε το αναγνωστικό κοινό θα την έχει...πατήσει.Τα Triton φανέρωσαν τη βέλτιστη απόδοση ύστερα από αρκετόν καιρό - χωρίς να λογαριάζεται πιθανότητα εγκλιματισμού,αφού δεν ερχόμουν ο ίδιος σε καθημερινή ακροαματική επαφή με το ηχείο...

Πρόσεχε επίσης την ευθυγράμμιση των μονάδων AMT ως προς το ύψος των αυτιών του καθήμενου στη θέση ακρόασης.

Ήταν τέλος ορθή η υπογραμμισμένη ενέργεια από μέρους σου,αφού αρκούν εξάλλου οι εδώ παρόντες...΄΄ασθενείς΄΄:roflmao:
(χωρίς να εξαιρείται ο εαυτός μου από το χιουμοριστικό σχόλιο)
Στο μυαλο μου αυτα τα ηχεια τα εχω σαν ενεργα για καποιο λογο.... οταν ηταν να αγορασω ημουν σχεδον ετοιμος να τα παρω και τελευταια στιγμη προεκυψε μια ευκαιρια σε μτχ, οποτε μου εχουν μεινει κρυφος ποθος :lolsign:
Αυτο που γραφεις τωρα οτι αργησαν πολυ να στρωσουν τα τριτον το ελεγαν ολοι στα φορουμ.... οποτε καλα Χριστουγεννα το βλεπω να ερχεται το review :D
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.721
Reaction score
10.537
Σε μια βδομάδα έτοιμα θα είναι.
Θα βάλει ροζ θόρυβο από την γεννήτρια του REW όταν θα λείπει και θα τα στρώσει μια χαρά.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.424
Reaction score
79.741
Κατά βάθος...ασυγχώρητος που δεν προμηθεύτηκες επτάρια για περιφερικά...:lolsign:
Μη γελάς καθόλου.
Παίζει το σενάριο του χρόνου να πανε τα Aon3 για Back Surround, και να πάρω τα Triton Seven για Surround. ;)
 



Μηνύματα
428
Reaction score
379
Μη γελάς καθόλου.
Παίζει το σενάριο του χρόνου να πανε τα Aon3 για Back Surround, και να πάρω τα Triton Seven για Surround. ;)
Δηλαδή σε ένα μήνα. Υπομονή.
Σε κάθε περίπτωση καλοριζικα και καλοακουστα.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Μια φορα ενας γνωστος συμφορουμιτης ειχε πει
Αργείς χαρακτηριστικά
εδα κι εμεις περιμενουμε μια μερα για να βγουνε απ' τη κουτα ...
εκτος κι αν εχουν ηδη βγει ,αλλα υπαρχει μπερδεμα με αυτη τη φουστανατη σιτα - υφασμα - πως το λενε ...
:drinks:
 

A

AKARL

Guest
Καλησπέρα ντήαρ ντόκτορ. :hi:

Εύχομαι ατελείωτες στιγμές αβου μπλιςς με τα καινούργια σου μωρά! :party::dance2::dance::dance2::party:

Η κίνησή σου, σε αφτούς τους χαλεπούς και γκρίζους καιρούς, λόγω της αισιοδοξίας που αποπνέει αξίζει επιβράβευσης με αφτό το μετάλιο:



Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιποι ... :drinks:

Μήπως έχουν ωριμάσει πλέον οι συνθήκες αφτό
να αντικατασταθεί από αφτό

;

Επίσης, μήπως πρέπει να επανέλθει ο προσδιοριζμός Certified Golden Ear; Μόλις τον κέρδισες επάκσια!

Εαν συμφωνείς θα παρακαλούσα να επιληφθεί του θέματος ο Expert Ass. προκειμένου να μην ταλαιπωρούμε τους χαρντ γουόρκινγκ μόντζ! :help:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.426
Reaction score
74.809
Εαν συμφωνείς θα παρακαλούσα να επιληφθεί του θέματος ο Expert Ass. προκειμένου να μην ταλαιπωρούμε τους χαρντ γουόρκινγκ μόντζ! :help:
Μόνο οι διαχειριστές κι εγώ μπορούμε να κάνουμε τέτοιες αλλαγές. ;):p
 







Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.636
Μηνύματα
2.870.355
Members
37.924
Νεότερο μέλος
daemon76
Top