Poor Boy (παρουσίαση συστήματος)

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.323
Η μικρή μου εμπειρία με ενεργά της νταϊναόντιο, είναι το άφθονο μπάσο.
Τα γούφερ της, είναι γομάρια, βαράνε γερά, πιο γερά από όσο θα περίμενε κανείς από το μέγεθός τους.
 





dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.794
Reaction score
11.037
Καλοακουστο το συστημα! Στα γουστα μου και σε πολυ λογικο budget, οσο χρειαζεται κατα τη γνωμη μου, ειδικα για μικρο χωρο. Τα dynaudio ειναι διαμαντακια γενικα και ειδικα τα ενεργα της. Νομιζω δεν εχουν λαβει την προσοχη που τους αξιζει στο φορουμ. Καλοακουστο και παλι.
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Η μικρή μου εμπειρία με ενεργά της νταϊναόντιο, είναι το άφθονο μπάσο.
Τα γούφερ της, είναι γομάρια, βαράνε γερά, πιο γερά από όσο θα περίμενε κανείς από το μέγεθός τους.
Ίσως αυτό σε ένα βαθμό να οφείλεται και στα tweeter των 28mm που κροσσάρονται χαμηλά 1800-2000KHz. Και τα οικιακά της μοντέλα ακολουθούν αυτή τη γραμμή.
 

T

Tadakis

Guest
Αυτή τη στιγμή αν αγόραζα θα πήγαινα στον Pioneer U-05, επιλογή βάσει τιμής, brand, ποιότητας κατασκευής, δυνατοτήτων και τεχνικών χαρακτηριστικών. Έχεις κάτι να προτείνεις στην τιμή αυτή? Βέβαια θα αγοραστεί πιο μετά άρα κάτι νέο μπορεί να υπάρχει στην αγορά (λένε πως θα βγει emotiva dc2).
Θα κοιτούσα σίγουρα το Mytek. Ίσως είναι overkill για το σύστημα σου αλλά έδωσες budget γύρω στο 1.5Κ
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.504
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top