Black, Death & Extreme metal

Sleep

Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Μηνύματα
686
Reaction score
2.675
Οι Carcass το 1993 είχαν κυκλοφορήσει όλες τις δισκάρες τους και δεν ήταν παγκοσμίως άγνωστοι.

Μόλις είχε βγει το Heartwork το για πολλούς καλύτερο album τους.

 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
(σε style ινδικού mantra) Δεν ακούω, δεν ακούω, δεν ακούω, δεν ακούω...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350



Manes - Min trone star til evig tid (1999) Norway.



- Uten Liv Ligger Landet Øde

Το άκουσα το απόγευμα. Έκανα αρκετή ώρα να βγω από την τρύπα που κρύφτηκα... Ήθελα να σιγουρευτώ ότι είχε τελειώσει.:unsure::unsure:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Το άκουσα το απόγευμα. Έκανα αρκετή ώρα να βγω από την τρύπα που κρύφτηκα... Ήθελα να σιγουρευτώ ότι είχε τελειώσει.:unsure::unsure:
Ο Πολωνός Νεκροθάφτης που κρύφτηκε; :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Limbonic Art - In Abhorrence Dementia (1997) Νοrway.

 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ μου, ΝΑΙ! Καινούρια κυκλοφορία από τους DEVISER!

Welcome ye faithfuls, we have cookies...:devilish:
 

Μηνύματα
301
Reaction score
578
Εγω γιατί θυμάμαι μονο το unspeakable cults; Πρέπει να έχασα κάποιες κυκλοφορίες :oops:

After Death - The Secret Cycle
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
Εγω γιατί θυμάμαι μονο το unspeakable cults; Πρέπει να έχασα κάποιες κυκλοφορίες :oops: [...]
Ε, καλά, δεν μπορείς να παρακολουθείς τα πάντα! Το "Unspeakable Cults" για μένα είναι το κορυφαίο τους, τα επόμενα είναι καλά και στέκονται επάξια στο black metal στερέωμα. Ξέρω ότι δεν θα απογοητευτώ από την νέα κυκλοφορία, όπως δεν απογοητεύτηκα από τις προηγούμενες.
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Wizzy, 08.13; είσαι ενα βήμα πρίν σε κυριέψει το ΚΤΗΝΟΣ.:lol:

Επιστροφή στην πατρίδα:rolleyes:

Medico Peste(Poland) - Stigmata Martyr (Bauhaus cover)
From: Herzogian Darkness [EP] 2017.


- Hallucinating Warmth and Bliss.

 

A

AKARL

Guest
Να και μερικά αγαπημένα μου όλντ σκούλ κομματάκια, αφιερωμένα εκσαιρετικά σε όλους τους μαυροθανατοακραιομεταλλάδες του αβσάϊτ! Εβίβα μπόϋζ :drinks:

Voivod - Astronomy Domine
Voivod - The Nile song
Kayleth - The Nile song
Voivod - Holidays in Cambodia
Sepultura & Jello Biafra - Holidays in Cambodia
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1.203
Reaction score
1.152
Wizzy, 08.13; είσαι ενα βήμα πρίν σε κυριέψει το ΚΤΗΝΟΣ.:lol:

Επιστροφή στην πατρίδα:rolleyes:

Medico Peste(Poland) - Stigmata Martyr (Bauhaus cover)
From: Herzogian Darkness [EP] 2017.


- Hallucinating Warmth and Bliss.

Την αγάπησα αυτή τη μπάντα,κιθαρίστας,μπασίστας είναι οι live σεσιονάδες των MGLA,οι οποίοι btw live ήταν συγκλονιστικοί.Με τον μπασίστα τα λέγαμε για πολύ ώρα,ενθουσιάστηκε πολύ που τον ρώτησα για τους Medico Peste και όχι για τους MGLA.

SCAMMASCH - Golden Light



Τους είδα κι αυτούς πρόσφατα.ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ.
 
Last edited by a moderator:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
Wizzy, 08.13; είσαι ενα βήμα πρίν σε κυριέψει το ΚΤΗΝΟΣ.:lol:
Μπα, νομίζω δεν είμαι ένα βήμα πριν...πλέον. Είμαι ήδη εκεί!

Να και μερικά αγαπημένα μου όλντ σκούλ κομματάκια, αφιερωμένα εκσαιρετικά σε όλους τους μαυροθανατοακραιομεταλλάδες του αβσάϊτ! Εβίβα μπόϋζ :drinks:
Αν και δεν συνάδουν με το "πνεύμα" (το κακό, το σκοτεινό) του thread, θα τα αφήσω επειδή είσαι καλό παιδί.

Επίσης, πρόσθεσα συγκροτήματα και τίτλους τραγουδιών πριν τα videos - μην ξεχνιέσαι!
 

A

AKARL

Guest
Αν και δεν συνάδουν με το "πνεύμα" (το κακό, το σκοτεινό) του thread, θα τα αφήσω επειδή είσαι καλό παιδί.
Έλαβα το θάρρος να αναρτήσω εις το συγκεκριμένο νήμα ακριβώς επειδή εντός μου εμφιλοχωρεί ενίοτε το πνεύμα (το κακό, το σκοτεινό) που διέπει το παρόν θρέντ.... ;):devilish:

Καταφανώς δεν επέλεξα το κατάλληλο κράμα μετάλλων, κάτι για το οποίο απολογούμαι ταπεινώς ο ταπεινός...:oops: (εννοείται ότι η ανάρτηση δύναται να μεταφερθεί σε νήμα που φιλοξενεί μεταλλικά κράματα χαμηλοτέρου, ειδικού και μη, βάρους).

Υπόσχομαι η επόμενη ανάρτησή μου να τυγχάνει της εγκρίσεως τε και αρεσκείας του ιδίου του Σαμαέλ.

Επίσης, πρόσθεσα συγκροτήματα και τίτλους τραγουδιών πριν τα videos - μην ξεχνιέσαι!
Ως έμπρακτη μεταμέλεια, στις τρεις επόμενες αναρτήσεις θα συμπεριλάβω μίνι βιογραφικά σημειώματα ομού μετά ταχυδρομικών διευθύνσεων και τηλεφωνικών αριθμών των μελών του εκάστοτε σχήματος!

ΥΓ: Σύμφωνα με τον Μέγα Σαμάνο: Music is your only friend ...Until the end :drinks:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.039
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top