Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί

Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Κώστα ΠΡΟΣΟΧΉ !
Κάποιος να του πει του μοφτη
τι έγινε την προηγούμενη φορά που ζητήθηκε βοήθεια από τη διαχείριση.!!!
Αδερφάκι μου μιλάμε έρχεται λαίλαπα !!!
Συμπυκνέουμ !
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Όχι όμως ότι τα adam ( σε 2.1 ) ξεφτιλίζουν τα κλασικά δικάναλα συστήματα... Για τη τιμή τους μπορεί να παίζουν αξιόλογα, αλλά στα specs, δεν... Σε σχέση με ένα σύστημα ενισχυτή και ηχείων ίσης αξίας ναι. Αλλά όχι και να πετάξουμε αυτά που έχουμε... Βέβαια, όταν έχω χρόνο θα πάω να τα ακούσω.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Βέβαια, όταν έχω χρόνο θα πάω να τα ακούσω.
Καλού κακού, να έχεις κάνα υπογλώσσιο στην τσέπη.

Τες πα, όσα ηχεία θες πάνε να ακούσεις, και όποια θες, δεν έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον ή νόημα αυτή η δουλειά, αλλά καταλαβαίνω.

Φυσικά, άμα βρεις Νιούμαν να ακούσεις, κάτσε αναπαυτικά και βάλε να ακούσεις τη μουσική σου, να δεις πως παίζει, και ταυτόχρονα δώσε την πιστωτική σου, να δουν πόσες δόσεις παίρνει. Τσατ μπαμ γίνονται αυτά.

Αν βρεις κάνα δωμάτιο με πολυκάναλο σετάπ με όμοια μόνιτορ, μπες μέσα με μπόλικο φαγητό μαζί σου και με μια εξάδα νερά. Πάρε και πάπια για κατούρημα. Θα μείνεις εκεί.

Μόνο γκεϊθαιν μη πας να ακούσεις. Αν τυχόν τα δεις, άλλαξε κατεύθυνση 180° και φεύγα τρέχοντας μέχρι να σου κοπεί η ανάσα.
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Όχι όμως ότι τα adam ( σε 2.1 ) ξεφτιλίζουν τα κλασικά δικάναλα συστήματα... Για τη τιμή τους μπορεί να παίζουν αξιόλογα, αλλά στα specs, δεν... Σε σχέση με ένα σύστημα ενισχυτή και ηχείων ίσης αξίας ναι. Αλλά όχι και να πετάξουμε αυτά που έχουμε... Βέβαια, όταν έχω χρόνο θα πάω να τα ακούσω.
2 Adam 1000€ vs 1000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 2000€ vs 2000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 3000€ vs 3000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 5000€ vs 5000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 10000€ vs 10000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 100000€ vs 100000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 200000€ vs 200000€ παθητικό = καληνύχτα.

Από 200.000€ παθητικό = μήνυση :lolsign:

Στη θέση των Adam μπορείς να βάλεις PMC, GENELEC, DYNAUDIO κ.α.

Αναφορά μόνο σε ηχητικό αποτέλεσμα. Όχι προσωπικά γούστα. Αν ο άλλος γουστάρει να δώσει 200.000€ για λάμπες καλά κάνει.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Βεβαίως και δεν είσαι «αγαπητός», όπως και το ότι δεν είμαι «πωλητης», ήταν στη σφαίρα της ειρωνείας, αλλά επιβεβαιώνεσαι στο μη μπορείς να κατανοήσεις, γενικά, γιατί δεν σου το επιτρέπει το ΕΓΩ και τα “margins” σου! Το οποίο, από τον τρόπο και μόνο που απαντά, φανερώνει την μεγαλειώδη αμορφωσιά σου!

Πως του επιτρέπεται τέτοια συμπεριφορά, και απευθύνομαι σε όλους εδώ μέσα!

Παρακαλώ τη διαχείριση να επέμβει. Η συμπεριφορά του Αlex- Zapantis είναι υβριστική!

*Υ.Γ δεν σου αξίζει να γνωρίζεις όνομα μου!

Αν η Διαχείριση βρίσκει σωστά αυτά που αναφέρεις παραπάνω στην απάντηση του άλλου μέλους, μπορείς να τα χρησιμοποιείς , ακριβώς ίδια, σε αυτούς που τους αρέσει, με το όνομα φυσικά αυτού που τους αρέσει. Πάντως θεωρώ ότι η Διαχείριση θα επέμβει. Ας μαζέψουν κάποιοι τα νεύρα τους, καλό θα κάνει πρώτα στους ίδιους.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
2 Adam 1000€ vs 1000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 2000€ vs 2000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 3000€ vs 3000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 5000€ vs 5000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 10000€ vs 10000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 100000€ vs 100000€ παθητικό = καληνύχτα.

2 Adam 200000€ vs 200000€ παθητικό = καληνύχτα.

Από 200.000€ παθητικό = μήνυση :lolsign:

Στη θέση των Adam μπορείς να βάλεις PMC, GENELEC, DYNAUDIO κ.α.
Nαι, αλλά 2 adam vs το υπάρχον σύστημα που κάθε μέρα του λέω καλημέρα = σπατάλη.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Για πρώτη φορά θα συμφωνήσω με τον Καραμητρο... :D

Όποιος θίγεται, μπορεί να αντιδράσει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω, όταν εκνευρίζομαι πέρα από τα όριά μου με κάποιον και πιστέψτε με.. είναι πολύ αναζωογονητικό! :D
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Για πρώτη φορά θα συμφωνήσω με τον Καραμητρο... :D

Όποιος θίγεται, μπορεί να αντιδράσει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω, όταν εκνευρίζομαι πέρα από τα όριά μου με κάποιον και πιστέψτε με.. είναι πολύ αναζωογονητικό! :D
Εγώ μετά το self ban μου πάντως, δεν έχω τη διάθεση να κάνω κάτι τέτοιο ( ξανά ). Προτιμώ να εγκαλώ στη τάξη.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Nαι, αλλά 2 adam vs το υπάρχον σύστημα που κάθε μέρα του λέω καλημέρα = σπατάλη.
Αν το βλέπεις έτσι ναι είναι.

Εγώ πάντως όταν με εκνευρίζει κάτι πριν φτάσω στα όρια σταματώ να ασχολούμαι. Δεν αξίζει. Αξία του δίνω και κάνω κακό σε μένα. Οπότε delete και παρακάτω.
 

Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Πάντως θεωρώ ότι η Διαχείριση θα επέμβει
Αν εισακουστουν οι προσευχές μου,
Θα γίνει κάτι πιό δραστικό και πιό επιμορφωτικό !
 

Μηνύματα
539
Reaction score
1.203
Καλού κακού, να έχεις κάνα υπογλώσσιο στην τσέπη.

Τες πα, όσα ηχεία θες πάνε να ακούσεις, και όποια θες, δεν έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον ή νόημα αυτή η δουλειά, αλλά καταλαβαίνω.

Φυσικά, άμα βρεις Νιούμαν να ακούσεις, κάτσε αναπαυτικά και βάλε να ακούσεις τη μουσική σου, να δεις πως παίζει, και ταυτόχρονα δώσε την πιστωτική σου, να δουν πόσες δόσεις παίρνει. Τσατ μπαμ γίνονται αυτά.

Αν βρεις κάνα δωμάτιο με πολυκάναλο σετάπ με όμοια μόνιτορ, μπες μέσα με μπόλικο φαγητό μαζί σου και με μια εξάδα νερά. Πάρε και πάπια για κατούρημα. Θα μείνεις εκεί.

Μόνο γκεϊθαιν μη πας να ακούσεις. Αν τυχόν τα δεις, άλλαξε κατεύθυνση 180° και φεύγα τρέχοντας μέχρι να σου κοπεί η ανάσα.


Εγω αυτα τα τελευταια θα τα παρω αγκαλια...:dance2:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Αν η Διαχείριση βρίσκει σωστά αυτά που αναφέρεις παραπάνω στην απάντηση του άλλου μέλους, μπορείς να τα χρησιμοποιείς , ακριβώς ίδια, σε αυτούς που τους αρέσει, με το όνομα φυσικά αυτού που τους αρέσει. Πάντως θεωρώ ότι η Διαχείριση θα επέμβει. Ας μαζέψουν κάποιοι τα νεύρα τους, καλό θα κάνει πρώτα στους ίδιους.
Η διαχείριση έχει επέμβει απ' το πρωί.
 

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Για πρώτη φορά θα συμφωνήσω με τον Καραμητρο... :D

Όποιος θίγεται, μπορεί να αντιδράσει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.
Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω, όταν εκνευρίζομαι πέρα από τα όριά μου με κάποιον και πιστέψτε με.. είναι πολύ αναζωογονητικό! :D
Εσύ καλά θα κάνεις να βρεις άλλες πηγές αναζωογόνησης (πχ κολύμπι στο Λάδωνα, μια δουλίτσα, μια γκομενίτσα κτλ) :) Το να βρίζει κάποιος δεν είναι λύση. Η αναφορά προς τους Διαχειριστές είναι πολύ καλύτερη. Και τελικά, δεν νομίζω να έχουμε να μοιράσουμε κάτι ή κάτι για να μαλώσουμε. Όλοι και όλα χωρούν κάπου εκτός από την κακή συμπεριφορά. Αλλιώς γίνεται κάποιος Πολάκης.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Προτιμώ να εγκαλώ στη τάξη
Σωπα μωρέ που θα κάτσω να κάνω τον γυμνασιαρχη.. Μεγάλα παιδιά είμαστε.. Αρκεί να αναλαμβάνουμε και την ευθύνη όσων λέμε.
Τα υπόλοιπα είναι δουλειά της διαχείρισης.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.925
Το πρώτο site παγκοσμίως που πέθανε τον δικάναλο ήχο είναι Ελληνικό!!
Να ακριβολογούμε:
Αυτό δεν είναι άποψη-θέση του site, είναι θέση κάποιων μελών του site (και δική μου)
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εσύ καλά θα κάνεις να βρεις άλλες πηγές αναζωογόνησης (πχ κολύμπι στο Λάδωνα, μια δουλίτσα, μια γκομενίτσα κτλ) :) Το να βρίζει κάποιος δεν είναι λύση. Η αναφορά προς τους Διαχειριστές είναι πολύ καλύτερη. Και τελικά, δεν νομίζω να έχουμε να μοιράσουμε κάτι ή κάτι για να μαλώσουμε. Όλοι και όλα χωρούν κάπου εκτός από την κακή συμπεριφορά. Αλλιώς γίνεται κάποιος Πολάκης.
Άσε ρε ανθυποτρολλ που θα μου κάνεις και υποδείξεις.. :roflmao::roflmao::roflmao:
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Τόσα λεφτά δε φτάνουν ούτε για τα άσπρα χοντρά καλώδια ρεύματος και το σπεσιαλ πολυμπριζο ρε φίλε, τι λες τώρα...
Ξεκινάς από το πολυμπριζο, μετά να δούμε τα υπόλοιπα, ένα ένα.
αμ μπράβο!
επιτέλους!
παίρνεις σιγά-σιγά τον ίσιο δρόμο ντόκτορ;).
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.303
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top