hxos + sound vision Απρίλιος-Μάϊος 2019 #16


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.220
Θες να κανεις τεστ πικαπ, καλωδιων ή άλλων παρωχημένων ηλιθιοτήτων; Στις τελευταιες σελιδες κανε μια ενοτητα ''Ρετρό χαιφάι'' και βαλτα να πιασει κι ο κοσμος το μηνυμα...
-
Έχειs τόν σεβασμό μου Rosinante .
Αλλά , ξέρειs τί μπορεί να κάνει ένα πικάπ ....άν δεν τό σεβαστείς ;
-


-
 

Μηνύματα
3.738
Reaction score
2.875
νατξ να βάζει δηλαδή μόνο κινητά , φορητά ντακ και εμισχυτές ακουστικών και χαζοκούτια?
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Γιατί μάς τα θυμίζεις αυτά αδελφέ? :cry:
Δεν μάς λυπάσαι καθόλου??
Νοσταλγώ λες και ήταν χθες που διάβαζα τότε για το Hejira της Joni Mitchell και με πιάνει τρόμος για τα χρόνια που περάσανε χωρίς την παρηγορη συντροφιά του Ηχου
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
-
Έχειs τόν σεβασμό μου Rosinante .
Αλλά , ξέρειs τί μπορεί να κάνει ένα πικάπ ....άν δεν τό σεβαστείς ;
-


-
Τον σεβασμό μου για το βιντεάκι!!! Μιλάει από μόνο του, δεν χρειάζεται να πω περισσότερα, και για την ταινία και για τις "παρωχημές ηλιθιότητες" όπως το πικάπ!!!
Γιάννης
Υ.Γ. κρίμα που μπορώ να πατήσω μόνο ένα like...
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Μου ήλθαν ιδέες και για τα δικά μου μηχανήματα αν κάποιος "απρόσκλητος" τα πειράξει...(απεταξάμην...)
Γιάννης
 

Μηνύματα
1.443
Reaction score
1.101
-
Έχειs τόν σεβασμό μου Rosinante .
Αλλά , ξέρειs τί μπορεί να κάνει ένα πικάπ ....άν δεν τό σεβαστείς ;
-


-
Πολύ ωραίο, δεν μπορω να θυμηθώ τον τίτλο της ταινίας..
 



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.457
Ο Ήχος δεν έχει πρόβλημα επειδή κάνει δοκιμές καλωδίων ρεύματος και πικάπ. Έχει πρόβλημα επειδή του γυρίσατε την πλάτη και αγοράζετε το Στερεοφίλ.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Έτσι μπράβο.
Αγοραστε ήχο.
Και λίγα λόγια.

Κάτω το στερεοφιλ και το τας.
Ζήτω ο ήχος.
 


Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Πλακα κανουμε? Αν σου αρεσει το αγοραζεις.Απλα πραγματα.Το να ευχεσαι "στα τσακιδια" για καποιους που δεν γνωριζεις και που δεν σ εχουν πειραξει δειχνει προβλημα. Δεν ξερω αν η ροζιναντε ειναι κοριτσι.Αν οντως ειναι, τ αγορια μαλλον δεν το εχουν καταλαβει....
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Ρε παιδιά το παρασυζητήσαμε και ίσως δώσαμε παραπάνω σημασία σε ένα "άτυχο και άστοχο" σχόλιο. Όποιος θέλει το αγοράζει, όποιος δεν θέλει δεν το αγοράζει, τέλος! Γράψτε σχόλια ώστε να γίνει καλύτερο και να τιμά τα 5 ευρώ που πωλείται. Δεν είναι πια και τόσο μεγάλο το ποσό, μην ξεχνάτε, πληρώναμε πολύ περισσότερα για το "αδερφάκι" του πριν μερικά χρόνια.

Γιάννης
 

A

AKARL

Guest
Πρόσεχε μόνο μη σου τύχει κάπου να ακούσεις καμιά "παρωχημένη ηλιθιότητα" που να παίζει και μαζί με τα σαγόνια που θα πέσουν από νιάου γίνεις γαβ! Σαν και αυτό που είναι σήμα σε εταιρία βινυλίων:p:D:D
πηρες το βραβείο προβοκατόρικου πόστ.:D
Κακό Κορίτσι :acute:
Όσο αφορά τα σχόλια του (της ; ) γράφων, τι να πω, ίσως ταιριάζουν σε άλλο post με άλλο θέμα...
- δεν καταλαβαίνω την στάση σου . . . εφόσον προφανώς το βρίσκεις ανάξιο ύπαρξης , γιατί τέτοια αρνητικότητα ; . . . εάν θες πραγματικά να το τιμωρήσεις , απλά αδιαφόρησε
Όπως είπε και ο Ψαργιανός:

«Μ' αρέσει το γκομενάκι». ;) :D
 





jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Η κιθάρα πάντως στην φωτό του προφίλ είναι αναλογικότατη και πολύ "80's"...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.125
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top