Eurovision 2019


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
λοιπόν για μια ακομα φορα το ακουσα το κομματι και μου αρεσε.Δεν τρελαίνομαι για τη φωνη της Ντουσκα,και δεν μου αρεσει καθόλου η σκηνικη ιδεα .Κατά τ αλλα δεν εχω ακουσει ακομα κατι καλυτερο από το δικο μας.Απο πολύ χαλια ως μετρια είναι τα κομματια.Πολλοι φωνακλάδες σε διαφορες εκδοσεις με αδιάφορα τραγουδια.
 



hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.912
Αν και δεν είμαι της συνωμοσιολογιας βλέπω πολύ εωσφοριλικι και new order στην φετινή διοργάνωση. Συμφωνείτε;
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ομολογώ ότι δεν ε ιμαι ο κατάλληλος να κρίνω τη Μαντόνα,δεν εχει παρει ποτέ ουτε δεκαρα απο μενα,
αλλα αυτό το πραγμα που παρουσιασε αμφιβάλλω εντόνως ότι θα πουλήσει.
[DOUBLEPOST=1558217358][/DOUBLEPOST]
Το πιο δυνατό κομμάτι είναι .....η ξανθιά παρουσιάστρια !
είναι η bar rafaeli σουπερμοντελ και πρωην γκομενα του ΝτιΚαπριο.:D
 

Μηνύματα
2.120
Reaction score
5.566
Τσεχια και Ιταλια βλεπω,επισης το Γερμανικο τραγουδι ειχε πολυ καλα φωνητικα.
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
αυτή η βαθμολογια των κριτικών επιτροπών μπορουσε ναχει καταργηθεί.
[DOUBLEPOST=1558218225][/DOUBLEPOST]αν είναι ενδεικτική η βαθμολογια των επιτροπών,το ελληνικό τραγουδι θαφτηκε από την σκηνική παρουσια.
 

ika

News
Μηνύματα
13.972
Reaction score
12.963
Ότι αξίζουν τα visual effect. Η EV είναι ένα τραγουδιστικό PRIDE PARADE δωματίου, και διαγωνιζόμενοι και παρευρισκόμενοι.
Θα έπρεπε να κατέβουμε με το Antigone, για να είμαστε και μέσα στο κλίμα.
Καλύτερη δλδ είναι η Wurst?
[DOUBLEPOST=1558218991][/DOUBLEPOST]
Τι έπαθε η Μαντόνα ρε παιδιά και φόρεσε τέτχιο??
Έφαγε μπουνιά από κανέναν γκόμενο?
Ή κάνει τον Νταγιάν ή από το πολύ τράβηγμα.
:gamer:
 
Last edited:

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Σάπια τραγούδια εκτός από ένα δύο .
Αυτό που παρατηρώ όμως και ανησυχώ είναι το πόσο π@υστ&α και φεμινίστριες να ανεχτούν τα ματια μου και τα αυτιά μου πια .
Ειναι η τελευταία φορά που βλέπουμε όλη η παρέα αυτό το τσίρκο γελοιοτητας άνευ λόγου και αιτίας.
Ντροπή το λιγότερο που έχω να πω ...
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
η ψηφος του κόσμου εφερε τα πανω -κατω και οι βαθμολογιες των επιτροπων πηγαν περιπατο.Σε μερικες περιπτώσεις η διαφορα επιτροπων και κόσμου ηταν κραυγαλέα.Δεν βλεπω τι νοημα εχουν οι βαθμοι των επιτροπών,μαλλον πρέπει να καταργηθούν.
Το ελληνικο τραγούδι δεν αρεσε,πιστευω μαλλον λογω εκτελεσης,όχι λογω συνθεσης.

Οι ελληνες σχολιαστες,εξεπλάγησαν με την ψηφο του κοινου .όταν πεφτανε οι βαθμολογιες του κόσμου κανανε κατι ηχους σαν να κακαρίζανε κοτες.:D
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.211
Reaction score
26.959
Την ήπιαν οι κριτικές (my ass) επιτροπές. Το τελεβόουτινγκ τίς έκανε μία χόρτα χαχαχαχα!!

Την ήπιε κι αυτό το φύρομ που είχαν πάρει γραμμή να το προωθήσουν χαχαχαχαχαχαχα!!!
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Την ήπιαν οι κριτικές (my ass) επιτροπές. Το τελεβόουτινγκ τίς έκανε μία χόρτα χαχαχαχα!!

Την ήπιε κι αυτό το φύρομ που είχαν πάρει γραμμή να το προωθήσουν χαχαχαχαχαχαχα!!!
Τα Σκόπια, μην ξεχνιόμαστε.
 




Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Κατερίνα Ντούσκα και Τάμτα εντυπωσίασαν αλλά δεν έπεισαν:D

https://www.protothema.gr/life-style/article/891808/eurovision-teliko-gia-maketa/

τι βλακείες,ακου εντυπωσίασαν αλλα δεν επεισαν!!!!τι είναι πολιτικοι να πείσουν????
δεν αρεσαν σκετο.

Η ιδεα της σκηνικής παρουσίας του ελληνικου τραγουδιού ηταν απλα φριχτη,ετσι πιστευω εγω τουλάχιστον.

όχι και Winehouse η Ντουσκα.
 

ika

News
Μηνύματα
13.972
Reaction score
12.963
Εγώ τους είχα ικανούς να δώσουν το 12 στα Σκόπια.
Από του χρόνου, αφού οι Β. Μακεδόνες είναι αδέλφια με τους Ν. Μακεδόνες, δηλαδή όλοι είναι Μακεδόνες.
Τι Βόρειοι, τι Νότιοι - τι Άνω, τι Κάτω - τι Σλαβομακεδόνες, τι Ελληνομακεδόνες....
Τι Antigone, τι Αντιγόνη....
Τι λουκάνικο, τι Wurst....
Τι σαϊτα, τι μολότωφ....
Τι πισωγλέντης, τι μπροστογλέντης....
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.195
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top