Όταν είσαι μερακλής/μερακλού


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Ρε σύ τι ακρόασης; αυτή είναι για κυκλοφορείς μέρα χωρίς να σε τυφλώνει ή να σε κάνει στάχτη το φώς, βγαλμένο απο το BLADE!


:p
:roflmao::roflmao:

και θα περαστεί και ένα δάχτυλο blutack μην πάρει υγρασία και μας βγει σαν τον Gremlin έξω
:lol:
 












stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
Να είναι καλά αυτό το χρυσό παιδί που πήγε, τα πήρε, τα κουβάλησε εδώ, με βοήθησε να τα απολυμάνω, να τα τοποθετήσω, έκανε τις μετρήσεις, έφαγε κι έφυγε. :hi::hi::hi:


Εγώ,


κοιτα εδω καλε ενας μερακλης τι εκανε! ;)



ατμος λεντια ταβανι απορρόφηση ολ δε πακετ να ουμ! :D

 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Να είναι καλά αυτό το χρυσό παιδί που πήγε, τα πήρε, τα κουβάλησε εδώ, με βοήθησε να τα απολυμάνω, να τα τοποθετήσω, έκανε τις μετρήσεις, έφαγε κι έφυγε. :hi::hi::hi:


Εγώ,

Νο 1 Δεν έφαγα...φαγητό υπήρχε πάντως :p
Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία.

Νο 2 Οι μετρήσεις που κάναμε οκ έχουν μια βάση αλλά ΔΕΝ μου κάθονται....που ανοίγω θέμα γενικά περί RT60??
Το μόνο σίγουρο είναι ... once you go black ( aritherm) you never go back.Φτιάξαμε τα C L R υπερτσαπατσούλικα μόνο και μόνο επειδή κανένα αυτί δεν ανέχεται την διαφορά,και δεν εννοώ στην θέση ακρόασης,εννοώ απλά να κάθεσαι στον χώρο με παρέα,μηχανήματα κλειστά.

Νο 3 Ούτε τα πληκτρολόγια των χρηστών δεν σε πιστεύουν οτι ήταν κάποιος στην πόρτα σου και σε απειλούσε με χνουδωτά αντικείμενα και ήσουν ήρεμος σαν τον εικονιζόμενο τύπο.
 




Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Θέλει χρήμα
Πολύ χρήμα
Πολύ κόπο κ γνώση
Σας είπα ότι ο dedicated χώρος θέλει πολύ χρήμα κ γνώση για να φτιαχτεί σωστά ;
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.234
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top