Προτάγματα Ενισχυτικών Βαθμίδων για Jazzεμένους

Μηνύματα
958
Reaction score
2.426
Σε πρώτη ευκαιρία, όταν ο στίβος μάχης θα είναι ελεύθερος από γυναικόπαιδα και άμαχους θα δούμε τι έχει να μας πει ο Κράουν.
Δεν ειπε ακομα τιποτα το "πουλακι" (crown)
Περιμενω να δω εαν συμπιπτουν οι αποψεις μας....:)
Εγω παρελαβα σημερα και dac/pre και "στρωνω" :p
 

A

AKARL

Guest
θελουμε και βιντεο να κουνιουνται τα woofer ανωμαλιαρικα
Μερακλή μου εσύ! Πάρε ένα πρηβγιού 'παέ, κι αν είσαι καλό παιδάκι θα ποστάρω βιντεάκι να πάλλονται τα οχτάιντσα με Μάσσιβ Αττάκ από βιgνύgλιο.

Δεν ειπε ακομα τιποτα το "πουλακι" (crown)
Περιμενω να δω εαν συμπιπτουν οι αποψεις μας....:)
Εγω παρελαβα σημερα και dac/pre και "στρωνω" :p
Εμά μρε κουμπάρε μια ανυπομονησία οπού σας ήπιασε ούλους. Σήμερα-αύριο θα τη δημοσιεύσω τη δοκιμή γιατί με πιέζει και ο αρχισυντάκτης.
 

A

AKARL

Guest
:help: Αγαπητοί συμφορουμίτες μια αδιανόητη συμφορά με βρήκε: ο Φαίδρος, ως Φέντια Ακαρλόφ, έχει υφαρπάξει το λογαριασμό μου προκειμένου να διαμαρτυρηθεί για την αλλαγή του Άβαταρ του 1308. Όλη τη μέρα βάζει επαναστατικά και αντάρτικα τραγούδια και ασπρόμαυρες σοβιετικές ταινίες και έχει διακόψει τη διαδικασία δοκιμής του Κράουν. Σκοπός του είν

Σύντροφοι και συντρόφισσες Βενσερέμος!

Απαιτούμε την άμεση επαναφορά του άβαταρ Τούρτα του συντρόφου Χάρη1308! Μέχρι να ικανοποιηθεί το αίτημά μας μήνυμα του ΑΚΑΡΛ δε θα ξαναδείτε!

Does anybody here remember Hari Clean?
Remember how he said
That we would meet again
Some sunny day
Hari!
Hari!
What has become of you?
Does anybody else in here feel the way I do?

Bring the Cake back home
Bring the Cake back home
Don't leave the comrades on their own, no, no
Bring the Cake back home
Bring the Cake back home
Don't leave the comrades on their own, no, no
Bring the Cake back home!
(repeating)
"Wrong, do it again!"
"(Knock, knock, knock) Time to go!"
"Are you felling Okay?"

Is there anybody out there?



 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
tumblr_nezh2w6urA1rxgairo1_400.gif


τοσες μερες ρε γαμ@το ...
δηλαδη πρεπει ν' ακουσει ολη τη δισκογραφια των πινκ φλοϋντ ?
βρε συντροφε
δε μου τονε φερνεις επαε κανα απογεμα να δω ανε μπορει να ζμπρωξει τα μουλαρια επαρκως ?


:focus:
 


A

AKARL

Guest
View attachment 89938
τοσες μερες ρε γαμ@το ...
δηλαδη πρεπει ν' ακουσει ολη τη δισκογραφια των πινκ φλοϋντ ?
βρε συντροφε
δε μου τονε φερνεις επαε κανα απογεμα να δω ανε μπορει να ζμπρωξει τα μουλαρια επαρκως ?
:focus:
Σύντροφε Όλντυ, σου απευθύνουμε αγωνιστικούς χαιρετισμούς από την κατάληψη της αστικής οικίας του ΑΚΑΡΛ.

Σου απαντάμε μόνο και μόνο επειδή φοράς την τιμημένη Τούρτα!

Όπως γνωρίζεις το ηχοσύστημα του ΑΚΑΡΛ έχει περιέλθει στα χέρια του λαού μέσω μιας διαδικασίας απαλλοτρίωσης διαμέσου ενός προτσές κολχόζνικης κολλεκτιβοποίησης.

Εμείς χρειάστηκε να ακροαστούμε μόνο τρεις πλευρές δίσκων: την πέμπτη πλευρά αυτού, την όγδοη πλευρά αυτού, και την όγδοη πλευρά αυτού για να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας.

Μπορούμε να σου ανακοινώσουμε τη συλλογική μας απόφανση ότι ο Κράουν ΧΛΣ-2002 τα σπάει ... τα πάντα όλα ... δεν υπάρχει ... αποτελεί έναν ήρωα των λαϊκών αγώνων και φονέα των ψευδογιγάντων της μεγαλοαστικής υψιτελούς αναπαραγωγής.

Ο ΑΚΑΡΛ, έγκλειστος στο γραφείο του, υφαίνει σεντόνια τα οποία θα δημοσιοποιηθούν μόνον υπό τις εξής προϋποθέσεις:

1) Bring the Cake back home!
&
2) Bring the Zap back home!

Σε σχέση, τώρα, με το ερώτημά σου: Σύντροφε Όλντυ ο εν λόγω τελικός μπορεί με μια καλή γκαζιά να εκτοξεύσει τα γούφερζ των μουλαριών σου και αυτά να βρεθούν από τσι Αρχάνες στο Μεϊντάνι, στσι Φυλλοσοφίες, να τρώνε μπουγάτσα και να φιλοσοφούν περί της υπάρξεως των εις τον μάταιο τούτο κόζμο.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς

Φαίδρος & Φέντια Ακαρλόφ



ΥΓ: υπέπεσε στην αντίληψή μας ένα ρεβιζιονιστικό ολίσθημά σου. Η αποδεκτή, από το Κόμμα, Ιμέλντα είναι αυτή που σου ανέφερε ο σύντροφος Άκης Τζι και ουχί αυτή που αναφέρεις εσύ. Η δημόσια αυτοκριτική είναι επιβεβλημένη.
 


A

AKARL

Guest
It's better to burn out
than it is to rust
The Cake is gone
but he's not forgotten.
Υπάρχει, ακόμα, καιρός, πρώην σύντροφε, να μετανοήσεις, να κάνεις την αυτοκριτική σου και να απαρνηθείς την ολισθηρή, σεχταριστική, ρεβιζιονιστική και οππορτουνιστική ατραπό που ακολουθείς.

Η Τούρτα είναι Ιδέα και Ιδανικό!
 



Μηνύματα
3.860
Reaction score
632
Προτείνω να δωθούν οι μίζες από τις φαρμακευτικές για ενισχυτές κι ηχεία σε όλους τους φιλόμουσους;

Βέβαια δεν ξέρω κι οι ασθενείς αν δουν διαφορά στην ασθένεια τους.
 



A

AKARL

Guest
Δηλαδή δεν πήρες τον 1502; Μας την έσκασες και πήρες τον δυνατότερο, έτσι;
Eτσι φαινεται!!!
Καμμιά φορά το σύμπαν συνωμοτεί με μυστήριο τρόπο...

Τα σημάδια υπήρχαν:

Στο καταληκτικό ερώτημα,θα ήταν προτιμότερο μοντέλο από XLS-2002 και άνω να δέχεται σήμα απευθείας από έξοδο DAC με χαμηλή αντίσταση,ενσωματωμένο εξασθενητή τάσης και δυνατότητα εμπλοκής ποικιλίας από φίλτρα σε ψηφιακό πεδίο,χάρη στα οποία θα παρεχόταν ενδεχομένως δυντότητα προσαρμογής του σήματος σε ιδιαίτερα γούστα...
και

Κοπελι μου τοτε μην παρεις xls1502 .
Παρε τον xls 2002 για να εισαι πιο πανω απο την τιμη του κινητου:p:D
Συν οτι θα μπουμπουνας πιο καλα.Σε περιπτωση που φωνάζει το "μωρο σου"
Θα δίνεις γκαζι στον 2002 και θα τιναζεις τα πεταλα.:D

Εγώ παρήγγειλα τον 1502, αλλά, λόγω διαφόρων, φαινομενικά, δυσχερειών και αντιξοοτήτων ... αναγκάστηκα να πάρω τον 2002! :D

Για άλλη μια φορά είχε δίκιο τόσο ο Μπουτιά όσο και ο ΕΑΡ. Τα δε λόγια του Αζαζήλ αποδείχτηκαν προφητικά!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Καμμιά φορά το σύμπαν συνωμοτεί με μυστήριο τρόπο...
!
...
Προτείνω να δωθούν οι μίζες από τις φαρμακευτικές για ενισχυτές κι ηχεία σε όλους τους φιλόμουσους;

Βέβαια δεν ξέρω κι οι ασθενείς αν δουν διαφορά στην ασθένεια τους.
Συμπληρώνεται ο τίτλος σε ΄΄Ανήθικες...προτάσεις για τελικό ενισχυτή΄΄.:laugh:
 

A

AKARL

Guest
...

Συμπληρώνεται ο τίτλος σε ΄΄Ανήθικες...προτάσεις για τελικό ενισχυτή΄΄.:laugh:
Εσύ καλό θα ήτο να εξέρχεσαι της κρυψώνος σου συχνότερα διότι με πχιάνει ένα στερητικό σύνδρομο τη απουσία σου. ;) :drinks:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
υπέπεσε στην αντίληψή μας ένα ρεβιζιονιστικό ολίσθημά σου.
Ε και νατονε να ολισθησω και να βρεθω στα χερακια τσι ... απου 'ναι και απο καλη οικογεννεια και τιμα τσι παππουδες τσι ...
προτσές
ε οϊ και προτσες ρε φιλε - ειπαμε να μη χρησιμοποιουμε χαραχτηρισμους για τσ' αλλους αμα γραφωμε ...
:D
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.556
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top