Black, Death & Extreme metal


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.947
Reaction score
20.454
Άλλη φορά, θυμίστε μου να μην ακούω το πρωί τα videos που ανεβάζει ο Στάθης...
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.947
Reaction score
20.454
Με την ευκαιρία της επικείμενης κυκλοφορίας του επόμενου album των Summoning με τίτλο "With Doom We come" (05/01/2018), ας ακούσουμε το αμέσως προηγούμενο.

Summoning - Old Mornings Dawn

 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.947
Reaction score
20.454
Σημείωση προς εαυτόν: τα video του vroom να τα ακούω απόγευμα, μετά από τα video του Στάθη.:laugh:
 

Μηνύματα
301
Reaction score
578
Demilich - Nespithe

Απόγευμα; γιατί; χαλαρά πράγματα έχω βάλει να ακούσουμε, σε γενικές γραμμές πάντα. ;)
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Qayin Regis (Spain) - Blackthorn (2017)


1. Niantiel.
2. Sceptre of the Shadow of Death.
3. Prunus Spinosa Litourgiya.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.947
Reaction score
20.454
Κωλόπαιδα, είμαι εξωτερικό με τη δουλειά, δεν θα μου χαλάσετε εσείς την ημέρα! Δεν ακούω τίποτα μέχρι να επιστρέψω!:lolsign:
 






wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.947
Reaction score
20.454
+ + + Μ Ε Τ Α Ν Ο Ε Ι Τ Ε + + +


:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Δεν θα σου ρίξω 666 ημέρες ban :D:D:D:D, μόνο και μόνο επειδή διόρθωσες την ατυχέστατη αυτή δημοσίευση με την επόμενη που έκανες! Παρακαλώ να μην επαναληφθεί!:smg:
 

A

AKARL

Guest
Δεν θα σου ρίξω 666 ημέρες ban :D:D:D:D, μόνο και μόνο επειδή διόρθωσες την ατυχέστατη αυτή δημοσίευση με την επόμενη που έκανες! Παρακαλώ να μην επαναληφθεί!:smg:
Για να εξιλεωθώ έτι περαιτέρω στα μάτια του θηρίου θα ανεβάσω και δγυό ακόμα βιντεάκια.

Στις 17/12/1993 στο Βρίστολ Γιούνι Χώλ πήγα να δω τους Βόδυκάουντ (ιδού το κοντινότερο χρονικά βίντεο που εντόπισα στο γιουτιούμπ):


Σαπόρτ ήταν ένα τότε παγκοζμίος άγνωστο γκρουπ ονόματι Κάρκαςς (ιδού απόσπαζμα συναυλίας τους που είχε γίνει τρεις μέρες νωρίτερα στο Νότινγκχαμ):


Σε αυτή τη συναυλία είχα αγοράσει μια ντέμο κασέτα των Κάρκαςς την οποία πρέπει να έχω ακόμα κάπου στην Αθήνα. ;) :drinks:
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.561
Μηνύματα
2.865.629
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top