Τι είδαμε, τι θα δούμε



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.209
Reaction score
27.747

Για τον σκηνοθετη... ημουν ο έκτος της παρεας..8/10 για τον αλεξ που ειναι διψασμενος ρε γ@μοτο!
Τι εννοείς;
Μπορείς να το κάνεις λίγο πιο ευκρινές το νόημα;
Με μπέρδεψες.
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
5.558

Για τον σκηνοθετη... ημουν ο έκτος της παρεας..8/10 για τον αλεξ που ειναι διψασμενος ρε γ@μοτο!
7/10 Γιατι θα βγει και δευτερο!!!!!!
oceans our blue planet 8/10 πολυ ωραια δουλεια του bbc με τα ωραιοτερα πλανα απο κυματα που εχω δει.
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.692
Reaction score
83.359
Όχι Band of Brothers; :eek:
Φαντάσου ότι μου άρεσε πολύ το Band of Brothers και δεν θυμόμουν ότι έπαιζε εκεί. Για να καταλάβεις πόσο τις σκέφτομαι, σειρές και ταινίες... :D

Από την άλλη, το Homeland είναι πιο πρόσφατο και ο χαρακτήρας που έπαιζε μου έσπαγε τα νεύρα, οπότε τον θυμάμαι.
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Ναι αλλά στην ιστορία μένουν όσοι...σποιλερ..για τον κοκκινοτριχη ..:)
9/10. Σε βάζει στο τρυπάκι η ταινία. Και το orion στο τέλος γαμώ.....
Δεν ειναι λιγες οι φορες που πιαστηκα να τους φωναζω μη....σποιλερ ....καντε ρε ..σποιλερ ...λενε οτι απο τα λαθη μαθαινεις,αν καποια πραματα ειναι στο ανθρωπινο dna δεν ελεγχονται ευκολα...παιχνιδια λογικης,ανθρωπιας και απληστιας....
Ευρωπαικα πραματα δηλαδη :lol:
 



Μηνύματα
4.500
Reaction score
7.800
Aquaman

https://www.imdb.com/title/tt1477834/


Πολύ ωραία και πολλά cji αν και διάβασα πολλά αρνητικά για τα τελευταία δεν έπεσε κάτι στην αντίληψή μου σαν πρώτη προβολή.
Στο ηχητικό κομμάτι νομίζω ότι έχει το περισσότερο χαμηλό που έχω ακούσει ever μαζί με το tron. Δεν έχω ξαναδεί να δουλεύει τόσο το pb13. ;)
Story. μμμμμ. Πολυφορεμένο. Ο εξορισμένος μπάσταρδος που πάει να πάρει το θρόνο και να σώσει τη γή.....
Δώσεις χιούμορ που δεν πέρασαν, και περιβαλλοντικά μηνύματα... 8-)

Για τα εφέ και τον ήχο 9/10 για το story 6/10
[DOUBLEPOST=1552680210][/DOUBLEPOST]spider-man: into the spider verse

https://www.imdb.com/title/tt4633694/


Δεν έχω λόγια. Με καθήλωσε.
Πολύ ωραίο story και απίστευτο περιφερειακό ήχο. Φαντάζομαι όποιος έχει και atmos την απόλαυση.

10/10
 

Μηνύματα
20.116
Reaction score
14.479
Παλι καλα που δεν τον θυμαστε απο τις νυφες :D

View attachment 121070

Έπαιζε κι εκεί?!??:roflmao::roflmao:

Καλά,μερικοί από εσάς που γνωρίζετε τι μου αρέσει θεματικα στις ταινίες,(όπως ο Ζιζικ για παράδειγμα),μου προτείνετε να δω πολεμική σειρά? Δυο επεισόδια είδα ....την DDay....από την αμερικανική πλευρά ...και το τέλος.

Έχω από την άλλη πλευρά και τον αυτόπτη Μπρούνο ( τον 92 χρόνο γνωστό μου),αιχμάλωτος νεαρός στην Γαλλία που δεν θέλει να θυμάται αυτά που έζησε 18 χρόνο παιδί και δάκρυα θλίψης τρέχουν από τα μάτια του όταν του κάνω ερωτήσεις...

Όχι,δεν μου αρέσει ούτε ο πόλεμος ούτε οι ταινίες μΕ αυτό το περιεχόμενο γενικότερα.
 


Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Όταν λες σου άρεσε υπό πια έννοια?
Ωραίο γκομενακι ?έπαιζε καλά?είχε γυμνές σκηνές? ;);)
 

Μηνύματα
1.257
Reaction score
5.914
Όταν λες σου άρεσε υπό πια έννοια?
Ωραίο γκομενακι ?έπαιζε καλά?είχε γυμνές σκηνές? ;);)
Ωραίο γκομενάκι που έπαιζε καλά! Αν είχε και γυμνές σκηνές θα με είχε ξετρελάνει...;)
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.384
Reaction score
74.636
Καλά,μερικοί από εσάς που γνωρίζετε τι μου αρέσει θεματικα στις ταινίες,(όπως ο Ζιζικ για παράδειγμα),μου προτείνετε να δω πολεμική σειρά? Δυο επεισόδια είδα ....την DDay....από την αμερικανική πλευρά ...και το τέλος.
Sorry Chris.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.554
Μηνύματα
2.864.248
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top