Netflix

thor

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
607
Reaction score
29
Παντως να λεμε την αληθεια τον τελευταιο καιρο γινεται δουλιτσα, ολο και πληθαινουν οι τιτλοι
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.633
Reaction score
83.119
Να επαναλάβω κάτι που πολλές φορές περνάει απαρατήρητο.

Επειδή οι περισσότεροι μπαίνουμε στο Netflix μέσω Media Players δεν έχουμε πρόσβαση στις ρυθμίσεις που υπάρχουν μέσω Browser. Η σημαντικότερη εξ αυτών είναι η παραμετροποίηση των υπότιτλων:

screenshot-www.netflix.com-2019.03.15-20-01-07.png


screenshot-www.netflix.com-2019.03.15-20-01-31.png
 



Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
Ναι οι ηθοποιοί ζήτησαν να πληρώνονται περισσότερο γιατί δεν αντέχουν πια να παίζουν τους gay τις λεσβίες και όλα αυτά τα lotrgbdg που μας προβάλει με τεράστια συχνότητα τον τελευταίο χρόνο.
Όχι άλλο κάρβουνοοοο.
 


Μηνύματα
1.826
Reaction score
3.406
...και εχω ακουσει οτι βλεπε βλεπε μπορει να παρασυρθει κανεις στην σκοτεινη πλευρα!
Καλου κακου ασ βλεπουμε μονο τα κινουμενα σχεδια !
Δεν υπάρχει σκοτεινή πλευρά απλά προσβάλει την αισθητική μου.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.416
Reaction score
27.701
Δεν υπάρχει σκοτεινή πλευρά απλά προσβάλει την αισθητική μου.
Υπάρχουν πολλά να δεις όπως επίσης και να το σταματήσεις.
Δεν σε προσβάλει κάνεις, θεωρώ.
Όταν υπάρχει δυνατότητα επιλογής δεν υπάρχει χώρος για γκρίνια. Δεν είναι σαν την ΕΡΤ που την πληρώνεις με το ζόρι.
 






melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Δεν το πιστεύω αγάπη αυτό που λες :(
Μα ένα (1) ευρώ να μου φορέσουν στο κεφάλι με το έτσι θέλω βρε αγάπη. Με ρωτήσανε εμενανε άμα βγαίνω; Και ολα αυτά για να βλεπω ας πούμε το what if που γίνεται της ανωμαλίας το κάγκελο.
Ε, καποια πράγματα έχουν και τα όρια τους.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.114
Reaction score
124.687
Όχι, είναι εκνευριστικο.

Ανεβάζει την τιμή 1€, και με αυτή την κίνηση, βγάζει 150 εκατομμύρια ευρώ επιπλέον κάθε μήνα.

Έλεος κάπου.

Εγώ, αν αυξήσω κατά 1€ τα έσοδα από κάθε εξέταση που μπορώ να κάνω, ξέρετε πόσες δεκάδες αιώνες πρέπει να δουλεύω για να βγάλω αυτά τα έξτρα λεφτά; Αδικία. Νιώθω αδικημένος.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.880
Reaction score
20.368
Εγώ, αν αυξήσω κατά 1€ τα έσοδα από κάθε εξέταση που μπορώ να κάνω, ξέρετε πόσες δεκάδες αιώνες πρέπει να δουλεύω για να βγάλω αυτά τα έξτρα λεφτά; Αδικία. Νιώθω αδικημένος.
Κάνεις λάθος δουλειά.:p:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.456
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top