Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο




Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
ααα αυτο δε θα το κρινω εγω, ο επισκεπτης προφανως, ο @Γιάνννης θα γραψει αν θελει τις εντυπωσεις του
Και βεβαια θα γραψω αν το θελετε-νομιζω σε αυτο το θεμα θα ειναι το σωστο;

Κραταω μεγαλουτσικο καλαθι ειναι η αληθεια γιατι μου ειπε ο John οτι το συστημα ειναι ρυθμισμενο απο τον ντοκτορ.Και τα μηχανηματα φαινονται αξιολογα!
Post automatically merged:

:party: Θέλουμε ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ και ΒΙΝΤΕΟ!!!! :party:

Επίσης ρηβγιού τση ενιαίας οντότητάς σου από τον Δρ. Γιάνννη.
Ο συνονοματος,εκ πρωτης...ακροασεως(τηλεφωνικα),ακουγεται και γαμω τα παιδια!

Δινει την αισθηση γνωστη,φιλοξενου και κλασσικου καρντασιου!
 





P

PMC

Guest
αν θυμαμαι καλα απο 0,,3 εως 0,6 , διαφορα, αν το χει ο Dimi ας το ριξει

Θυμάμαι ότι είχε πει ο Κώστας ότι είναι ισως το μόνο σπίτι που χωρίς καμία φροντίδα είχε πολύ καλούς χρόνους αντήχησης...
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.577
Reaction score
126.357
Ο Γιάννης δεν έχει καμία ηχητική περιποίηση στο χώρο.

Παρόλα αυτά, έχει ιδιαίτερα σταθερές τιμές χρόνου αντήχησης στο φάσμα, και πολύ κοντά στα επιτρεπόμενα όρια (στο 0.4" θα ήταν νόμιμος, τώρα είναι στο 0.5", εντάξει, για μεγάλο χώρο τρώγεται και το 0.5"..)

Όμως, έχει σωστή τοποθέτηση των ηχείων στο χώρο, επαρκή ηχεία με άριστη οδήγηση, ήπια ισοστάθμιση και κάνει χρήση σάμπ.

Ξέρω έναν άλλο Γιάννη, που έχει λάθος τοποθέτηση των ηχείων, ανεπαρκή ηχεία με αμφίβολη οδήγηση, καμία ισοστάθμιση και κανένα σαμπ. Και δεν ξέρει και τι χρόνους αντήχησης έχει. :tongue:

Γεμίσαμε Γιάννηδες, δε βγάζεις άκρη...:lol:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.898
Reaction score
34.404
καλημερα, Γιατροι, ετοιμο το Roon , μου κανει κολπακια βεβαια και τα παιρνω, αλλα θα στρωσει θελω να πιστευω...


16433 αλμπουμς βρηκε, να τ αφησω?

το μεγα κακο ειναι πως δεν ειδε ολα τα playlist μου, πραγματικα πολυ ασχημο αυτο και δεν ξερω πως να τα περασω αυτοματα ολα...


Screen Shot 2019-10-30 at 8.35.18 AM.png
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Ο Γιάννης δεν έχει καμία ηχητική περιποίηση στο χώρο.

Παρόλα αυτά, έχει ιδιαίτερα σταθερές τιμές χρόνου αντήχησης στο φάσμα, και πολύ κοντά στα επιτρεπόμενα όρια (στο 0.4" θα ήταν νόμιμος, τώρα είναι στο 0.5", εντάξει, για μεγάλο χώρο τρώγεται και το 0.5"..)

Όμως, έχει σωστή τοποθέτηση των ηχείων στο χώρο, επαρκή ηχεία με άριστη οδήγηση, ήπια ισοστάθμιση και κάνει χρήση σάμπ.

Ξέρω έναν άλλο Γιάννη, που έχει λάθος τοποθέτηση των ηχείων, ανεπαρκή ηχεία με αμφίβολη οδήγηση, καμία ισοστάθμιση και κανένα σαμπ. Και δεν ξέρει και τι χρόνους αντήχησης έχει. :tongue:

Γεμίσαμε Γιάννηδες, δε βγάζεις άκρη...:lol:
Καλημερα και απο μενα!


Δεν ειπαμε οτι καποιος πρεπει να κανει τη διαφορα;Μαλλον δεν προσεξες τα 3ν!!!Χαχα!
Post automatically merged:

καλημερα, Γιατροι, ετοιμο το Roon , μου κανει κολπακια βεβαια και τα παιρνω, αλλα θα στρωσει θελω να πιστευω...


16433 αλμπουμς βρηκε, να τ αφησω?

το μεγα κακο ειναι πως δεν ειδε ολα τα playlist μου, πραγματικα πολυ ασχημο αυτο και δεν ξερω πως να τα περασω αυτοματα ολα...


View attachment 141860
John,θα καταφερουμε να ακουσουμε εμεις;Το τελευταιο CD στη φωτο το εχω αν το χρειαζεσαι.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.898
Reaction score
34.404
Καλημερα και απο μενα!


Δεν ειπαμε οτι καποιος πρεπει να κανει τη διαφορα;Μαλλον δεν προσεξες τα 3ν!!!Χαχα!
Post automatically merged:


John,θα καταφερουμε να ακουσουμε εμεις;Το τελευταιο CD στη φωτο το εχω αν το χρειαζεσαι.
Ξερω γω... πιστευω θα τα καταφερουμε... η μουσικη βιβλιοθηκη εβγαλε πως εχω 16 χιλιαδες κατι αλμπουμ. Αν το εχω οπως το βλεπεις μαλλον δε χρειαζομαστε να το φερεις. Παρ ολα αυτα φερε οτι αγαπας
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.898
Reaction score
34.404
Βρήκες τα duplicates?
Αρκετα και επιλεγει το primari , αλλα δυστυχως οτι και να εκανα δε μου εβγαλε με τιποτα τα playlists που ειναι σημαντικα.
Ψαχνω πως να τα κανω αλλα δε καταφερα τιποτα ακομα
 




Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.766
Μηνύματα
2.875.591
Members
37.951
Νεότερο μέλος
theo tzio
Top