Μοτοβολτα Avsite

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Σταθη το παιδι με το vmax που λεει οτι οδηγαει το Κ1 στο βιντεο λεει πως ειναι απο Ευοια.Ο φιλος του ειναι απο Ευοια σιγουρα εχει μαγαζι με ΚΤΜ.Οποτε τον ξερουν το δρομο νερο.Φαινεται και απο τα φρενα τους.....πες ρε VMAX?
Aληθεια απο Κ1 πως βρεθηκες με VMAX?
Τον δρόμο τον ξέρουν νερό αλλά δεν είναι πίστα,δεν προσφέρει ασφάλεια ο δημόσιος δρόμος ιδίως σε αυτές τις ταχύτητες .
 

Μηνύματα
61
Reaction score
91
Τον δρόμο τον ξέρουν νερό αλλά δεν είναι πίστα,δεν προσφέρει ασφάλεια ο δημόσιος δρόμος ιδίως σε αυτές τις ταχύτητες .
Φιλε με 2 πιστες στην ελλαδα.τη μια ο θεος να την κανει,μας αναγκαζουν να γινουμε μαλακες.....οχι οτι ειναι ενταξει αυτο αλλα φαντασου 2 γηπεδα σε οληβτην ελλαδα.στη πανεπηστημιου θα παιζαν μπαλα.και παει λεγοντας....τελικα βολτα χαλαρη θα παμε?
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Περαν της πλακας που κανουμε στο παρων νημα, το θεμα ασφαλεια ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν λυνεται σε 5-10 ποστ.

Εγω προσωπικα αποφασισα να παρατησω το σπορ απο το να μεινω κουτσαβλος ή και να μην υπαρχω καν.

Για μενα προσωπικα η καλυτερη λυση για την Ελλαδα ειναι enduro/mx.

Κατα τα αλλα, εγω δεν θα μπορεσω να σας κανω παρεα.

Καλη βολτα να εχετε οσοι πατε και να γυρισετε ολοι ορθιοι!
 

Μηνύματα
61
Reaction score
91
Περαν της πλακας που κανουμε στο παρων νημα, το θεμα ασφαλεια ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν λυνεται σε 5-10 ποστ.

Εγω προσωπικα αποφασισα να παρατησω το σπορ απο το να μεινω κουτσαβλος ή και να μην υπαρχω καν.

Για μενα προσωπικα η καλυτερη λυση για την Ελλαδα ειναι enduro/mx.

Κατα τα αλλα, εγω δεν θα μπορεσω να σας κανω παρεα.

Καλη βολτα να εχετε οσοι πατε και να γυρισετε ολοι ορθιοι!
Οχι ρε συ πολεμικά.η γυναικα ειναι 3 μηνων....βολτουλα λιγακι βουνιλα να μυρησεις.ειναι ωραια τωρα
 


Μηνύματα
61
Reaction score
91
Περασαμε πολυ ωραια.εχασε οπιος δεν ηρθε....και περιμεναμε και το παληκαρι που λυσαγε το Κ στο βιντεάκι που ανεβασε(στα νιατα του ωπος ειπε) αλλα @ρχιδι@ δεν ηρθε
 

Μηνύματα
14.877
Reaction score
20.425
εχετε καταλαβει πιστευω οτι τοσο καιρο ειστε σε λαθος κατηγορια , δηλαδη το μονο κοντινο σε ηχος εικονα στο αυτοκινητο ειναι καποιος με αυτοκινητο να σας τραβει βιντεο ενα πραμμα.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.437
Reaction score
94.069
Μεταφέρθηκε!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.641
Reaction score
77.066
Μεταφέρθηκε!
επειδή βαριέμαι να ψάχνω το κατάλληλο νήμα μετέφερε και αυτό:p:D

Χρόνια πολλά!
Χριστός Ανέστη σε όλους και σε όλες με υγεία παιδιά:party:
 

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Περασαμε πολυ ωραια.εχασε οπιος δεν ηρθε....και περιμεναμε και το παληκαρι που λυσαγε το Κ στο βιντεάκι που ανεβασε(στα νιατα του ωπος ειπε) αλλα @ρχιδι@ δεν ηρθε
Μου κανει εντυπωση ´αυτο το νημα απεκτησε 4σελιδες και δεν πηρα χαμπαρη. Ποιος σε εγραψε στα @ρχιδι@α του ρε αδερφε;;; κανονισαμε τιποτα και δεν ηρθα;;; Μιλησες οτι θα πας βολτα και σε γραψαμε; Αφου δεν δηλωσε σημετοχη κανενας. Για ποτε μιλας; Απο 14 μαρτη που ετρεχε το νημα ποτε πηγες βολτα στον αγιο εχτες; Απριλη μηνα γιατι ολο το 3ημερο εριχνε καρεκλόοδαρα εκτος και αν εκανες προπονηση στο βρεγμενο;

Λοιπον αντε κομενη πλακα χρονια πολλα σε ολους και χριστος ανεστη εγω ειχα βαλει τον θρεντ μηπως μαζευτουμε και γνωριστουμε και απο κοντα κακως κατεληξε με βιντεο πανω κατω.

Αν θελετε να πραγματοποιηθει βολτα δηλωστε συμμετοχη το επομενο σκ δεν θα μπορω θα παιζω μουσικη σε μοτοσυκλετιστικη εκδηλωση στην αθηνα απο το μεθεπομενο η οποτε θελετε εσεις μεσα!

Χρπνια πολλα σε ολους!
Παντα Ορθιοι!!!
 

Μηνύματα
86
Reaction score
109
Γιώργη χρόνια πολλά! Άντε ρίξε πάλι τις ιδέες για τις βόλτες μήπως το καταφέρουμε τελικά. Με μπάνιο θα το συνδυάσουμε όπως πάει...
 

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.079
Reaction score
1.600
Θελω να παμε βολτιτσα ρε φιλε ειλικρινα την κυριακη αυτη εχω φαει χωσιμο στην δουλεια παλι πρεπει ομως να το κανονισουμε μεσα στο μαιο και με μπανιο γιατι οχι!!!!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.330
Μηνύματα
2.858.755
Members
37.899
Νεότερο μέλος
takhspan
Top